Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Un Block] Tom Reven

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 SmYczeK 0 09/06/2009 - 21:57

SmYczeK
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego: Tom Reven
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Nie pamiętam
Powód uznany przez administratora: Pa!
Wyjaśnienie poszkodowanego: Jechałem właśnie na parking aby zaparkować swoje nowe auto Sultana.Gdy je zaparkowałem nagle podszedł do Mnie Tony i chciał się ze mną zaprzyjaźnić.Okey zaprzyjaźniłem się z nim.Potem Podjechał Kolo niebieskim Sultanem i zaczął trąbić.Wsiadłem i Shaun oraz Tony ze mną.Pojechaliśmy do Domku na WSI.Ten koleś powiedział że robimy grilla ja powiedziałem żebyśmy wracali do Miasta on powiedział:
-Ale najpierw cię zabijemy!
Oni we 3 wyjęli bronie i zaczęli we mnie nawalać a Shaun zablokował wyjście z domku.W końcu uciekłem z domku i gdy już uświadomiłem sobie że po co mam mieć BW przez takich ludzi więc dałem /qs .Potem wszedłem na serwer i Sam Poey wsadził mnie do AJ na 99999 Ucieczka podczas Akcji przez /q.Co to za akcja jakieś DM'iarze mnie gonili i chcieli zabić.Potem dostałem kick za spam ma /a. Potem wszedłem drugi raz pisałem do nich i dostałem Blocka.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Nie mam
Jeśli dostanę UnBlocka już nigdy tak nie zrobię.Przyżekam
  • Do góry
    • 0

#2 AbrakadAbra 6 09/06/2009 - 22:23

AbrakadAbra
  • Zbanowani
Coś mało przekonujące, ale znając tych ekstra rp ludzi, (tak, najczęściej z japońskim/chińskim nickiem) to wszytko jest możliwe.. Ale nie mam zdania na ten temat..
  • Do góry
    • 0

#3 Seba30 09/06/2009 - 22:56

Seba
  • Gracz

i gdy już uświadomiłem sobie że po co mam mieć BW przez takich ludzi więc dałem /qs .

No i o to chodzi.
Jeżeli doszło do akcji, w której według Ciebie zaistniała sytuacja jest niezgodna z zasadami serwera, powinieneś zwrócić się do administracji.
Ty tego nie zrobiłeś i na własną rękę opuściłeś serwer, nie znając konkretnej przyczyny, dla której napastnicy mieli wobec Ciebie takie a nie inne zamiary.

Dałbym Ci szansę na poprawę, jednak przypomniała mi się sytuacja z Tobą w roli głównej podczas ślubu Sikorki. Tam pokazałeś jakiego pokroju jesteś graczem, natomiast sytuacją podaną w pierwszym poście utwierdziłeś nas w tym przekonaniu.

Block pozostaje, prośba zostaje odrzucona.
Niech to będzie przestrogą dla reszty graczy.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych