Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBlock] Earl Climson

• Please log in to reply
24 replies to this topic

WiicherS 900 09/11/2009 - 19:43

WiicherS
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego:Earl Climson

Imię nazwisko administratora nakładającego karę:Jeff Fox(Misiek)

Powód uznany przez administratora:/w kolejny do skargi(jakoś tak), odmowa /pokaz przedmiot

Wyjaśnienie poszkodowanego:
Otóż, wieczorem wpadliśmy na teren Seville(GN), ładnie zrobiliśmy akcje mówiliśmy że to nasz teren, ja z Fatso(Garry Jackson)Pobiegliśmy za jednym gościem zaczął biec do wody i kampić(co jest raczej niedozwolone)nagle wybiegł nabił mi BW i mojemu kumplowi. Po kilku minutach on i jego reszta bandy(co mieli BW i im mineło)Zaczęli mnie okradać co jest niemożliwe przed 21.I nawet jeszcze gangu im nie zaakceptowali więc są Cywiliami. Pisałem im zasady że nawet jeśli byliby w gangu nie mogliby okraść mnie przed 21. Przez 5 minut afkowałem musiałem akurat pomagałem mamie. Przepraszam za te wyczyny z afk'iem poprostu musiałem dalej nie będe sie tłumaczył bo i tak nie mam kogo przepraszać..

Dowody[Odnośnik do zdjęć]:Chyba niepotrzebne.

Pozdro
Cinass
  • Back to top
    • 0

Freak0 09/11/2009 - 19:48

Freak
  • Gracz
Złamali regulamin po pierwsze, a po drugie wiele, bardzo wiele osób afczy w czasie BW. A co do niego, wydaje mi się, że wcześniej dostał kulkę w ramie albo w noge.. a jeżeli nie to został obity z baseballa, nie wydaje się mi , że po czymś takim był by wstanie biec i to jeszcze na spacji.
  • Back to top
    • 0

Snup7 09/11/2009 - 19:50

Snup
  • Gracz
Dobra wypowiem się jedno. Napadliście na cywili przed 21 i to w miejscu publicznym co jest zakazane. My jedynie przeszukaliśmy i nic więcej. Nie było ze chcieliśmy zabrać coś.
Co wiecej gdy kolega dał /do gdzie jest worek odpowiedziałeś /do eee.. yhmy a gdzie ma być. Jestem na Nie
  • Back to top
    • 0

Slight0 09/11/2009 - 19:52

Slight
  • Świeżak
Przed 21 mogą się chyba toczyć tylko pojedynki między gangami jak się nie myle...
  • Back to top
    • 0

Kapiszon 79 09/11/2009 - 19:54

Kapiszon
  • Gracz
Gangi mogą napadać przed 21 na SC. Seville się mieści na South Central, dziękuje. Jemu UnBlocka dajcie, bo oni odwalili non-rp po całości.
  • Back to top
    • 0

Snup7 09/11/2009 - 19:59

Snup
  • Gracz
Przepraszam ale w Regulaminie gangów nic na ten temat nie ma.
Dam wam regulamin gangów w tym miejscu :

Podkreślone to złamany regulaminu.

# Ataki, gangbanginy' mogą być przeprowadzone wyłącznie wtedy, gdy są dwie osoby online, wraz z udziałem lidera.
# Podczas ustawek/zamieszek, adminstrator nie zdejmuje BW.
# Odstęp czasowy między atakami, gangbangami, czy jak kto woli potyczkami nie może wynosić mniej niż dwie godziny.
# Podczas ustawek zabronione jest używanie broni palnej, czyli, na ustawkach bijemy się jedynie pałkami, kastetami, bądź pięściami.
# Podczas mini-eventu, który organizuje któryś z gangów, drugi gang, nie powinien wpieprzać się i za wszelką cenę probować zniszczyć akcję innego gangu.
# Ustawki, gangbanginy' są dozwolone tylko i wyłącznie na terenie budowli w dzielnicy Doherty i dokach.
# Napady na cywili dozwolone są wyłącznie w godzinach wieczornych (tj. 21, 22).
# Napady na cywili nie mogą być przeprowadzane w miejscach publicznych.
# Każdy gang oprócz rekrutacji IC ma obowiązek sprawdzenia potencjalnego członka poprzez jawną aplikację składaną w temacie poświęconym gangowi.
# Gangi (i tylko i wyłącznie gangi) mogą dokonywać napadów na cywilów jedynie po 21, jednak akcje międzygangowe mogą odbywać się w ciągu całego dnia.
# Wszystkich członków gangu łącznie obowiązuje limit dokonania napadów na maksymalnie dwie osoby dziennie.
# Sojusze między gangami nie są dozwolone.
# Gangi mają absolutny zakaz jakichkolwiek napadów, zaczepek, gróźb w kierunku mafii lub ich przynależności. Niezależnie od tego, czy wiedzą o mafii I
  • Back to top
    • 0

Kapiszon 79 09/11/2009 - 20:03

Kapiszon
  • Gracz
Kurwa, ile będziesz jeszcze tym spamił? Arek napisał że gangi mogą, regulamin nie był dawno aktualizowany! Misiek to potwierdził!
  • Back to top
    • 0

Snup7 09/11/2009 - 20:06

Snup
  • Gracz
Teraz napisze to co kolega chce przekazać ( Bryan Street ) :

Chciałbym uświadomić iż napad był przed 21 i mnie to nie obchodzi czy na SC czy nie. W regulaminie nie ma o tym notatki więc trzymajmy się go. Atak został zorganizowany bez lidera. Gangi mogą napadać wyłącznie 2 osoby dziennie a nas było 5. Więc proszę o troszkę sprawiedliwości i równouprawnienia.

• Back to top
    • 0

Kapiszon 79 09/11/2009 - 20:10

Kapiszon
  • Gracz
Wy nie jesteście gangiem. I my was nie napadaliśmy tylko gardziliśmy wami IC wjazdem.
  • Back to top
    • 0

WiicherS 900 09/11/2009 - 20:17

WiicherS
  • Gracz
He-He, nie chciał ukraść?, napisałem że mam w kieszeni on mi ją potem zabrał, a klucze od Sultan'a?.
  • Back to top
    • 0

Snup7 09/11/2009 - 21:12

Snup
  • Gracz
Sory prawdopodobnie to było gdy dałem /q ( musiałem gra się zawiesiła ). Jednak okazało się że kolega rzucił ten przedmiot ( był to worek ) w ciebie spowrotem.

tu coś od Bryana :

To po co była ta broń i to BW hmm ?? Szczelaliście do nas i nas biliście to nie napad ??? Jeżeli to nie jest napad to proszę o wyjaśnienie definicji Wjazd i napad a następnie ich porównanie

po za tym jak można zrobić wjazd na cywili ?
  • Back to top
    • 0

WiicherS 900 09/11/2009 - 21:15

WiicherS
  • Gracz
Cywili z "niebieskimi bandanami"
  • Back to top
    • 0

Snup7 09/11/2009 - 21:18

Snup
  • Gracz
A co ma do tego co nosze ? jestem cywilem, gang nie został wtedy jeszcze zaakceptowany. A po za tym w RL nosze szarą arafatkę czasami, a czy to oznacza że należę do gangu?.

@Down

Dobra.

@Topic

A czasami ty nie dostałeś blokady konta za groźbę OOC ?
  • Back to top
    • 0

VOLTAGEE2815 09/11/2009 - 21:20

VOLTAGEE
  • Gracz

A co ma do tego co nosze ? jestem cywilem, gang nie został zaakceptowany. A po za tym w RL nosze szarą arafatkę czasami, a czy to oznacza że należę do gangu?.

Nowy regulamin gangów w trakcie pracy. Dowiedziałem się, że napady przed 21 na South Central i TYLKO na South Central są dozwolone.
  • Back to top
    • 0

Bartłomiej Sadowski 367 10/11/2009 - 07:01

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz

A co ma do tego co nosze ? jestem cywilem, gang nie został wtedy jeszcze zaakceptowany. A po za tym w RL nosze szarą arafatkę czasami, a czy to oznacza że należę do gangu?.

@Down

Dobra.

Myślę, że Twoja bandana, niebieska oznacza, że reprezentujesz kolor jakiegoś gangu, a może się mylę? Może to nowy sposób dołączania do PD? Noszenia niebieskiej bandany na twarzy? Może teraz PD będzie nam wjeżdżało z bandanami na twarzy? :)
  • Back to top
    • 0

Sean_Gregg 10 10/11/2009 - 09:35

Sean_Gregg
  • Zbanowani
Zgadzam się z Sadkiem, nosisz BANDANE to znaczy, że reprezentujesz dany kolor ( taki jaki ma bandana ).

TOPIC: Jestem jak najbardziej za UnBlockiem dla Earla bo to dobry gracz.
  • Back to top
    • 0

Snup7 10/11/2009 - 13:16

Snup
  • Gracz
Dobry gracz ale grozi OOC.

Czyli mówicie ze Bryan w Rl jest w gangu bo nosi niebieską arafatkę ?
  • Back to top
    • 0

WiicherS 900 10/11/2009 - 16:11

WiicherS
  • Gracz
Jaka znowu grożba,e? gdybym groził to bym jakieś wrzuty powypisywały.
Szara "arafatka" a niebieska "bandana" to dwie inne rzeczy..
  • Back to top
    • 0

Freak0 10/11/2009 - 16:24

Freak
  • Gracz
Pomyśl jak wygląda przypakowany murzyn z niebieską bandaną zakrywającą twarz, i tym bardziej w takich miejscach? NO TAK JAK CZŁONEK GANGU.
  • Back to top
    • 0

Snup7 10/11/2009 - 16:33

Snup
  • Gracz
Dobra mniejsza o to ... prawdopodobnie będę za UnBlockiem. Czekam na odp od jednego ode mnie. Wiem że powód Blocka Earla Był Groźba OOC i to że nie chciał pokazać przedmiotów ( tu mógł zagrać choć my zrobiliśmy non-rp ).

Jeżeli Kolega odpisze iż Earl mu nie groził to jestem na UN (czyli wtedy wyjdzie że tylko Garry ).
  • Back to top
    • 0

WiicherS 900 10/11/2009 - 16:34

WiicherS
  • Gracz
Garry nic nie zrobił, uświadamiał wam zapewne regulamin którego czytacie raz na pie.. rok.
  • Back to top
    • 0

Snup7 10/11/2009 - 16:38

Snup
  • Gracz
Cinass, tu nie masz racji. W regulaminie Gangowym było iż niemożna atakować przed 21 cywili. Ale nie było aktualizacji więc mniejsza o to.

Ale Garry groził Skargą na Forum co jest uważane z Groźbę OOC, ale nie złożymy na niego skargi ponieważ wszystko było przez nasze małe nie dopatrzenie. Za które serdecznie przepraszam.
  • Back to top
    • 0

WiicherS 900 10/11/2009 - 16:39

WiicherS
  • Gracz
Dobra, Garry jest spoxik lux. Może admin coś wniesie do tematu?(Misiek).
  • Back to top
    • 0

Snup7 10/11/2009 - 16:41

Snup
  • Gracz
Dobra jestem za UNBLOCKIEM dlatego iż było to z naszej przyczyny, a zrobiliśmy drobne Non-rp.
  • Back to top
    • 0

WiicherS 900 10/11/2009 - 21:59

WiicherS
  • Gracz
@Odświeżam
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic