Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBan] Peter Richardson

• Please log in to reply
2 replies to this topic

Foxu0 11/11/2009 - 16:49

Foxu
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Peter Richardson
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: AntyCheat
Powód uznany przez administratora: AirBreak
Wyjaśnienie poszkodowanego: Witam, a więc tak... dnia 10.11.2009 r. o godzinie 20:52 dostałem bana za... (hmm tu się sam dziwie) AirBreak. Nigdy nie używałem nie używam i nie będę używać cheatów, a jednak bana dostałem za cheaty. To wyglądało tak... grałem mecz sparingowy pomiędzy AC Agrigento(moja drużyna), a Kaisho Nihon. Koło piłki zrobiło się zamieszanie, wszyscy dawali "spacje" albo "alt", piłka latała z nogi do nogi i tu nagle... (zabrzmi to śmiedznie) tak jakby "wszedłem na piłkę" czy coś w tym stylu. Ja spoglądam na czat a tam komunikat, iż dostałem bana. Wszyscy co wtedy grali na pewno to potwierdzą. Tutaj oczywiście błąd AntyCheata, gdyż przypominam ja nie używam cheatów ani żadnych wspomagaczy. Bardzo proszę o UnBana. Wczoraj i dziś pisałem do Miska z tym problemem, ale on nie odpowiedział i nie mam o to do niego żadnych pretensji pewnie był wtedy zajęty, bo wczoraj raz mi już pomógł.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: http://img222.images...63/znowuban.png
Na tym SS nie widać jak jestem na piłce tak jak mówiłem, po prostu byłem bardzo zdziwiony i zdążyłem za ten czas nacisnąć "W" potem dopiero zrobiłem SS

Pozdrawiam,
Foxu

• Back to top
    • 0

Krawiec.0 11/11/2009 - 16:50

Krawiec.
  • Gracz
Tak, potwierdzam to był trening i ja go prowadziłem. Podczas gry dostał bana.
  • Back to top
    • 0

Seba30 11/11/2009 - 17:41

Seba
  • Gracz
Wniosek rozpatrzony pozytywnie.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic