Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBan] palac1994

• Please log in to reply
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 WsKi0 11/11/2009 - 20:00

WsKi
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego: Konto Globalne (palac1994)
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Nie wiem.
Powód uznany przez administratora: Multikonto
Wyjaśnienie poszkodowanego: Dostałem bana na trzech multikontach. Pewnie któryś z Administratorów sprawdził te trzy konta oraz IP które się logowało no i pewnie zobaczył że na tych trzech właśnie jest to samo. Nie wiem dlaczego tamto konto palac1994 dostało bana skoro ono nie było w ogóle w żaden sposób powiązane z tamtymi dwoma. Poza tym gram tylko na tym koncie już od dłuższego czasu a na tamtych dawno już przestałem grać. Tamte dwa mogą zostać zbanowane na zawsze. Proszę tylko aby od banowano mi to konto palac1994. Zależy mi aby grać na tym serwerze. Pozwólcie mi kontynuować tą gre tutaj, nie na innym...
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:
Dołączona grafika

((Pisał to palac1994 i poprosił mnie bym mu to wstawił. ))
  • Do góry
    • 0

#2 Gość (marcinekxpp) 11/11/2009 - 20:31

Gość (marcinekxpp)
  • Goście
Tutaj palac1994. Pisze z konta kolegi który już nie gra w SAMPA. W sumie grał tylko jeden dzień i oddał mi konto globalne bo było mu nie potrzebne.
Proszę o wypowiedzenie się administracji w tym temacie. Mogę napisać jakąś pracę stylistyczną, nie ma problemu. Zależy mi na tym koncie.
Na tym jaw0wnajs oraz lmao1920 nie. Na nich to ja grałem w wakacje a ponieważ nie umiałem grać to zostały poblokowane te konta,
i nie można było tworzyć postaci. Dzisiaj logowałem się na tych kontach aby poprosić o unBlocka i możliwe że przez to zobaczyli
Administratorzy iż jest takie samo IP na trzech kontach. Proszę jeszcze raz o to abym mógł napisać pracę stylistyczną.
W końcu chyba powinienem dostać drugą szansę. Proszę dajcie mi ją a już nigdy nie wejdę na tamte pozostałe dwa konta.
  • Do góry
    • 0

#3 Gość (Octavio) 11/11/2009 - 20:31

Gość (Octavio)
  • Goście
Przepraszam że się wcinam, ale źle zinterpretowałeś punkt regulaminu traktujący o multikontach. Chodziło o multikonta w grze, nie na stronie. Na stronie możesz mieć jedynie jedno konto, na którym to możesz założyć kilka postaci.
  • Do góry
    • 0

#4 Gość (marcinekxpp) 11/11/2009 - 20:39

Gość (marcinekxpp)
  • Goście
No tak, ale zrozum.
Początki gry. Zapewne też nie umiałeś grać po czym dostałeś bana na tworzenie kont, jedynie mogłeś pisać posty.
Jak nie mogłeś tworzyć to tworzyłeś nowe konto aby dalej kontynuować grę na tym serwerze.
Ja tak przetraciłem dwa konta, trzecie jest to które zostało zbanowane nie za non-rp, lecz za to że było to samo IP co na tamtych dwóch kontach...
Proszę, ja nie chce wracać do CS'a. :)
  • Do góry
    • 0

#5 roseanna656 11/11/2009 - 22:28

roseanna
  • Gracz
"Palac1994" to dobry gracz. Miałam okazję pograć z nim trochę i sądzę, że należy mu się unban i ostatnia szansa. Każdy popełnia błędy, on chciałby się poprawić.
  • Do góry
    • 0

#6 LordVader0 12/11/2009 - 07:03

LordVader
  • Świeżak

Zapewne też nie umiałeś grać po czym dostałeś bana na tworzenie kont, jedynie mogłeś pisać posty.

Wystarczyło przeczytać regulamin...
  • Do góry
    • 0

#7 Paweł Chonchera147 12/11/2009 - 10:47

Paweł Chonchera
  • Gracz
Okey, zapraszam do napisania biografii swojej postaci, szansę drugą ci daje ponieważ posiadasz mało kar.
  • Do góry
    • 0

#8 Gość (marcinekxpp) 12/11/2009 - 15:02

Gość (marcinekxpp)
  • Goście
Biografia:

Narodziny i dzieciństwo.

Adam Ghuste urodził się 12 października 1994r. w Ameryce stan Kalifornia.
Chłopiec był dosyć wielki po urodzeniu. Parę miesięcy później poszli go ochrzcić w jednym z włoskich kościołów. Nadano mu imię Adam. Mieszkał w nie wielkim domku ze swoim ojcem Johnym, oraz matką Ashley. Byli normalną skromną rodziną. Adam szybko nauczył się mówić a także chodzić. Był bardzo zdolnym i pomysłowym dzieckiem. Rodzice bardzo go kochali. Przyszła pora aby chłopczyk poszedł do przedszkola, ponieważ rodzice musieli pracować. W pierwszy dzień gdy rodzice odchodzili a Adam miał zostać sam, popłakał się jak każdy inny maluszek. Przez pare dni było zawsze to samo, lecz po tygodniu chłopiec z zadowoleniem zostawał w przedszkolu z nowymi kolegami który tam poznał.

Edukacja: Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Liceum.
Pierwszy dzień szkoły, chyba żadne dziecko tego nie lubiło. Adam idzie pierwszy raz do szkoły. Trafił na całkiem przyjemną klasę oraz wychowawczyni. Chłopiec był bardzo pilnym oraz schludnym uczniem. Dostawał bardzo dobre oceny, nauczyciele byli z niego bardzo zadowoleni. Gdy dostawał nie pozytywne oceny, robiło mu się przykro. Nie znosił przegrywać i zawsze dążył do swojego celu. Bez problemu zdał ze znakomitymi wynikami do drugiej, trzeciej, czwartej... Przyszła pora na szkołę gimnazjalną. Nowi nauczyciele, przedmioty, nie znajome twarze a także korytarze. Adam jednak nie przejmował się tym zbytnio, myślał tylko o tym aby dostawać dobre oceny. Po paru miesiącach nauki, nauczyciele Adama zobaczyli że ma on wielkie zdolności do nauki. Koniec roku gimnazjum. Chłopiec wyciągnął średnią 5.2. Był najlepszym uczniem z klasy. Nawet dziewczyny nie mogły się z nim równać. Rodzice byli z niego bardzo dumni. Dostał pełno nagród od samego dyrektora szkoły. Drugą i trzecią klasę zdał również ze świetnymi wynikami. W tej szkole rzadko można było natrafić na takiego ucznia. Włożono jego zdjęcie do albumu najlepszych uczniów szkoły w historii. Nadszedł wybór szkoły. Adam wybrał kierunek medycyny. Bez problemu dostał się do szkoły o jakiej marzył. W liceum troszkę się pogorszył. Nie sądził że będzie aż tak trudno. Postanowił jeszcze bardziej się przykładać i uczyć się więcej niż zwykle. Poskutkowało. Przez te trzy lata, Adam tak się napracował że miał dość. Nauczył się bardzo wiele o medycynie. Myślał nad tym aby zajmować się tym dalej tylko nie wie jak. Zawsze marzył o pracy w szpitalu jako chirurg. Skończył naukę na liceum. Postanowił że znajdzie sobie jakąś pracę.

Przeprowadzka, praca i problemy.
Rodzice Adama postanowili przeprowadzić się do pewnego miasteczka Los Santos. To piękne, wielkie miasto tętniące życiem. Mężczyźnie - bo już był dorosły, bardzo spodobał się ten pomysł. Pomyślał sobie że łatwiej będzie mu znaleźć pracę w tak wielkim mieście. Za nim to zrobili, sprzedali swój dom, dokładnie się spakowali i byli już gotowi. Niedługo potem wyjechali z miasta. Podróż trwała parę dni. Gdy wysiedli z samochodu to aż szczęki im opadli gdy zobaczyli uroki tego miasta. Prawie że wszędzie plaże, palmy, sklepy. Na początku zatrzymali się w hotelu, aby poszukać jakiegoś nie za wielkiego i przytulnego domku. Mieli sporo pieniędzy, ponieważ sprzedali swój stary domek oraz cały czas odkładali. Parę dni później kupili sobie przytulny domek niedaleko plaży. Zaczęli remontować go. W tym czasie Adam znalazł swoją pierwszą pracę w barze. Całkiem nieźle mu to wychodziło. Był kelnerem. Miał całkiem dobre zarobki. Pewnego dnia Adam poszedł do pracy. Gdy wrócił do domu, zobaczył że na ziemi leżą jego kochani rodzice. Podbiegł do nich i zobaczył że mają poderżnięte gardło. Zaczął płakać i nie wiedział co ma zrobić. Stracił najważniejsze osoby w swoim życiu. Zadzwonił na policję a także po pogotowie. Policja zaczęła szukać przestępców a pogotowie zabrało rodziców Adama do szpitala. Niedługo później odbył się pogrzeb. Mężczyzna przychodził co tydzień na cmentarz z kwiatami i zniczami. Adam tak myślał o swoich rodzicach że nie skupiał się na swojej pracy. Wyrzucono go z baru. Przez dłuższy czas nie miał pieniędzy na życie. Sprzedał dom którzy kupili jego rodzice i postanowił zamieszkać w hotelu. Niedługo potem ponownie znalazł pracę lecz tym razem jako budowlaniec. Zajmował się remontowaniem budynków mieszkalnych. Miał bardzo duże zarobki. Kupił sobie samochód. Aż do teraz Adam jest budowlańcem który żyje sobie spokojnym życiem.
  • Do góry
    • 0

#9 Konrad1589 12/11/2009 - 20:19

Konrad
  • Gracz
Okej, 500 minut. Kara nie jest surowa ze względu na środki łagodzące (mało ostrzeżeń, skrucha, brak powiązań postaci między kontami).
Zamykam przewód sądowy.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych