Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBan] Qwanell Williams

• Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Piecho22 12/11/2009 - 18:05

Piecho
  • Gracz
Piszę to za niego, ponieważ mnie poprosił.

Imię nazwisko poszkodowanego: Qwanell Williams.

Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Frank Luccazzo.

Powód uznany przez administratora: "Ogólnie za całą gre".

Wyjaśnienie poszkodowanego: No więc ścigam się, ścigam. Podchodzę aby dowiedzieć się wyników. Nagle bach, wyskakuje mi informacje na temat bana. Nawet nie dowiedziałem się czy wygrałem event. Z tego co się dowiedziałem, administracja uznała aby mnie zbanowac, z powodem "ciągłego odwalania". Co mam powiedzieć? Kiedyś ciągle odwalałem, teraz to sie zmieniło. Jesli czasamie sobie "odwalne", to naprawdę to jest rzadkość. Nawet administratorom zdarza się wyluzować, i odwalić trochę - zwłaszca że nikomu nie uprzykrzyłem raczej życia, ani nie stracił przezemnie dobra Moralnego czy tez Materialnego. Uważam że kara administracji wobec mnie jest niesprawiedliwa. Jestem gotów przyjąć na siebie inną kare, a nawet przestać jeździć sportowymi autam(najgorsza kara dla mnie ;)). Prosze administracji o przemyslenie swojej decyzji. Czy bardziej zasługuję na taką kare ja, czy mechaniory które blokują przejazd na stacji, "ofefujonc pomodz". Dziękuje, przepraszam jeśli kogoś uraziłem moim zachowaniem i pozdrawiam. Ps, zapewne administratorzy sprawdzą logi moich kar. 3/4 z nich jest wlepiona mi niesprawiedliwie - ale cóż, nie ma jak wyjaśnić tego. Prosiłbym o niesugerowanie sie nimi. Te sprawiedliwe odsiedziałem, i sądze że nie powinienem być po nich oceniany, skoro już je odsiedziałem.
Pare osób zobaczyło co się wdarło do mojej poprzedniej apelacji.. Nie miało to na celu obrażenia Franka, ani ośmieszenia go - W żadnym wypadku. Proszę nie sugerować się tym, naprawdę. Tak jakby tego nie bylo - jeśli jest to mozliwę. Jeszcze raz powtarzam, nie było to zamierzone.

Dowody[Odnośnik do zdjęć]: http://fooh.pl/image...7rip2bk5k7v.png

• Do góry
    • 0

#2 Gapis 533 12/11/2009 - 18:10

Gapis
  • Gracz
czasem wkurza swoim Baseballem, i może jego zachowanie nie pasuje do członka FBI, (dobra, jednak nie ma go w FBI :>) jednak sądzę iż należy mu się unban... Myślę że się poprawił, i nie należy w tym wypadku oceniać go za całokształt.
  • Do góry
    • 0

#3 Grypa 242 12/11/2009 - 18:12

Grypa
  • Świeżak
Xiomal jest w DP od jakiegos czasu. Slyszalem wiele narzekań na niego przed dolaczeniem do DP jednak jak widze jego gre to jest na poziomie. Z reszta jak by nie gral dobrze to by sie nie dostal calkowicie IC ;). Za unbanem.
  • Do góry
    • 0

#4 albi14475 12/11/2009 - 18:29

albi144
  • Świeżak
Sorry ,że się w tracę ale nie napisałeś co na celu miało przekształcenie nazwiska "Luccazzo" na "chujazzo",bardzo mnie to ciekawi.
  • Do góry
    • 0

#5 Neon 2 12/11/2009 - 18:51

Neon
  • Zbanowani
Co!? Xiomal ban? nie; < Przecież może kiedyś odwalał, ale się zmienił! grałem z nim za czasów LBP, pare razy odwalił - ale grał na prawdę RP! Odbanujcie go, przecież to jest złoty gracz.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych