Skocz do zawartości

• Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

Jak podłączyć kolorofon do amplitunera ? Oto jest pytanie.

jak podłączyć kolorofon

• Please log in to reply
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Brzoskwiniowa182 19/01/2012 - 17:38

Brzoskwiniowa
  • Gracz

WITAJCIE DRODZY GRACZE !

-----------------------------------

Ostatnimi czasy nabyłam od znajomego kolorofon firmy UNITRA DZS-01. Wiadomo, ucieszyłam się z niego, lecz po dłuższych próbach podłączenia go, żaden sposób nie dawał efektów. Amplituner jest firmy THOMSON, model DPL560HT.

I tutaj rodzi się moja prośba do Was. Prosiłabym speców od tego typy rzeczy o udzielenie mi porad na owy temat.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SPRZĘT

AMPLITUNER:

KOLOROFON:

Jak widać z tyłu posiada tylko wejście DIN5 i kabel zasilający.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc - każda, istotna w temacie propozycja, zostanie nagrodzona symbolicznym "plusikiem".

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pozdrawiam, Brzoskwiniowa. :)

Użytkownik Brzoskwiniowa edytował ten post 19/01/2012 - 17:38

• Do góry
    • 0

#2 HiJack1083 19/01/2012 - 17:47

HiJack
  • Gracz
Końcówkę kabla masz din5, a wtyczka jaka? Dwa dżeki czy jeden?
  • Do góry
    • 1

#3 Brzoskwiniowa182 19/01/2012 - 17:51

Brzoskwiniowa
  • Gracz
Od czasu kiedy dostałam owy sprzęcik (kolorofon), druga strona kabla DIN5 była odcięta. Wystają z niej trzy kabelki niebieski, czerwony i biały.
  • Do góry
    • 0

#4 Sizorek216 19/01/2012 - 17:53

Sizorek
  • Gracz
Kupujesz przejściowkę z kabla DIN na jack lub chinch.
  • Do góry
    • 1

#5 HiJack1083 19/01/2012 - 17:54

HiJack
  • Gracz
no to musisz kupić sprawny din5. Podejrzewam, ze z dwoma chinchami, bo powinno go się podpinać z tyłu tu gdzie masz wyjścia jedno czerwone drugie białe.

Wejście do kolorofonu jest din pięć więc przejściówki tam nie potrzeba. Jedynie potrzeby kabel z końcówką 5din i dwoma chinchami i powinno działać.

Użytkownik HiJack edytował ten post 19/01/2012 - 17:55

• Do góry
    • 1

#6 Brzoskwiniowa182 19/01/2012 - 17:59

Brzoskwiniowa
  • Gracz
Najlepsze jest to, że u kumpla normalnie śmigał, u mnie - nie chce. :blink:

Okej - dzięki Wam Panowie. Jutro zaopatrzę się w owy kabelek. ;)
  • Do góry
    • 0

#7 Sizorek216 19/01/2012 - 18:12

Sizorek
  • Gracz

Od czasu kiedy dostałam owy sprzęcik (kolorofon), druga strona kabla DIN5 była odcięta. Wystają z niej trzy kabelki niebieski, czerwony i biały.

Niebieski to masa, a więc czerwony i biały to odpowiednio kanał lewy i prawy. Podłącz te wtyczki do zacisków w amplitunerze na tylnej obudowie. Czerwony do czerwonego, biały do białego, a niebieski do czarnego.
  • Do góry
    • 0

#8 Brzoskwiniowa182 19/01/2012 - 18:20

Brzoskwiniowa
  • Gracz

Niebieski to masa, a więc czerwony i biały to odpowiednio kanał lewy i prawy. Podłącz te wtyczki do zacisków w amplitunerze na tylnej obudowie. Czerwony do czerwonego, biały do białego, a niebieski do czarnego.

Nie mam czarnego, a resztę zrobię tak jak mówisz.
  • Do góry
    • 0

#9 Sizorek216 19/01/2012 - 20:03

Sizorek
  • Gracz

Nie mam czarnego, a resztę zrobię tak jak mówisz.

Chodzi mi o kable, które się wpina- jak wepniesz tak, jak powiedziałeś- to nie zadziała.
  • Do góry
    • 0

Tematy o podobnych tagach: jak, podłączyć, kolorofon

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych