Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBan] Jurij Smirnoff

• Please log in to reply
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Carlos_Alvarez2 08/11/2009 - 21:09

Carlos_Alvarez
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego: Jurij Smirnoff
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Charlie Brando
Powód uznany przez administratora: Cheater
Wyjaśnienie poszkodowanego: To zdarzyło się dosłownie z 2 minuty temu. Jechałem na freewayu do hotelu idlewood i tu nagle zrestartowało mi serwer. Wchodze i wyskakuje napis "Twoje konto zostało pernamentnie zbanowane" czy coś w tym stylu. Ja w życiu odkąd gram w SAMP'a nigdy nie użyłem czitów a tu nagle dostaje za takie coś bana. W życiu nie używałem i nie będę używał czitów. Może przez laga administrator pomyślał coś no nie wiem proszę o wyjaśnienie.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Dołączona grafika Screen z konta mojego kuzyna bo był w grze i zrobił, ja nie zdąrzyłem.
  • Do góry
    • 0

#2 Kin3330 08/11/2009 - 21:13

Kin333
  • Świeżak
Pierwsza sprawa. Jak mozna nie zdazyc zrobic ss'a, jak sie dostaje bana? Gra sie zamyka czy co ? :o Ahh. Byloby widac 'opcje' cheat'a na screenie :)

Druga rzecz. Nie mow, ze zrestartowalo Ci serwer. Obserwowalem Cie i skrecales jak gdyby nigdy nic. A gdyby serwer sie zrestartowal, to by nie bylo mozliwe :>
  • Do góry
    • 0

#3 Carlos_Alvarez2 08/11/2009 - 21:15

Carlos_Alvarez
  • Świeżak
No przecież nagle pisało Retryving Connecting to Server i potem ten komunikat z banem. Za co dostałem bana nie leciałem nic jechałem motorem do hotelu o co tu chodzi czemu niewinny człowiek dostaje bana za nic? Przecież nawet jakbym czitował to przyznałbym się ale jak mam się przyznać do czegoś czego nie zrobiłem. Jechałem i tak jakbym dostał reloga i wtedy komunikat z banem się pojawił.
  • Do góry
    • 0

#4 Pedro_Estevez0 08/11/2009 - 21:17

Pedro_Estevez
  • Świeżak
1. Poprostu nie zdążyl skoro mu sie wyłączyło...
2.Chodziło o to, że mu się może wyłączył samp.
To ja robiłem tego screena. Mogę ręczyć swoim kontem, że on nigdy nie cheatował i nie będzie.
  • Do góry
    • 0

#5 Buster10 08/11/2009 - 21:26

Buster
  • Gracz
Ręcze za Mata. To dobry gracz RP i 99,99999% czitów nie posiada. Gram z nim od jakiegoś czasu i jestem za UnBanem.
  • Do góry
    • 0

#6 Carlos_Alvarez2 08/11/2009 - 21:49

Carlos_Alvarez
  • Świeżak
Jak już pisałem nie wiem czemu administracji wyskoczył komunikat, że czitowałem może to konsekwencja tego, że miałem średnie lagi i coś ścieło i system może pod wpływem tego pomyślał, że może za szybko jade albo "lece" ale jak już mówiłem nie zawiniłem niczym, nie używałem i nie używam cheatów. Jestem normalnym graczem, odgrywam dobre RP jechałem na motocyklu i dostałem bana jak skręcałem do hotelu w Idlewood aby zaparkować motocykl.
  • Do góry
    • 0

#7 Sean_Gregg 10 08/11/2009 - 22:08

Sean_Gregg
  • Zbanowani
Nie ma co dużo gadać, powiem krótko - wątpię żeby on miał cheaty. Oczywiście na TAK.
  • Do góry
    • 0

#8 Carlos_Alvarez2 08/11/2009 - 22:10

Carlos_Alvarez
  • Świeżak
Administracja pewnie myśli "nie zrobił screena u siebie, bo byłoby widać konsole z czitami (czy co tam wtedy widać)" a tak nie jest po prostu w tym momencie co mnie zbanowano pojawiło mi się nowe logowanie do serwera wyskoczyło Retryving Connecting to Server (wtedy pomyślałem sobie, że to restart serwera) i nagle ten komunikat "Twoje konto zostało pernamentnie zbanowane". Po tym napisał do mnie kuzyn i powiedział, że zrobił screena a ja mu powiedziałem, żeby mi go wysłał bo ja nie zdąrzyłem tego zrobić.

Na prawdę zależy mi na unbanie i mogę przysiądz na wszystko, że nie użyłem czitów. Jakbym użył przyznałbym się do tego, ponieważ zależy mi aby tutaj grać.

Dosłownie chwile przed banem napisałem Busterowi (Janusz_Kovalsky), że jade pod hotel zaparkować motocykl a staliśmy od hotelu dosłownie kawałek. Wsiadłem na motocykl pojechałem a pod hotelem (jak już skręcałem) dostałem bana.
  • Do góry
    • 0

#9 Pedro_Estevez0 08/11/2009 - 23:30

Pedro_Estevez
  • Świeżak
Ja tutaj czegoś nierozumiem Kin333...
Po pierwsze: Ja robiłem tego screena więc niemożesz widzieć tego co on tam ma.
Po drugie: Za co mu wtedy dałeś bana?

Druga rzecz. Nie mow, ze zrestartowalo Ci serwer. Obserwowalem Cie i skrecales jak gdyby nigdy nic. A gdyby serwer sie zrestartowal, to by nie bylo mozliwe :>

I tutaj się odnoszę do mojego powyższego zdania... Dałeś mu bana za rzekome cheatowanie. A on tylko skręcał pojazdem. Więc o co chodzi z tym cheatowaniem?
  • Do góry
    • 0

#10 Carlos_Alvarez2 08/11/2009 - 23:35

Carlos_Alvarez
  • Świeżak
No ja tego też nie bardzo rozumiem skręcam przy hotelu i tu nagle myślałem, że restart serwera. Pisało Retryving Connecting to Server a po chwili Connected itp i pisze "Twoje konto zostało pernamentnie zbanowane". Wyskoczył wam jakiś komunikat czy jak? Bo skoro mnie obserowałeś to co leciałem, szybko jechałem, czy o co chodzi, w jaki sposób czitowałem?
  • Do góry
    • 0

#11 Kin3330 09/11/2009 - 16:05

Kin333
  • Świeżak
Rodzaj cheat'a? Unfreeze. Nadalem Ci BW, a Ty dalej jechales. Jednak masz ta szanse druga jak widze :)
Oby nie bylo wiecej takich problemow :o Milej gry.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych