Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBlock] Jurij Smirnoff

• Please log in to reply
2 replies to this topic

Buster10 12/11/2009 - 17:47

Buster
  • Gracz

Imię nazwisko poszkodowanego Jurij Smirnoff
Imię nazwisko administratora nakładającego karę Wiliam Fox
Powód uznany przez administratora Płacz na OOC, że napadł nas gang na ich dzielnicy (coś w tym stylu)
Wyjaśnienie poszkodowanego Powiem tak. Siedzieliśmy sobie z przyjaciółmi w naszym klubowym miejscu a tu nagle napadło nas 2 latynosów. Nie wiem czy to była jakaś rekompensata za to, że ich jakiś czas temu napadliśmy, tyle, że oni mieli BW i nie powinni o tym pamiętać. Administrator napisał, że na ich terytorium, lecz proszę spojrzeć do tematu White Snakes MC California. Tamte 3 domki należą do nas, tamten skrawek jest naszym terytorium, więc to nie była jakaś napaść na ich dzielnicy. Jeśli popełniłem jakiś błąd bardzo za to przepraszam, ponieważ każdemu się zdarza, ale moim zdaniem takiej sytuacji ze strony tamtego gangu nie powinno być. Przepraszam, mogłem kontynuuować tą bijatyke a nie byłoby tej całej sytuacji a najbardziej przepraszam Miśka za to wszystko.
Dowody[Odnośnik do zdjęć] Nie wstawiałem zdjęcia, nie ma potrzeby.

Piszę za Jurija, gdyż ma on blokadę na pisanie. Osobiście jestem za UnBlockiem, bo jest to bardzo dobry gracz RP i dobry przyjaciel. Akcja była taka, że siedzieliśmy sobie kulturalnie, legalnie pod NASZYM Clubhousem. Jurij rozmawiał z nowym prospectem, a ja budowałem trumnę dla Bruno'a Subaru. Nagle wbija Ernesto i ktoś tam z BaseBallami. Wyjęliśmy nasze bronie i zaczęliśmy ich wyganiać. Jurij coś tam powiedział, nie wiem co. A Misiek dał mu blocka za "Płacz OOC o napad na dzielnicy gangu. Jurij, teraz napisał, że wg. niego było to trochę non-RP, że wbili na naszą dzielnicę we dwóch z kijami i napisał to na /b. Prosiłbym o UnBlocka dla niego.
  • Back to top
    • 0

mephisto66638 12/11/2009 - 18:21

mephisto666
  • Gracz
Również przyłączam się do prośby o odblokowanie, byłem przy całej sytuacji i jestem święcie przekonany że sam fakt iż napisał coś do nas na kanale ooc nie powinien być bezpośrednio przyczyną blokady konta. Admin jail jeszcze tak ale blok to moim zdaniem lekka przesada. Ludzie popełniają znacznie większe głupstwa które kończą się raptem admin jailem.

pozdrawiam!
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 12/11/2009 - 22:19

Konrad
  • Gracz
UnBlock i 300 minut AJ, za nadmierne OOC. Unikajcie tego do cholery.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic