Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UNBAN]Roberto Marguez

• Please log in to reply
4 replies to this topic

rbk1 11/11/2009 - 18:30

rbk
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego:Roberto Marguez
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:William Fox (Misiek)
Powód uznany przez administratora:Wykorzystywanie buga ambusing(czy jakoś tak jak przekręciłem to sory, bynajmniej chodziło tu wykorzystywanie buga przy malowaniu akuta)
Wyjaśnienie poszkodowanego: Podczas malowania PCJ'ta dostałem wiadomość od Miśka, w której powiedział żebym pożegnał się z kolegami przed dostaniem bana za wykorzystywanie buga przy malowaniu auta. Z początku nie wiedziałem o co chodzi malowałem pojazd jak każdy inny. Później dowiedziałem się że chodzi o to że maluje po przez "klikanie" a nie "trzymanie" (Dla tych co nie wiedzą o co chodzi - jak malowałem to przytrzymywałem przycisk myszy przez chwile po czym puszczałem). No to zacząłem trzymać dłużej i dostałem bana. Naprawdę nie wiedziałem że to jest jakiś bug czy coś, malowałem po prostu jak każdy inny gracz, nie dostałem nigdy wcześniej od żadnego gracza ani od żadnego admina ostrzeżenia że to jest bug. Dlatego też proszę administrację o unbana, gdyż naprawdę jest to najlepszy serwer na jakim kiedykolwiek grałem i nie chce zakończyć gry na nim, przynajmniej nie w taki sposób. Proszę tylko o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby i przepraszam za to co zrobiłem.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: -
  • Back to top
    • 0

domen0 11/11/2009 - 20:57

domen
  • Świeżak
Roberto to dobry gracz i wierze ze nie zrobił tego specjalnie. Dla tego jestem za unbanem.
  • Back to top
    • 0

rbk1 12/11/2009 - 19:20

rbk
  • Świeżak
Jestem gotowy przyjąć na siebie każdą inną karę tylko nie bana, zależy mi na tym serwie może na samym serwie nie ale na graczach z którymi miałem przyjemność grać. Przyznam jestem troche zły na Miśka za tego bana, nie wiedziałem o tym że to jest bug, ale szanuje Miśka za jego pracę i czas który dla nas marnuje bo przecież zawsze mógłby robić coś innego a tak naprawdę to głównie jemu zawdzięczamy rekord graczy oraz niepowtarzalne skrypty. Osobiście też bym sie wkurzył gdyby ktoś "niszczył" moją prace, na którą poświęciłem nie jedną godzinę za co bardzo przepraszam. Mam nadzieję, że dacie mi 2 szansę.
  • Back to top
    • 0

Trucker73 12/11/2009 - 20:21

Trucker
  • Gracz

Roberto to dobry gracz i wierze ze nie zrobił tego specjalnie. Dla tego jestem za unbanem.

Zgadzam się,Za Unbanem.
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 12/11/2009 - 22:20

Konrad
  • Gracz
600 minut AJ. Następny raz może się skończyć gorzej. UnBan.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic