Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnBan] Aban Issa [Ponownie]

• Please log in to reply
4 replies to this topic

strielok 0 09/11/2009 - 15:12

strielok
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego:Aban Issa
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Jeff Fox
Powód uznany przez administratora:Mechanic the bug abuser
Wyjaśnienie poszkodowanego:Niemam pojecia za co dostalem bana wyjołem z torby lakier i zeby sie niemarnowal to urzywalem starego w ktorym mialem 1000 naboi i przelakierowalem i zostalo 100 sec i juz mialem wyciagac nastepny z torby i dostalem bana. Przepraszam naprawde ja nic nieomijalem malowalem caly czas i wpenym momencie dostalem i przenioslo mnie za kolesia jakiegos i spowrotem dobieglem do tego samochodu co malowalem i rozmawialem z kolega ktory stal obok i mowil co sie stalo ze mnie tak przenisoło czyli nie tylko bym umnie ten lag. Nie wiem jak moge to wyjasnic ale ja nawet nieznam tego buga z tym omijaniem odliczania. Skonczyl mi sie lakier i tyle to chialem wyjac nastepny ale zostalem zbanowany.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:
  • Back to top
    • 0

Cazzy9 09/11/2009 - 15:15

Cazzy
  • Świeżak
Przy loście możesz wrócić do poprzedniego miejsca w którym się znajdowałeś, ale jednak musisz odegrać rp przy odliczaniu.
(Prosze usunąć posta)
  • Back to top
    • 0

strielok 0 09/11/2009 - 15:20

strielok
  • Zbanowani
Ale nigdy sie z takim czymś niespotkałem ze mnie przyniosło obok, a jakbym odgrywał akcje rp z /ja i /do to bym musiał przerywać.
  • Back to top
    • 0

Simone_Frost0 09/11/2009 - 15:22

Simone_Frost
  • Świeżak
Moim zdaniem należy się unban. Byłem przy tym. Aban malował, jakiś koleś podszedł i go coś jakby "tepło"(nie lag a "tepło" bo u niego to samo widać było). Moim zdaniem to nieporozumienie. Poza tym jak się nie pryska na pojazd to licznik nie leci.
  • Back to top
    • 0

Mickul1638 09/11/2009 - 15:40

Mickul
  • Gracz
Nie chcemy takich graczy.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic