Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

[Uznany] [UnBan(Forum)] Khali

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość (Octavio) 10/11/2009 - 14:58

Gość (Octavio)
  • Goście
Imię nazwisko poszkodowanego: Octavio_Marquez (Na forum Khali)
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Nie wiem.
Powód uznany przez administratora: Multikonto.
Wyjaśnienie poszkodowanego: Więc sprawa ma się tak. Mam internet radiowy, i wiele osób ma to samo IP co ja. Z tegoż powodu, ja nie mogę grać bo moje konto zostało zbanowane. Najprawdopodobniej, ktoś z mojego osiedla miał konto, i przez nie zostałem zbanowany. Prosiłbym o odbanowanie konta Khali, a jeżeli tak się stanie to również usunięcie tego konta, aby takiego MK nie było.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: W tej sytuacji niepotrzebne.
  • Do góry
    • 0

#2 Konrad1589 11/11/2009 - 10:05

Konrad
  • Gracz
Napisz biografię swojej postaci, plany co do jej prowadzenia, cechy charakteru, a może się zastanowimy.
  • Do góry
    • 0

#3 Gość (Octavio) 11/11/2009 - 20:24

Gość (Octavio)
  • Goście
Biografia:

Narodziny i dzieciństwo.
Octavio urodził się 1 października 1989 w Tampico, miasteczku w Meksyku, w stanie Tamaulipas. Jego ojciec, Luis, razem z matką, Cornelią, bardzo się ucieszyli zobaczywszy syna. Kilka dni po narodzinach wzięli go do domu. Żyli dość skromnie. Pokój Octavio był pomalowany na błękitno, młody chłopak od razu poczuł coś do tego koloru. W pokoju znajdowały się łóżeczko, dwa krzesełka, mały stolik i szafa. W wieku czterech lat, Octavio stracił ojca. Był napad, w którym Luis pracował. Został on zastrzelony. Octavio nie zdawał sobie sprawy z tego co się stało, miał tylko cztery lata. Poza tym, jego dzieciństwo było jak każdego ‘młodziaka’.

Szkoła podstawowa.
Przyszedł pierwszy wrzesień. Octavio jak każdy siedmiolatek musiał postawić pierwsze kroki w szkole. Trudno było mu się rozstać z matką, mimo iż tylko na kilka godzin. Na lekcjach szło mu całkiem nieźle.Najlepiej było u niego z hiszpańskim i matematyką. Aczkolwiek z resztą także nie miał większych problemów. Klasy od pierwszej do trzeciej włącznie, minęły dla niego z prędkością błyskawicy. Klasa czwarta, to inna historia. Octavio dalej nie miał problemów z hiszpańskim i matematyką, ale z przyrodą miał problemy. Mimo to, zdawał kolejne klasy z piątkami z hiszpańskiego i matematyki, lecz ocenami niższymi niż czwórka z pozostałych przedmiotów. Test kompetencji zdał na 37 punktów. Tak skończyła się jego przygoda ze szkołą podstawową.

Gimnazjum.
Octavio pewnym krokiem wszedł ubrany na galowo do auli w jego nowym gimnazjum. Na drugi dzień, zwyczajnie już ubrany przyszedł do szkoły. Pierwsze tygodnie poświęcił na naukę, aby spodobać się nauczycielom. Uważał, że wtedy będzie miał łatwiej. Nie mylił się. W drugim półroczu pierwszego roku jego nauki z gimnazjum, starał się mniej niż inni, a dostawał takie same oceny. Po wakacjach tradycyjnie wpadł na lekcje, trochę się spóźniając. Na nic nie zwracając uwagi usiadł na swoim miejscu. Dopiero wtedy zauważył, że nie siedzi ze swoim kolegą Carlos'em, lecz z piękną dziewczyną imieniem Frida. Była to jego pierwsza miłość. Dobrze im się układało, aż do początku drugiego półrocza trzeciego roku nauki w gimnazjum. Wtedy to, Frida opuściła Octavio, szkołę i cały meksyk, wyjeżdżając do Hiszpanii. Załamany Octavio stracił chęć do nauki, i skończył gimnazjum z dwójkami i trójkami, oraz 63 punktami z testu gimnazjalnego.

Pierwsza praca.
Octavio po skończeniu gimnazjum dostał swoją pierwszą pracę. Był tak zapalony, że pracował za dwóch. Jego pracą była produkcja… Papieru toaletowego. Tak, papieru… Lecz nie przeszkadzało mu to, że jego ciężka praca wyląduje w sedesie. Po kilku wypłatach, skończył pracę, gdyż miał dużo pieniędzy. Ponownie wiódł zwyczajne życie.

Problemy i przeprowadzka.
W 2009 roku, razem z bratem przechadzaliśmy się po dzielnicy, gdy nagle gang z okolicy zrobił wjazd. Zostaliśmy ostrzelani, lecz wyszliśmy z tego bez szwanku dzięki znajomości dzielnicy. Wiedzieliśmy gdzie uciekać. Niestety, po tym zdarzeniu musieliśmy uciekać z Meksyku. Wiedzieliśmy, że w zaistniałem sytuacji, oni nam nie odpuszczą. Za prawie wszystkie nasze pieniądze kupiliśmy bilety lotnicze, i wylecieliśmy do Los Santos. Z nadzieją na nowe życie, staramy się znaleźć lokum na El Corona.

Plany co do postaci:
Więc... Mój latynos nie da sobą pomiatać. Kim by nie była osoba która podniesie na niego rękę, moja postać będzie starała się oddać mocniej. Oczywiście, nie wliczam w to kobiet, na które swoją rękę podnoszę wyłącznie w sytuacjach 'awaryjnych'... Więc, nawet jeśli członek gangu miałby do mnie 'wonty', będę się starał obronić swojego honoru, nawet za cenę życia. Poza tym, uwielbia lowridery, co dziwne raczej nie jest.

Cechy charakteru:
- duma
- honor
- poczucie humoru
- samouwielbienie (dość spore)
- agresja.

Mam nadzieję, iż starczy :)
  • Do góry
    • 0

#4 Paweł Chonchera147 12/11/2009 - 07:49

Paweł Chonchera
  • Gracz
Apelacja zaakceptowana, konto Octavio skasowane.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych