Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [Unblock]Bryan Street

• Please log in to reply
1 reply to this topic

Wartal471 11/11/2009 - 21:03

Wartal
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Bryan Street
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Brian Carffrey
Powód uznany przez administratora: Napad po cywilnemu, nic nie robienie sobie z grożenia bronią.
Wyjaśnienie poszkodowanego: Czyli zaczynając od tego. Zajechaliśmy na molo wraz z Jack Castle i James Street. Był tam owy Gregory Nazarov. Podchodzę przywitałem się. On się pyta czego szukam. Odpowiadam że kobiety do towarzystwa. On wchodzi do auta i wyciąga Mp5 po czym zaczyna walić w nasze auto. Odjechałem kawałek uciekłem za auto i wyciągnąłem Deagle po czym strzeliłem do niego. On uciekł. Następnie wjechał w moje auto z pełną prędkością uderzył w Lance nadając mu BW przez Drive By. A następnie miał BW. Ja zająłem się Lance w IC. On po chwili czasu odjechał autem przed nas i wyciągnął deagle a później mierzył w nas. Przypomnę że miał on chwilę wcześniej BW po uderzeniu w nas z prędkością około 150kmh a my siedzieliśmy z Jack'iem przy Lance. On znów mówił coś że jest z mafii Krukov czy coś lecz ona nie istnieje na forum więc nie istnieje. Następnie dostałem Blocka od Mickula który w ogóle nie znał całej sprawy.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: http://img694.images...p?g=samp073.png

Proszę o rozstrzygnięcie sprawy przez jakiegoś admina który nie był związany ze sprawą ponieważ Mickul może być w tym wypadku nie obiektywny. Z poważaniem Bryan Street

---- Wysłałem to w imieniu Bryana Streeta

Osobiście co do tej sprawy mam takie uczucia iż chłopaki lekko przesadziły ,ale było to z RP i nie było tutaj powodu do rozróby. Zachowanie Grigorija było z lekk non-rp i DMoskie z tym Mp5 i wjazdem przy pełnej prędkości w nasz wóz. Odgrywać RP zaczął dopiero gdy okradał nas po całej akcji no ,ale cóż powinien to wyjaśnić któryś z adminów. Myślę ,że kara w postaci blocka dla Bryana to przesada ,gdyż nie zrobił nic mega non-rp.... Jestem za unblockiem a jeśli adminom zależy na karze to dajcie mu AJ.
  • Back to top
    • 0

Snup7 11/11/2009 - 21:10

Snup
  • Gracz
Potwierdzam gracz Gregory Nazarov zrobił Non-rp i to duże.

To co tam było to masakra.

Wszystko jest jak pisze Bryan i Wartal. jedynie co tu się nie zgadza to że mnie zabił przez Car Killing, a nie Drive Be.

Jestem za unblockiem, a zarazem za ukaraniem Grigora

Proszę mam już zdjęcia http://img17.imagesh...?g=samp160p.png
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic