Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony][unblock]Tony Drakan,Prośba.

• Please log in to reply
3 replies to this topic

DrakixD10 09/11/2009 - 01:07

DrakixD
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego:Tony Drakan
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:Bug/włamywacz
Powód uznany przez administratora:BRAK
Wyjaśnienie poszkodowanego: Więc w czasie wakacji,nie było mnie często ,jedyna osoba ,która wiedziała ,że gram na H-RP to był moj kolega Kamil,spał wtedy u mnie.Znał najwidoczniej moje hasło do maila i gierzylismy czasem na H-RP . Gdy wróciłem,najwidoczniej ze sklepu jak pamietam ,to poszlismy na dwor.Postanowilem wtedy dac se troche spokoju z H-RP i nie gralem dluzszy czas.Dopiero ostatnio się zorientowałem,kiedy wszedlem w moj profil ,że mam CK o.O. Nie wiem co jest tego powodem,bo chyba kolega nie skoczyl z mostu i nie wpisal /akceptuj smierc nie ? :/Chcialbym odzyskac moje konto.Dużo osób mnie znało i wiedziało kim jestem . Dzis wbijam,myslalem ze jakis bug systemu a tu lipa :/ prosze o unblocka.Mozliwe tez ze ktoś mi się włamał na konto,mimo dość prostego hasła,które moge podać tylko Miśkowi ,albo innemu waznemu adminowi.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:BRAK,Format kompa.
Mialem o tym wczesniej napisac,ale zapomnialem,4 sprawdziany w 1 tygodniu .ehhh
  • Back to top
    • 0

Kikluś30 09/11/2009 - 01:53

Kikluś
  • Gracz
A to co to jest? http://h-rp.pl/thread-14974.html
Coś sciemniasz.
  • Back to top
    • 0

DrakixD10 09/11/2009 - 02:13

DrakixD
  • Świeżak
Aliqe... Przypomnialem sobie,ze mam jeszcze Drakana ,na ktorym nie wiem czemu mam CK o.O
  • Back to top
    • 0

Enerv28 09/11/2009 - 03:03

Enerv
  • Gracz
Postać nie zostanie odblokowana, równie dobrze mógłbyś teraz zostać zbanowany za próbę okłamania administracji.
Gdybym miał wgląd do logów, porównałbym ostatnie Twoje wejścia na serwer i na tej podstawie wymierzył sprawiedliwość.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic