Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [unban] Xiomal.

• Please log in to reply
17 replies to this topic

Kobył1180 11/11/2009 - 20:32

Kobył
  • Gracz

Imię nazwisko poszkodowanego: Qwanell Williams.
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Frank chujarazzo.
Powód uznany przez administratora: "Ogólnie za całą gre".
Wyjaśnienie poszkodowanego: No więc ścigam się, ścigam. Podchodzę aby dowiedzieć się wyników. Nagle bach, wyskakuje mi informacje na temat bana. Nawet nie dowiedziałem się czy wygrałem event. Z tego co się dowiedziałem, administracja uznała aby mnie zbanowac, z powodem "ciągłego odwalania". Co mam powiedzieć? Kiedyś ciągle odwalałem, teraz to sie zmieniło. Jeśli czasami sobie "odwalne", to naprawdę to jest rzadkość. Nawet administratorom zdarza się wyluzować, i odwalić trochę - zwłaszcza że nikomu nie uprzykrzyłem raczej życia, ani nie stracił przeze mnie dobra Moralnego czy tez Materialnego. Uważam że kara administracji wobec mnie jest niesprawiedliwa. Jestem gotów przyjąć na siebie inną kare, a nawet przestać jeździć sportowymi autami(najgorsza kara dla mnie :)). Proszę administracji o przemyęlenie swojej decyzji. Czy bardziej zasługuję na taką kare ja, czy mechaniory które blokują przejazd na stacji, "ofefujonc pomodz". Dziękuje, przepraszam jeśli kogoś uraziłem moim zachowaniem i pozdrawiam. Ps, zapewne administratorzy sprawdzą logi moich kar. 3/4 z nich jest wlepiona mi niesprawiedliwie - ale cóż, nie ma jak wyjaśnić tego. Prosiłbym o niesugerowanie sie nimi. Te sprawiedliwe odsiedziałem, i sądzę że nie powinienem być po nich oceniany, skoro już je odsiedziałem.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: http://fooh.pl/image...7rip2bk5k7v.png

Ode Mnie - Jestem za unbanem dla niego, i nałożenie AJ'ota (jakiegoś). Xiomal jest spoko, Mnie nigdy w grze nie zaszkodził. On taki jest, każdy jest inny, do każdego trzeba przywyknąć. Pozdrawiam, Kobył.
  • Back to top
    • 0

osa0 11/11/2009 - 20:38

osa
  • Gracz
Jestem za unbanem, wiem że nie raz mu odwalało, ale teraz gra normalnie i tak jak wspominał w prośbie, nikomu tym nie przeszkadzał.
  • Back to top
    • 0

S.O.G. 18 11/11/2009 - 20:38

S.O.G.
  • Świeżak
Jestem za, Wojtek to spoko gość, czasem zdarza mu się odwalać, ale cóż, taki już jest.
  • Back to top
    • 0

blackmigogang2936 11/11/2009 - 20:39

blackmigogang
  • Gracz

nikomu tym nie przeszkadzał.

Zdziwiłbyś się, gdybyś zobaczył odpowiedzi osób ze starego GN.
  • Back to top
    • 0

Kosior_P.O174 11/11/2009 - 20:41

Kosior_P.O
  • Świeżak
Wielkie NIE ten gracz nie ma pojęcia co to rp i nie umie przegrywać.
  • Back to top
    • 0

Gość (Barry J) 11/11/2009 - 20:41

Gość (Barry J)
  • Goście
Masz to samo co ja :o Też nie odwalałem, a bana dostałem, nawet nikomu w grze nie przeszkadzałem. Wszystko przecież w logach można sprawdzić. Ale zobacz Xiomal że tacy zwykli gracze na serwerze nie mają łatwo, wystarczy że znasz dobrze admina i już gra się całkiem zmienia. I ciekawi mnie to jaka kara była by dla administratorów jakby misiek dał całe logi od przenosin do SF :)
  • Back to top
    • 0

Crea63 11/11/2009 - 20:53

Crea
  • Świeżak
Wkurwia moja postać IC, ale jestem za unbanem. To spoko gość, zna się na rzeczy.
  • Back to top
    • 0

CzarnaM225 11/11/2009 - 20:58

CzarnaM
  • Gracz
Xiomal jest fajny. Nie widziałam, aby odwalał ostatnio. Jak już to pospamimy czasem sobie na /w, ale na rozgrywkę tego nie przenosimy.
  • Back to top
    • 0

Darius 2 11/11/2009 - 21:00

Darius
  • Zbanowani
Xiomal to spoko typek przynajmniej jest szczery i otwarty na ludziii ! :) Dajcie mu UnBana zasługuje na to !
  • Back to top
    • 0

Makaveli7 11/11/2009 - 21:02

Makaveli
  • Świeżak
Jeszcze niedawno byłem za tym by Cię zbanować. Już mnie skręcało kiedy Cię widziałem, ciągle tylko odpierdalałeś.
Ostatnio, może mniej odwalałeś, może.. jednak najbardziej wkurza mnie twoje pyskowanie, nigdy nie możesz się pogodzić z własną przegraną czy też swoim błędem, zawsze tylko innych zbluzgać, ośmieszyć.
Jestem szczery więc moja odpowiedź to - NIE.

PS.

Ta obraza administratora dużo Ci nie pomoże.
  • Back to top
    • 0

Blood 347 11/11/2009 - 21:02

Blood
  • Świeżak
Nie. Flejmi ile można, na ustawkach ciągle robił bh, podcinał nożem, robił co chciał.
  • Back to top
    • 0

Jaracz16 11/11/2009 - 21:03

Jaracz
  • Gracz
Ja też za Unbanem, dobry gracz.
  • Back to top
    • 0

CzarnaM225 11/11/2009 - 21:05

CzarnaM
  • Gracz

PS.

Ta obraza administratora dużo Ci nie pomoże.

Widac, że nie tylko mnie frank denerwuje ;p
  • Back to top
    • 0

Kikluś30 11/11/2009 - 21:08

Kikluś
  • Gracz
Pewnie ze na tak.
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 11/11/2009 - 21:11

Kobył
  • Gracz
Wiadomość od Xiomala:

Milmar, jesteś dwulicowy - tyle ci powiem. I ty dobrze wiesz, dlaczego. Jakbyś się wczytał w wątek, a nie tylko przeczytał jego tytuł wywnioskowałbyś zapewne, że napisałem że tatme odwalanie to przeszłosć, za co byłem już surowo ukarany. Prawda, jak KIEDYŚ odwalałem uprzykrzyłem paru osobom życie piłą mechaniczną, ale jak już mówiłem - kare za to poniosłem.

• Back to top
    • 0

Spicy166 11/11/2009 - 21:11

Spicy
  • Gracz
Jestem na nie. Zawsze odpierdala, Zawsze gdy przyjeżdżał na Paradiso odpierdalał. Na Nie
  • Back to top
    • 0

skb5267 11/11/2009 - 21:11

skb
  • Gracz

Nie masz co liczyć na unbana.
  • Back to top
    • 0

Carlos_Alvarez2 11/11/2009 - 21:11

Carlos_Alvarez
  • Świeżak
Dołączam się do słów Kosior_P.O. Jestem tego samego zdania.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic