Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UNAJ]Ami Saito

• Please log in to reply
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Robert2 10/11/2009 - 17:46

Robert
  • Świeżak
Imię i nazwisko poszkodowanego: Ami Saito
Imię i nazwisko administratora nadającego karę: William Fox
Powód uznany przez administratora: AdminJail Misiek (Wiliam Fox) Niechec do gry 10/11/2009, 17:58.
Wyjaśnienie poszkodowanego: Ja chcę grać. Ale jednak na poziomie, a nie z idiotami nieumiejącymi odegrać roli funkcjonariusza lub medyka. Co drugie słowo panów z którymi grałem akcję to "żal", "kurwa", "mam dwa skreny", "jakie pg". Jeżeli Ty byś chciał grać z takiego typu ludźmi to tylko i wyłącznie Twoja sprawa. Ja gram dla przyjemności, a nie dla nerwów. Nie będę katował się z taką trójką pacanów nierozumiejących /me i /do, dlatego po prostu chciałem wpisać magiczną odłączającą od gry komendę '/q'. Nie wiem, co Ty byś zrobił na moim miejscu jak każde Twoje /me i /do jest komentowane dodatkowo na 'kropce', a pracownik Cię jeszcze dobija IC swoją mądrością wyniesioną ze szkoły. W sposób non-RP nie grałem, nie gram i nie będę grał. Moją sprawą jest także z kim chcę grać, bo z idiotami zadawał się nie będę. Tylko z SFPD występują takie problemy, bo miałem już wiele pięknych akcji z LVPD i nie było płaczu, nie było w ogóle słowa na kanale OOC. Przez nich wysiadły mi już nerwy, przyszedłem tu po to, aby normalnie grać, a nie obserwować idiotyzm i uczestniczyć w grze z idiotami. Naprawdę znam dużo ludzi, którzy potrafią grać. Nigdy z nikim nie miałem problemów prócz SFPD. Nie było na mnie ani jednej skargi i nikt nie miał zastrzeżeń co do mojej gry. Mogę kontynuować akcję, jeśli zmienią swoje nastawienie do gry, bo na razie jest denerwujące.
W tym temacie proszę po prostu o zdjęcie dożywotniego Admin Jaila, bo Bartek najwyraźniej nie obserwował całej akcji i wywnioskował, że nie chcę grać, ponieważ jestem wkurzony na funkcjonariuszy, którzy chcieli mnie wsadzić do więzienia.

Przy okazji proszę o nie pisanie postów typu "jestem na tak" lub "jestem na nie". Oczekuję odpowiedzi od osoby nadającej karę, a nie wszystkich użytkowników forum. Więc jeśli macie rozum, to uszanujcie moją prośbę.

• Do góry
    • 1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych