Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnBlock]Bruno Subaru

• Please log in to reply
3 replies to this topic

klool1 08/11/2009 - 21:12

klool
  • Gracz

Imię nazwisko poszkodowanego:Bruno Subaru
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:Philippe Moreau
Powód uznany przez administratora:Blood Out
Wyjaśnienie poszkodowanego:Otóż,Brian Copeland nie chciał mnie wyrzucić z Organizacji i kazał mi oddawać cały swój majątek dlatego,że odchodze,oczywiście ja się nie zgodziłem.Po jakimś czasie napisałem do jednego z Administratorów i wyrzucenie mnie z tej organizacji,administrator wyrzucił mnie.Dzisiaj jadąc sobie koło Cetrum Handlowego wsiadłem do Briana Copelanda,aby z nim porozmawiać.Wtedy zrobił PowerGaming wpisując: /me Uderza Bruna bombą w ryj....bez żadnego /do Udało się?Wtedy ja nie chcąc płakać OOC zemdlałem..potem robił ciągły powergaming waląc mnię.Potem zrobił kolejny PowerGaming obwiązując mnię liną bez żadnego /do udało się?Na końcu DM z podcięciem gardła...oczywiście musiało nastąpić PG i BW.Potem groził mi na /w żebym wpisał /akceptuj śmierc gdyż pogadamy inaczej,pisałem wtedy do Franka,ale on nic nie zrobił.Po kilku minutach dostałem Blocka....Proszę o UnBlock gdyż było to wielkie Non-rp ze strony Turbo Angelz...
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:

http://www.iv.pl/images/8s4clmjrsttrjd2ba47z.png

SS z groźbami OOC.

• Back to top
    • 0

Kobył1180 08/11/2009 - 21:21

Kobył
  • Gracz
Zemdlałeś, i jak cię obwiązywał liną - gdzie tu widzisz PG ? Może byś napisał, że się nie udało ? ^^
  • Back to top
    • 0

Olekx4184 08/11/2009 - 21:25

Olekx
  • Gracz
Bruno ma blocka? :)

Podsumowywując.. Bruno jest w LSPD, należał do SASLSCI/SubaruTeam i był w TurboAngelz!?!?
Force CK zabronione, zwłaszcza, przed 21:00 (Strzelam z godziną wydarzenia) i na pierwszy rzut oka była widoczna groźba. Jestem za ściągnieciem blokady, lecz pozostawieniem jakiegoś AJ za... nijakośc?

PS. Wisisz Coxsowi Tornado.
  • Back to top
    • 0

klool1 08/11/2009 - 21:28

klool
  • Gracz

Tak,mogę dostać nawet Aj 300 minut,ale proszę o UnBlocka...właśnie to był 1 z powodów odejścia z TA postać nijaka....

PS.Wiem,ale nie był Online....oddam mu spoko...

• Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic