Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [unBan]Valero Umberto

• Please log in to reply
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Aikon 0 12/11/2009 - 14:44

Aikon
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego:Valero Umberto (szuler)
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:Brian Caffrey(jak zle to przepraszam)
Powód uznany przez administratora:Niezdolny do gry
Wyjaśnienie poszkodowanego:Wiec tak krzyknąłem kto chce kupić spraye i bron do obrony(paralizator). Podbiegł mechanik chciał spraya napisałem mu na /w daj 150$ ja odłożę dasz drugie , odłożyłem spraye nagle cala nobiarnia mechaników się zleciała jeden zabrał spraye i zaczął uciekać . Krzyknął zostaw on dalej wyjąłem paralizatora i strzeliłem dwa razy nie trafiając go on biegał dalej nagle patrze ban . Przepraszam zachowałem się karygodnie ale te noby mechanicy robią totalne non-rp latają do każdego oferują mu naprawy mówi się nie oni dalej i czekają na okazje jak ktoś coś odłoży i lecą od razy by to podnieś to oni powinni być karani i ja tez bo źle się zachowałem! Proszę o unBan za jakiegoś krótkiego AJ . Zależy mi na tej postaci mam tu samochód i znajomości nie chciałbym już skończyć gry ;) Jeśli administracja zadecyduje ze nie chcą bym grał to ja już kończę grę bo nie chce mi się zaczynać od zera...
Dowody[Odnośnik do zdjęć] http://img230.images...egomadrosci.png

P.S Pisze to za szulera (na tym globalu jest postać on ma bana za ortografie).
Proszę nie myśleć ze to multikonto.
  • Do góry
    • 0

#2 kubus96 51 12/11/2009 - 14:53

kubus96
  • Świeżak
No z tym, co ma zrobic na /w to troche MG. No i ten krzyk na stacji, ze sprzeda bron i spray'a... Ale ten mechanik, co ukradl spray to tez zachowal sie jak... -.- Han_Erizawa (jego poprzednia postac) jest dobrym graczem i ma wysokie rp... Gralem z nim jeszcze w SF i bylo naprawde fajnie. Mysle, ze mozna dac mu szanse. Co on takiego zrobil oprocz tego krzyku, ze sprzeda spray'a? Chcial zlapac mechanika, ale i tak nie trafil... ;/ Za unbanem, gdyz nie widze powodu do bana. Jedynie AJ za ten krzyk i lekkie MG.
  • Do góry
    • 0

#3 Aikon 0 12/11/2009 - 14:55

Aikon
  • Zbanowani
cos nie działa z SS ;/
  • Do góry
    • 0

#4 Vic 4 12/11/2009 - 15:00

Vic
  • Gracz
Jestem za unbanem, Valero to dobry gracz. Grałem z nim kilkukrotnie. Jestem za UnBanem. Dajcie mu małego AJota za użycie paralizatora.;)
  • Do góry
    • 0

#5 Cazzy9 12/11/2009 - 15:01

Cazzy
  • Świeżak
Racja, z tymi mechanikami to porażka.
(Usunąć posta)
  • Do góry
    • 0

#6 Gabos 14 12/11/2009 - 15:14

Gabos
  • Gracz
Ehh, szuler to dobry gracz. Widziałem go w kilku dobrze odegranych akcjach RP.

Jestem za unbanem

• Do góry
    • 0

#7 Mickul1638 12/11/2009 - 22:23

Mickul
  • Gracz
Bez szans.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych