Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [unJAIL] Corey_Hudgens

• Please log in to reply
5 replies to this topic

smok125320 10/11/2009 - 17:04

smok12532
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego: Corey_Hudgens
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Misiek
Powód uznany przez administratora: Psucie klimatu w barze (o.o)
Wyjaśnienie poszkodowanego: Dziwna dziewczyna przyszła do baru i zapytała mnie IC, cytuje: " Umies rapować, joeh?" - coś takiego napisała, więc ja napisałem, cytuje: " Geah " - czy coś innego, nie pamiętam dokładnie, a Ona napisała, cytuje: " to walczmy " - coś takiego, ale bardziej po pokemoniastu. Ona waliła dziwne pokemonowe teksty, a ja jednego " Twoja starą wyruchałem i jej na twarz nasrałem" - to było wszystko IC, a dostałem Jaila na dożywocie, eh. Nie rozumiem tej całej sytuacji. Do tego Misiek przezywał mnie na wszystkich zakazach.
Dowody: Mam jednego screena na dysku, ale nie otwierają mi się uploady.
  • Back to top
    • 0

WiicherS 900 10/11/2009 - 17:06

WiicherS
  • Gracz
Czyy..Normalny człowiek ze zdrowym umysłem leciał by na starych?, chyba że kreujesz postać "cofniętego" Mężczyzny.
  • Back to top
    • 0

kubus96 51 10/11/2009 - 17:07

kubus96
  • Świeżak
Za "Twoja stara" Misiek daje block'a broni, prowadzenia pojazdow i czatu ooc. ;/ Jestem za daniem drugiej szansy, gdyz nie wiedzial, ze Misiek daje tak surowe kary za to.
  • Back to top
    • 0

3ciW85 10/11/2009 - 17:09

3ciW
  • Świeżak
Bardzo dobrze że daje, taka gra pokazuję jaka osoba jest OOC i nikt mi nie wmówi że kreuje taką postać.
  • Back to top
    • 0

smok125320 10/11/2009 - 17:10

smok12532
  • Świeżak
Moja postać jest walnięta - takie specjalności kreuje. Kilka osób może powiedzieć jak się zachowuje, więc DawiQ nie wmówisz mi, że nie kreuje takiej postaci, eh.
  • Back to top
    • 0

Seba30 10/11/2009 - 17:11

Seba
  • Gracz
Tego typu odzywki "IC" wynikają z niedojrzałość OOC.

Wniosek odrzucam.

PS: Żeby kreować 'debila', naucz się na początek grać normalną postacią.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic