Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBlock] Michael Angelo

• Please log in to reply
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Michael_Angelo 0 09/11/2009 - 19:35

Michael_Angelo
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego: Michael Angelo
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Bart Styper
Powód uznany przez administratora: UnSpawn auta podczas akcji.
Wyjaśnienie poszkodowanego: Więc tak, jechałem spokojnie autem i nagle jakiś Admiral, oraz Rancher wpadli na mnie i zrobił się karambol.
Dostałem BW, ale kierowca Admirala nie doznał większych obrażeń i był medykiem, więc zaczął mi i kierowcy Ranchera udzielać pierwszej pomocy.
Wszystko był ok, medyk udzielił mi pierwszej pomocy i zaniósł do auta po czym pojechaliśmy do szpitala. Nie widziałem tam, żeby była jakaś akcja wszyscy powchodzili do aut i chyba odjechali, a ja bojąc się o swój samochód zrobiłem UnSpawn. Nie widziałem, żeby była tam jakaś większa akcja...
Bardzo proszę o UnBlocka, ponieważ nie wiedziałem o żadnej akcji, a bałem się o swoje auto. A i za takie coś to myślę, że Admin powinien wystawić ostrzeżenie, a nie od razu BLOCKA na postać, a ja jak już mówiłem nie wiedziałem, że jest jakaś większa akcja... Na tej postaci mam już przegrane 90 h, posiadam 2 pojazdy i jest ona bardzo dobrze rozwinięta, w związku z czym bardzo chciałbym na niej dalej grać.
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania i o Un-Block.

Pozdrawiam!
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Brak.
  • Do góry
    • 0

#2 Gapis 533 09/11/2009 - 21:20

Gapis
  • Gracz
Stałem tam, byłeś poszukiwany przez policję, po staranowanie radiowozu na sygnale. Odjeżdzaliście już admiralem, gdy wezwałem na radiu holownik, z prośbą o zaholowanie twojego sentinela który był poszukiwany ( a raczej resztek pogiętej karoserii które z niego zostały) na parking policyjny. po dosłownie dwóch sekundach, nastąpił unspawn. Byliście dostatecznie blisko abyś to usłyszał, (tzn widział na czacie, nie byłbyś w stanie tego usłyszeć IC przez szybę samochodu z 10metrów) - Zbieg okoliczności? szczerze wątpie.
Poza tym twój płacz do mnie na /w i teksty do policjanta "DEBILU, MIAŁEM ZIELONE, UWAŻAJ JAK JEŹDZISZ PACANIE!" jadącego na sygnale radiowozem, + zignorowanie postrzału z tazera, i 30 sekund po udzieleniu pierwszej pomocy, odpalenie wozu który zderzył się z radiowozem z prędkością około 100km na godzinę, i ucieczka z miejsca wypadku... - Block służszny i należy ci się.
  • Do góry
    • 0

#3 Michael_Angelo 0 09/11/2009 - 21:39

Michael_Angelo
  • Zbanowani
Heh... nie będę się wypowiadał na twój temat... Po pierwsze to nie mówiłem "DEBILU" i krzyczałem w IC "jak jeździsz pacanie" itd. Wklej jakiś screen gdzie mówię do Ciebie na /w DEBILU!! ;/ !!!!!!!
A po drugie to byłem ranny i mi tu nie mów,że uciekałem czy coś, lekarz mnie opatrzył i odegrałem to tak IC, że miałem złamaną rękę, byłem poobijany... i odmówiłem, żeby mnie zabrano karetką. Pojazd nie był strasznie zniszczony, a ja nie byłem strasznie ranny, więc mogłem jechać! Na dodatek jeszcze wpisywałem komendę //idz4 (postać chodzi zgarbiona) co dawało dobre RP, bo postać była pobijana i na taką wyglądała.
A po trzecie przejeżdżałem na zielonym świetle i Cię nie zauważyłem i to TY przejechałeś na czerwonym i we mnie wjechałeś! I to, że jestes z policji i jechałeś na sygnale nie usprawiedliwia cie od tego, bo powinieneś uważać na innych kierowców i zwracać uwagę na światła itd., a nie, że włączysz syreny i myślisz,że wszystko ci można!!!!
Po czwarte po wypadku pisałeś na /ja że jesteś zamroczony itd.Uderzyłeś we mnie z taką siłą i tylko Cie zamroczyło?
Heh, żałosne to jest. Na dodatek po takim wypadku jeszcze wybiegłeś, zacząłeś krzyczeć, biegnąć i strzelać do mnie!
I to było RP? w OOC policjant po takim wypadku na pewno, by nie wybiegł i zaczął strzelać do rannego ;/
A gdy wydarzył się ten drugi wypadek, to było kilka minut później co Admiral i Rancher wpadli na mnie, to Ty przyjechałeś i byłeś już na służbie w PD?
Po takim wypadku co stał się nie przed momentem Ty wracasz do pracy na służbe? ehhh...

I nie mów mi,że ja robię NON-RP, bo sam powinieneś dostać za takie coś BLOCKA!

Oto dowód (SCREEN):
Dołączona grafika

Szanowną Administrację, proszę o Un-Block.

• Do góry
    • 0

#4 Gapis 533 10/11/2009 - 14:22

Gapis
  • Gracz
Zignorowałeś moje wezwanie, powiedziałem że nigdzie nie jedziesz, ze złamaną ręką wleciałeś do wozu i odjechałeś z piskiem opon. Auto nie było zniszczone? odjąłeś Mi 150HP wozu, a co dopiero w swoim, bo wjechałeś w mój bok czołowo.

miałem złamaną rękę, byłem poobijany... i odmówiłem, żeby mnie zabrano karetką. Pojazd nie był strasznie zniszczony, a ja nie byłem strasznie ranny, więc mogłem jechać! Na dodatek jeszcze wpisywałem komendę //idz4 (postać chodzi zgarbiona) co dawało dobre RP, bo postać była pobijana i na taką wyglądała.

Animacja "Daje dobre RP" ciekawe.

Przecież złamana ręka to nic takiego, da się ze spokojem odjechać z nią samochodem...

A po trzecie przejeżdżałem na zielonym świetle i Cię nie zauważyłem i to TY przejechałeś na czerwonym i we mnie wjechałeś! I to, że jestes z policji i jechałeś na sygnale nie usprawiedliwia cie od tego, bo powinieneś uważać na innych kierowców i zwracać uwagę na światła itd., a nie, że włączysz syreny i myślisz,że wszystko ci można!!!!

Wiesz co to pojazd uprzywilejowany? chyba nie.
Jechałem na wezwanie, rozglądałem się przy każdym skryżowaniu, policjant wezwał wsparcie na El Corronę ponieważ mieli tam do czynienia z ludźmi z bronią, nie myślisz chyba, że będę czekać na światłach podczas gdy mój kolega z pracy ma poważne kłopoty?
Nie mów mi że się nie rozglądałem, bo to robiłem, ale gdy wpierdoliłeś mi się z równoległej ulicy z prędkością ponad 120na godzinę nie było czasu na reakcję.
Nawet się nie rozejrzałeś, i zignorowałeś pojazd uprzywilejowany.

Po czwarte po wypadku pisałeś na /ja że jesteś zamroczony itd.Uderzyłeś we mnie z taką siłą i tylko Cie zamroczyło?

A tobie "Tylko złamało rękę"? Zamroczyło, miałem poobijaną głowę i nogę, a od śmierci uratowała mnie klatka bezpieczeństwa znajdująca się w radiowozie.

Heh, żałosne to jest. Na dodatek po takim wypadku jeszcze wybiegłeś, zacząłeś krzyczeć, biegnąć i strzelać do mnie!
I to było RP? w OOC policjant po takim wypadku na pewno, by nie wybiegł i zaczął strzelać do rannego ;/

A czy RP jest prowadzenie pojazdu ze złamaną ręką i ucieczka z miejsca wypadku, biorąc pod uwagę że 10sekund wcześniej ledwo mogłeś chodzić?
Skoro ty zacząłeś uciekać, wyjąłem broń którą był PARALIZATOR i zacząłem strzelać w ciebie. dostałeś raz, po minięciu efektu olałeś to wsiadłeś do wozu po raz kolejny i odjechałeś.

A gdy wydarzył się ten drugi wypadek, to było kilka minut później co Admiral i Rancher wpadli na mnie, to Ty przyjechałeś i byłeś już na służbie w PD?
Po takim wypadku co stał się nie przed momentem Ty wracasz do pracy na służbe? ehhh...

Skoro ty możesz zapierdalać po mieście 200na godzinę ze złamaną ręką, i wyjść bez szwanku z drugiego wypadku, to czemu nie?

I nie mów mi,że ja robię NON-RP, bo sam powinieneś dostać za takie coś BLOCKA!

czytaj wyżej

miałem złamaną rękę, byłem poobijany... i odmówiłem, żeby mnie zabrano karetką. Pojazd nie był strasznie zniszczony, a ja nie byłem strasznie ranny, więc mogłem jechać!

Sam sobie w tym momencie zaprzeczasz.
  • Do góry
    • 0

#5 Michael_Angelo 0 10/11/2009 - 14:44

Michael_Angelo
  • Zbanowani
Tak to jest RP, że ze złamaną ręką można prowadzić pojazd:)
Hah, 200 km/h ? Człowieku ty tylko widziałeś jak odjechałem, a mówisz, że 200km/h jechałem? to chyba byś musiał mieć włączony recon ...
A mnie uchroniła poduszka powietrzna i pasy, które miałem zapięte :)
Poobijany? Przejeżdżałem na zielonym i to Ty wjechałeś w mój prawy bok czołowo.
Chodziłem poprzez wpisanie komendy //idz4 i tak chodziłem ciągle, jak wsiadałem do samochodu i odjechałem to też tak szedłem. To, że nie ledwo co chodzę, nie oznacza,że nie mogę prowadzić auta, heh...
I dziwne jest to, że policjant po takim wypadku jadąc 200km/h uderzając w inne auto, wysiada i mówi, że go tylko zamroczyło po czym biega i strzela do rannego, który nie jest winny temu wypadkowi, bo powtarzam, ze to ja przejeżdżałem na zielonym, a to że ty jechałeś radiowozem na sygnale nie oznacza, że masz nie zwracać uwagi na innych kierowców!
  • Do góry
    • 0

#6 Gapis 533 10/11/2009 - 14:57

Gapis
  • Gracz
ty wjechałeś we mnie więc już nie ściemniaj.

Widać że nigdy nawet nie siedziałeś za kierownicą samochodu, a nawet traktora, nie. NIE DA SIĘ prowadzić ze złamaną ręką, a już na pewno nie odjechać z piskiem opon.
Ile razy mam powtarzać że strzelałem z PARALIZATORA bo po wypadku dziwnie "ogłuchłeś"?
Twoja inteligencja mnie przeraża. skończyły ci się argumenty to wałkujesz w kółko że nie uważałem.

CZY TY DO DIABŁA WIESZ CO TO JEST RADIOWÓZ?!
  • Do góry
    • 0

#7 Michael_Angelo 0 10/11/2009 - 16:24

Michael_Angelo
  • Zbanowani
HaHa człowieku, weź mi tu nie pier*** ,bo to ja przejeżdżałem na zielonym, a ty we mnie wjechałeś i kur** powtarzam CI, że trzeba uważać na innych kierowców i zwracać uwagę na światła nawet jak się jedzie radiowozem na sygnale ;/ A po drugie mam świadka na to, że Ty we mnie wjechałeś, ten co jechał faggio :)
HAHAHA, Co Ty do mnie człowieku mówisz? Widać to, że to Ty jeszcze mało wiesz haha, ze złamaną ręką da rade jeździć, bo mój wujek miał złamaną i jeździł autem tak jak na co dzień, więc się TU nie wymądrzaj i nie płacz już :o
A tak poza tym, ten temat jest stworzony w innej sprawie, więc nie pisz tu i zamilcz:)
  • Do góry
    • 0

#8 bert1166 10/11/2009 - 16:25

bert
  • Gracz
Już za CN należy się blokada.
  • Do góry
    • 0

#9 moNs 118 10/11/2009 - 16:28

moNs
  • Gracz
Michał Anioł też mi coś. Moim zdaniem nie było potrzeby odspawnowania auta, najpierw się myśli potem się działa. Może PD chciało zrobić akcje IC albo jakiś złodziej ?
  • Do góry
    • 0

#10 Michael_Angelo 0 10/11/2009 - 17:17

Michael_Angelo
  • Zbanowani
JEŻELI NIE JESTEŚCIE ZWIĄZANI Z TEMATEM I Z TYM CO SIĘ DZIAŁO TO NIE PISZCIE TU, BO NAWET NIE WIECIE DOKŁADNIE JAK TO BYŁO, WCHODZICIE W TAKI TEMAT DACIE JAKIEGOŚ POSTA I MYŚLICIE,ŻE JESTEŚCIE SUPER... Ale jeżeli już to chciałbym was uświadomić, że moja postać to Amerykanin, a w Ameryce występują takie nazwiska jak "Angelo", więc mam prawidłowy nick. I nie tłumacz mi tutaj na język polski, bo może w języku polskim brzmi to "Michał Anioł" ale w Ameryce to normalka ;/ Pomyśl jak napiszesz, a jak nie myślisz to nie pisz;) A co do akcji IC z samochodem, to Admin powinien wystawić ostrzeżenie, albo AJ, a nie od razu blokadę. To nie sprawiedliwe, bo spotkałem się z gorszymi przypadkami na serwerze i gracze dostawali AJ, albo ostrzeżenie, ale częściej AJ i nie blokowano im postaci.
  • Do góry
    • 0

#11 Tec1 10/11/2009 - 19:12

Tec
  • Świeżak
Ja dodam od siebie, że jeżeli tym policjantem był Mario_Moretti, to napewno gliniarz zawinił. Gdy jeszcze grałem Dan'em w LV, obok komisariatu policji Mario mnie pobił, porwał, wywiózł za miasto, postrzelił i zostawił. Tyle ode mne.
  • Do góry
    • 0

#12 Gapis 533 10/11/2009 - 21:50

Gapis
  • Gracz

Ja dodam od siebie, że jeżeli tym policjantem był Mario_Moretti, to napewno gliniarz zawinił. Gdy jeszcze grałem Dan'em w LV, obok komisariatu policji Mario mnie pobił, porwał, wywiózł za miasto, postrzelił i zostawił. Tyle ode mne.

dobra akcja RP, nie moja wina że nie chciałeś jej skończyć. no cóż.

Angelo, ciesz się że to tylko block...
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych