Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBAN] Grigorij Nazarov

• Zamknięty Temat jest zamknięty
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 Vinci0 09/11/2009 - 12:27

Vinci
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego: Grigorij Nazarov
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Nie wiem, w logach nie mam żadnej linijki na ten temat.
Powód uznany przez administratora: Durny raport
Wyjaśnienie poszkodowanego: Tak więc proszę wybaczyć mi to, to był niewinny nocny żart koło 24:00. A zgodnie z regulaminem ta kara jest wygórowana, proszę o AJ. Po za tym Anone się nie gniewa.
Dowody :
  • Do góry
    • 0

#2 Carlos_Alvarez2 09/11/2009 - 12:35

Carlos_Alvarez
  • Świeżak
Widziałem jego RP myślę, że należy się UnBan. Co do sygnalizacji świetlnej moim zdaniem powinny być to sprawy IC policji a nie administracji chociaż z drugiej strony wtedy ludzie będą ciągle to ignorować bo policje na obrzeżach miasta żadko można spotkać.
  • Do góry
    • 0

#3 Vinci0 09/11/2009 - 12:39

Vinci
  • Świeżak
Zgadzam się co do świateł, ale to normalne, że pędziłęm. Napadli mojego brata z Krukhov Krew, jak bym nie pędził to bym napewno nie zdążył na czas. ( i tak nie zdążyłem przez AJ :) ).
  • Do góry
    • 0

#4 gtamxenon 44 09/11/2009 - 12:59

gtamxenon
  • Gracz
Z tego co wiem banana, masz od Bartka - ban przez stronę :)

Jak wróci Miś to przekażę mu informację.

ps. Sprawdź na forum dział skargi archiwum, być może tam znajduje sie materiał dowodowy 8-)
  • Do góry
    • 0

#5 Vinci0 09/11/2009 - 13:03

Vinci
  • Świeżak
Patrzyłem, nie ma.
  • Do góry
    • 0

#6 William723 09/11/2009 - 13:06

William
  • Gracz
Pamiętam to - tu chodzi o ten idiotyczny report.
  • Do góry
    • 0

#7 Vinci0 09/11/2009 - 13:09

Vinci
  • Świeżak
To był żart, nocny żart, bo znam się z Anonem, i śmialiśmy się, jezu. Za takie coś ban ? i na dodatek powód "DM" ? kiedy ?
  • Do góry
    • 0

#8 Anone0 09/11/2009 - 15:28

Anone
  • Świeżak
Dołączona grafika

Oj. Nie zwalaj na mnie z łaski swojej. To Ty zachowałeś się jak gówniarz. Fakt, faktem, jakaś kara się należy. Ale patrząc na ogół Twojej gry zmieniłbym wymiar na łagodniejszy. Pytasz czy się gniewam? Nie, nie uderzyło to we mnie.

@edit
Nie, nie mam nic wspólnego z niesławnym Danonem.
  • Do góry
    • 0

#9 Vinci0 09/11/2009 - 15:37

Vinci
  • Świeżak

Dołączona grafika

Oj. Nie zwalaj na mnie z łaski swojej. To Ty zachowałeś się jak gówniarz. Fakt, faktem, jakaś kara się należy. Ale patrząc na ogół Twojej gry zmieniłbym wymiar na łagodniejszy. Pytasz czy się gniewam? Nie, nie uderzyło to we mnie.

@edit
Nie, nie mam nic wspólnego z niesławnym Danonem.

Cytuje punkt z waszego regulaminu serwera : Poważna obraza OOC może grozić nawet zbanowaniem na serwerze.

Jak widać Anone stwierdził, że nie uznał to za poważną obrazę OOC, tak więc nie powinnem otrzymać bana, ewentualnie AJ, samo "nawet" świadczy o tym, że BAN to wygórowana kara.

Prosżę UnBana, ewentualnie AJ, za złamanie zasady.
  • Do góry
    • 0

#10 Dimonx0 09/11/2009 - 15:45

Dimonx
  • Świeżak
Grigorij może zachował się źle, wygłupił się trochę.. No ale żeby od razu go banować.. Wydaje mi się, że kogoś nerwy poniosły. Skoro jednak powodem bana jest 'dm' czego Grigorij nie popełnił powinien dostać tego unbana. Dobry z niego gracz, chyba warto mu wybaczyć ten wybryk.
  • Do góry
    • 0

#11 Sean_Gregg 10 09/11/2009 - 15:46

Sean_Gregg
  • Zbanowani
O nie, nie należy mu się unban. Razem z kolegami wpadł do nas na Ganton i zaczęli strzelaninę. Może ten report to za wysoka kara, ale to się do kary dołączy i jak dla mnie ban powinien zostać.
  • Do góry
    • 0

#12 Vinci0 09/11/2009 - 15:51

Vinci
  • Świeżak
Nie zaprzeczę, ale wszystko było wykonane "RP", nie to co wasi zwiadowcy co przyjechali w dwóch na jednym rowerze, po czym dostali kule w plecy, ale zdołali nadal pedałować, i z pasarzerem skakać przez ogrodzenia, tyle na etmat gangu z Ganton. Nie mówiąc już, że nie rozróżniacie różnicy pomiędzy ganga, a mafia. Atakujecie członków mafi, wychodzicie z kijami na broń. Gratuluje, ale to inny temat i jeśli macie życzenie założymy go na forum w dziale skargi, oczywiście jest wiele screenów.
  • Do góry
    • 0

#13 .RRo0 09/11/2009 - 19:17

.RRo
  • Świeżak
Co do tej akcji na Groove... Co tym widziałeś, za przeproszeniem, ja pierdole nonRP? Gang nie powinien zaczynać z mafią... Pierwsza zasada, a po drugie nie był żaden DM. Po prostu przyjechaliśmy, bo któryś z was zrobił naszemu krzywdę, rozmawialiśmy normalnie... po czym odsunęliśmy się, zaczęliśmy rozmowę i poparliśmy, że zaczniemy strzelać. No i przegraliście, każdy z was miał BW... Przyjechała policja, większość uciekła, Vasiliy został złapany. Wszystko było full RP...

Co do unbarna, popieram. Ban powinien zostać zdjęty, nie z tego powodu, że Grigorij jest moim dobrym kolegą i jest w naszej organizacji, tylko dlatego, że to dobry gracz, świetny RPer i nie wydurnia się.

Pozdrawiam!
  • Do góry
    • 0

#14 MamWas0 09/11/2009 - 20:38

MamWas
  • Świeżak
Jeśli patrzyć neutralnie na to co zrobił, to kara jest słuszna, bo złamał regulamin, ale wygórowana, proponuje UNbana i AJ, a ogółem pozdrawiam koleś ma świetne RP, nie to co te gangsta boy'e z grov street.
  • Do góry
    • 0

#15 Kamilov2815 09/11/2009 - 20:40

Kamilov
  • Gracz

Jeśli patrzyć neutralnie na to co zrobił, to kara jest słuszna, bo złamał regulamin, ale wygórowana, proponuje UNbana i AJ, a ogółem pozdrawiam koleś ma świetne RP, nie to co te gangsta boy'e z grov street.

Jasne, jasne, gangsterze. Damy sobą pomiatać na własnej dzielnicy, bo wpadł jeden członek w mafii i nie można mu nic zrobić, bo się wywyższa i grozi CK na /b. Daj sobie siana, ziomek.
Sami najpierw robicie DT jako mafia, bez żadnego powodu, to przyjechałem zobaczyć kto to zrobił. Poza tym wyjaśniłem to z Arkadiym i chciał SS to mu wyślę, a osoby, które zrobiły DT sabre, poniosą konsekwencje - słowa Arkadiyego.

na jednym rowerze, po czym dostali kule w plecy, ale zdołali nadal pedałować, i z pasarzerem skakać przez ogrodzenia

Pierdolone kłamstwo! Nie dostałem ani jednej kulki, bo nie spadło mi w ogóle HP. Skakaliśmy przez ogrodzenie? A to ciekawe, bo wyjechaliśmy z drugiej strony rowerem. Kłamać to nieźle potrafisz.

Gang nie powinien zaczynać z mafią...

To samo co wyżej. (Jako pierwsi) Robienie DT przez mafię, bez powodu - pieprznijcie się w głowę.
Ban słuszny.
  • Do góry
    • 0

#16 Vinci0 09/11/2009 - 20:56

Vinci
  • Świeżak

Jasne, jasne, gangsterze. Damy sobą pomiatać na własnej dzielnicy, bo wpadł jeden członek w mafii i nie można mu nic zrobić, bo się wywyższa i grozi CK na /b. Daj sobie siana, ziomek.
Sami najpierw robicie DT jako mafia, bez żadnego powodu, to przyjechałem zobaczyć kto to zrobił. Poza tym wyjaśniłem to z Arkadiym i chciał SS to mu wyślę, a osoby, które zrobiły DT sabre, poniosą konsekwencje - słowa Arkadiyego.

na jednym rowerze, po czym dostali kule w plecy, ale zdołali nadal pedałować, i z pasarzerem skakać przez ogrodzenia

Pierdolone kłamstwo! Nie dostałem ani jednej kulki, bo nie spadło mi w ogóle HP. Skakaliśmy przez ogrodzenie? A to ciekawe, bo wyjechaliśmy z drugiej strony rowerem. Kłamać to nieźle potrafisz.

To samo co wyżej. (Jako pierwsi) Robienie DT przez mafię, bez powodu - pieprznijcie się w głowę.
Ban słuszny.

Po pierwsze nie bluźnij, podrugie ja strzelałem metr od ciebie z towarzyszem z organizacji i obaj trafiliśmy na 100%, a na to są SS, oczywiście tylko kumpel się zjawi i zostaną tu ukazane.

A jeśli chodzi o dzielnicę to wy jesteście na naszej, i jeśli chodzi o to, czy macie się się kłaniać czy nie to powiem jedno "Mafia to Mafia" a "Gang to Gang" i wy tego nie rozrużniacie i zamieniacie ten server w to czym jest (reklama).... Odrazu mówiłem, że gangi to zły pomysł.

A i chciałembym screeyna gdzie grożę ci CK...... kłamco.

A jeśli uważasz, że danie wam nauczki za napadnięcie członka organizacji i pobicie go, jest "niczym" to gratuluje Ci, powinniście w tedy "CK" dostać, a ja wam nawet BW nie zrobiłem.
  • Do góry
    • 0

#17 Kamilov2815 09/11/2009 - 20:59

Kamilov
  • Gracz

Ban słuszny.

Po pierwsze nie bluźnij, podrugie ja strzelałem metr od ciebie z towarzyszem z organizacji i obaj trafiliśmy na 100%, a na to są SS, oczywiście tylko kumpel się zjawi i zostaną tu ukazane.

A jeśli chodzi o dzielnicę to wy jesteście na naszej, i jeśli chodzi o to, czy macie się się kłaniać czy nie to powiem jedno "Mafia to Mafia" a "Gang to Gang" i wy tego nie rozrużniacie i zamieniacie ten server w to czym jest (reklama).... Odrazu mówiłem, że gangi to zły pomysł.

A i chciałembym screeyna gdzie grożę ci CK...... kłamco.

Zobaczysz, hah.. i to szybciej niż myślisz - jego imię - Nazar, dostał za to blocka OOC od Miśka :) I nie kłamię, w przeciwieństwie do Ciebie.

Co do akcji, z której macie SSy - z chęcią zobaczę je :o

A jeśli uważasz, że danie wam nauczki za napadnięcie członka organizacji i pobicie go, jest "niczym" to gratuluje Ci, powinniście w tedy "CK" dostać, a ja wam nawet BW nie zrobiłem.

Ta, najlepiej od razu z bronią, a jak. Nie można wyjaśnić bez metalu.
Zresztą, ten napad był po waszym pięknym mafijnym Dt, muehehehe.
  • Do góry
    • 0

#18 Vinci0 09/11/2009 - 21:04

Vinci
  • Świeżak
Nazar to nie moja postać, a co do broni, tak własnie działa mafia, bo z wami się nie da rozmawiać, prostaki i chamy takich graci IC, a po tobie widzę, że i taki jestes OOC. ^^ Pozdrawiam i proszę nie wypowiadaj się w tym temacie już bo gadasz nie na temat. Poczytaj za co mam Bana.
  • Do góry
    • 0

#19 Kamilov2815 09/11/2009 - 21:06

Kamilov
  • Gracz

Nazar to nie moja postać, a co do broni, tak własnie działa mafia, bo z wami się nie da rozmawiać, prostaki i chamy takich graci IC, a po tobie widzę, że i taki jestes OOC. ^^ Pozdrawiam i proszę nie wypowiadaj się w tym temacie już bo gadasz nie na temat. Poczytaj za co mam Bana.

Może i jestem.
Dodam tylko - na przyszłość nie róbcie "mafijnych" joł pro ema DT - sam Arkadiy powiedział, że to totalna paranoja.

Skończyłem, żegnam. Dowiedziałem się, co sądzicie niektórzy (członkowie KC) - poprawię to, ale co do jazdy z postrzelonymi plecami, to się dalej nie zgadzam.
  • Do góry
    • 0

#20 Herming 283 09/11/2009 - 21:28

Herming
  • Świeżak
Dobry gracz, jak odpierdala, to odpierdala rp. Ban to raczej za dużo, z resztą ja tam nie widzę powodu. Jestem ZA Unbanem.
  • Do góry
    • 0

#21 Bobicz 2435 09/11/2009 - 22:02

Bobicz
  • Gracz
Z Grigorijem, grało się tylko bardzo dobre akcje, jestem za un-bannem.
  • Do góry
    • 0

#22 pepunio0 10/11/2009 - 16:29

pepunio
  • Świeżak
Proponuje unban, i jakiś AJ.
  • Do góry
    • 0

#23 Vinci0 10/11/2009 - 18:46

Vinci
  • Świeżak
Chciałbym się w końcu dowiedzieć czy dostanę UnBana czy nie ?
  • Do góry
    • 0

#24 Bounce15 10/11/2009 - 21:38

Bounce
  • Gracz
Heh.. Dobry gracz :) Miałem z szanse trochę pograć. Za UnBanem.
  • Do góry
    • 0

#25 Mickul1638 10/11/2009 - 21:51

Mickul
  • Gracz
Nie licz na to.

Edited by Krisu:
A jednak uznany.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych