Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [unblock] Carl Jackson

• Please log in to reply
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kobył1180 08/11/2009 - 18:29

Kobył
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Carl Jackson
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Quel.
Powód uznany przez administratora:Naucz się kultury
Wyjaśnienie poszkodowanego:

Dobra, cześć. Na wstępie chcę przeprosić Quela za naskok na jego Osobę, ale po prostu mnie bardzo zirytował. Rozumiem, skosiłem słup, nie odegrałem akcji - dostałem AJ. Niestety miałem pościg, no i go przerwał. Po prostu już nie wytrzymałem. Naprawdę żałuję, proszę o unblocka.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: brak, po co.

Mogą się wypowiadać osoby związane z tematem.
  • Do góry
    • 0

#2 kebapf0 08/11/2009 - 18:30

kebapf
  • Świeżak
Nie no znam Carla i to dobry gracz. Dobrze gra, potrafi pomóc, rp też niezłe. Jestem za unbanem.

//Kobył
Mam blocka.
  • Do góry
    • 0

#3 filo2020 0 08/11/2009 - 18:42

filo2020
  • Zbanowani
Jestem za odblokowaniem Kobyłka, prowadziłem z nim pościg a tutaj Philippe wyskakuje z Aj'em do niego. A zaraz patrzę i block :)
  • Do góry
    • 0

#4 ksiomal 0 08/11/2009 - 18:47

ksiomal
  • Zbanowani
Nie wiem czy jestem związany - ale każdy kosi słupy teraz na nowej mapie. A podczas pościgu.. Na to się uwagi nie zwraca, uwierzcie. Nie dziwię się że kobył sie zdenerwował - Zazwyczaj się goni kogoś przez pól godz, męczy - a tu AJ. Quel postąpił za ostro.
  • Do góry
    • 0

#5 Sean_Gregg 10 08/11/2009 - 19:12

Sean_Gregg
  • Zbanowani
Jestem jak najbardziej za un, bo Kobył to dobry gracz. Popełnił błąd, ale to raczej normalne, bo trochę brak czasu podczas pościgu na /me.
  • Do góry
    • 0

#6 Mama5 08/11/2009 - 20:04

Mama
  • Gracz
Quel jest chyba chory, hm... Rozdaje blokady i bany na prawo i lewo. Jestem za UnBlockiem, jest tyle najebanych obiektów i grę ścina ma maxa.
  • Do góry
    • 0

#7 Piecho22 08/11/2009 - 20:52

Piecho
  • Gracz
Quel postąpił jednym słowem nie adekwatnie do zaistniałej sytuacji.
Powinien najpierw zapytać, pouczyć, a nie walić AJta - gdy widział, że jest pościg.

Za unblockiem!
  • Do góry
    • 0

#8 Michael_Ravaggio0 08/11/2009 - 21:09

Michael_Ravaggio
  • Świeżak
Ten facet nie zasługuje na przebaczenie. Gość pokazał już dzisiaj swój poziom gry in-charakter wchodząc do szpitala ''Wszystkich Świętych''. Wszedł do szpitala, zaczął wyzywać Ordynatora za to, że nikt nie reaguje na wezwania, potem jeszcze się odgrażał. Podszedłem do niego i chciałem z nim normalnie, a ten skuł mnie i próbował mnie aresztować, paru chwilach wlepił mi BW, bo nie reagowałem na jego polecenia.
  • Do góry
    • 0

#9 Kobył1180 08/11/2009 - 21:14

Kobył
  • Gracz
Dementuję plotki tego pana u góry.

Jest akcja na GN, potrzebna pomoc medyczna, a Wy robicie sobie zebranie. Jako, iż moja postać jest nerwowa, wbijam do Was, no i zrobiłem jazdę. Ty obraziłeś Mnie w IC "matko jebcą" - obraza funkcjonariusza na służbie, no to skułem Cię i idziemy. Oczywiście, zwyzywałeś Mnie OOC (ss'y na pamiątkę zrobiłem)

http://iv.pl/images/...aj18odpkq9y.png
http://iv.pl/viewer....0e6s6fhslg8.png
http://iv.pl/images/...xvgih389o7s.png
http://iv.pl/images/...pkua5rjo9yw.png

Dziękuje i pozdrawiam :)

No to przy okazji - bana dla tej osoby proszę :*
  • Do góry
    • 0

#10 Michael_Ravaggio0 08/11/2009 - 23:04

Michael_Ravaggio
  • Świeżak

Jest akcja na GN, potrzebna pomoc medyczna, a Wy robicie sobie zebranie. Jako, iż moja postać jest nerwowa, wbijam do Was, no i zrobiłem jazdę. Ty obraziłeś Mnie w IC "matko jebcą" - obraza funkcjonariusza na służbie, no to skułem Cię i idziemy. Oczywiście, zwyzywałeś Mnie OOC (ss'y na pamiątkę zrobiłem)

Nie jesteś stworzy do odgrywania scen role-play. Nie miałeś prawa mnie aresztować, nie byłeś na służbie, brak uniformu i tych rzeczy. Wyzwałem Cię w in-game, bo ty wyzwałeś Ordynatora, nie miałem ochoty tego słuchać więc zrobiłem to, co zrobiłem. Reszta moich słów wulgarnych wobec Ciebie była czystą propagandą. Zmień swoje zachowanie w grze in-charakter, to wtedy będziemy rozmawiać jak ludzie. Dziękuję i pozdrawiam. Mam nadzieję, że ten gracz już nigdy więcej nie ujrzy swojej postaci - tyle.
  • Do góry
    • 0

#11 * B M61463 09/11/2009 - 00:38

B M
  • Zarząd
Będąc w takiej frakcji trzeba reprezentować jakiś poziom.
Możesz w zamian otrzymać blokadę prowadzenia pojazdów.
  • Do góry
    • 0

#12 Kobył1180 09/11/2009 - 07:00

Kobył
  • Gracz
Misiek, ale zrozum, że ten słup był przypadkowy, powodem była mała ilość FPS'ów. A, że słupy są jak pachołki, no to moja wina. Przepraszam za to, że nie odegrałem akcji. W zasadzie to już mam tam AJ'ota za tego słupa, więc proszę o nie blokowanie mi pojazdów, a dołożenie mi z godzinę AJ i odblokowanie konta.

No bo block był za naskok na Quela ( z tego co pamiętam to Arek ma na imię :) )

@2up

Nie jesteś stworzy do odgrywania scen role-play. Nie miałeś prawa mnie aresztować, nie byłeś na służbie, brak uniformu i tych rzeczy. Wyzwałem Cię w in-game, bo ty wyzwałeś Ordynatora, nie miałem ochoty tego słuchać więc zrobiłem to, co zrobiłem. Reszta moich słów wulgarnych wobec Ciebie była czystą propagandą. Zmień swoje zachowanie w grze in-charakter, to wtedy będziemy rozmawiać jak ludzie. Dziękuję i pozdrawiam. Mam nadzieję, że ten gracz już nigdy więcej nie ujrzy swojej postaci - tyle.

No, dla Twojej jasności - miałem /duty i skin cywila, bo jechałem premierem a nie zwykłym radiowozem - myśl człowieku co robisz. Poza tym wylegitymowałem się jakiemuś Medykowi.

Poza tym obraziłeś Mnie - chciałem Cię wyciągnąć z szpitala i wyjaśnić na dworze, ale Ty po prostu nie chciałeś odegrać akcji, w dodatku zwyzywałeś Moją osobę - więc jebnąłem Ci BW

Żałuję i przepraszam, że naskoczyłem Quel na Twoją osobę.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych