Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [Un ooc i un /bron]Sean Gerreth

• Please log in to reply
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sean_Gregg 10 08/11/2009 - 16:27

Sean_Gregg
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego: Sean Gerreth
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Jeff Fox
Powód uznany przez administratora: Nie pamiętam, coś z paralizatorem, że nie chciałem oddać.
Wyjaśnienie poszkodowanego: No dobra, to było tak. Wszedłem na server, wyszedłem z domu, a tutaj mafia. Zaczęła się strzelanina, dostałem. Dawałem /do Sean ma kulkę w ręce. Dalej, zatrzymała mnie policja. I tutaj się wszystko zaczęło. Dostałem w prawą rękę (tam gdzie trzymałem broń) i dla RP dawałem /do, że wypadł mi paralizator. Wtedy dostałem Block OOC i Block /bron. Za takie coś takie rzeczy? Robiłem to dla RP, bo jak się dostaje to się traci czucie, no to mi wypadła. A nawet jak jestem winny, to nie taka kara, tylko AJ prędzej... Tylko dlaczego kara? Kara bo zrobiłem RP? Przecież to nie problem oddać broń, bo to tylko gra... Wystarczyło napisać Ci Misiek na OOC: Oddaj tą broń no i bym oddał...
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Nie potrzebne
  • Do góry
    • 0

#2 * B M61464 08/11/2009 - 18:58

B M
  • Zarząd
Skoro broń Ci wypadła, to trzeba ją było do cholery odłożyć.
Skoro masz broń przy sobie skryptowo, to masz ją również IC, to jasne jak słońce.

Nie zależy nam na osobach, które nie potrafią przegrywać i potrzebują administratora do zmuszenia ich do oddania własności. Zwłaszcza w organizacjach.
  • Do góry
    • 0

#3 Sean_Gregg 10 08/11/2009 - 18:59

Sean_Gregg
  • Zbanowani
Dobra, popełniłem błąd, przyznaje się, ale chociaż odblokuj mi /bron, tego OOC i tak nie potrzebuje. :)

Edit: Chociaż i te OOC by się przydało, bo uczę kolegę ( OOC ) grać - jest nowy. Pyta się mnie o wiele rzeczy. Także pomagam różnym graczom gdy pytają się mnie coś na /w.

Edit: No i oczywiście BARDZO przepraszam.
  • Do góry
    • 0

#4 Carlos_Alvarez2 08/11/2009 - 21:20

Carlos_Alvarez
  • Świeżak
Wiesz ja z twojej strony otrzymałem ładną dawke non-rp jak przy kilku osobach jakiś czas temu na stacji mnie pobiłeś (bw) chociaż byłem postrzelony ty podeszłeś "pierdolony murzyn?" z tekstem i zacząłeś mnie kopać. Nie wiem o co ci chodziło nie odgrywaliśmy żadnej akcji nikt nic do ciebie nie mówił ale nawet jeśli taki tekst odebrałeś do siebie to nie leje sie cżłowieka postrzelonego na środku stacji w dzień przy ludziach. Mimo wszystko myślę, że należy mu się zwrot broni i czatu OOC, ponieważ każdy popełnia błędy i no prawie każdy :) zasługuje na drugą szanse.
  • Do góry
    • 0

#5 Sean_Gregg 10 08/11/2009 - 21:56

Sean_Gregg
  • Zbanowani
To nie było non-rp. Jadę zatankować i słyszę słowo "pierdolony murzyn" no to podszedłem. Ty zacząłeś pisać na ".", że to nie do mnie. Wystarczyło jedno słowo IC. :) Moja postać jest agresywna, zawsze broni rasy i zieleni. Jak mówiłem, mogłeś powiedzieć, że to nie do mnie.
  • Do góry
    • 0

#6 Carlos_Alvarez2 08/11/2009 - 21:58

Carlos_Alvarez
  • Świeżak
Cięzko mi było mówić zwijałem się z bólu po strzale w noge z shotguna ale to już inna historia. Trudno się mówi stało się. Jestem za unblockiem.
  • Do góry
    • 0

#7 Freak0 08/11/2009 - 22:03

Freak
  • Gracz
Właśnie chciałem coś dodać przy okazji coś o mafii. To jest trochę dziwne, bo przyjeżdżają na Ganton, kozaczą.. dzisiaj nawet zrobili na nas DriveThru to trochę nie podobne do mafii, ehh, a przecież zakazane są wojny mafia vs gang, gang vs mafia.
  • Do góry
    • 0

#8 * B M61464 09/11/2009 - 00:41

B M
  • Zarząd
Tak, zauważyłem nadużywanie tego przywileju. Jaka to konkretnie organizacja? Prawdopodobnie pójdzie do skasowania.
  • Do góry
    • 0

#9 Bartłomiej Sadowski 367 09/11/2009 - 07:24

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz
Misiek, trudno to określić, tzn. tą mafie. Nie są zaakceptowani, mieszczą się koło Tuninngów aut LowRiderów na Singlu. Współpracują z policją, dlatego PiDi nas wsadziło też, za to, że zostaliśmy ostrzelani :). Dziwna ta mafia, robią rzeczy niepasujące do niej, tj. Drive Thru - do mafii?! Rozumiem gang, ale nie mafia... Jestem za skasowaniem tej mafii...

@Edit : Jak mnie słuchy dochodzą, to zwą się Krukhov Crew ( coś takiego ).
  • Do góry
    • 0

#10 Kawus64 09/11/2009 - 07:35

Kawus
  • Gracz
Jestem za unblokiem. A co do tej mafi to powinna być skasowana, robią nam drive-thru za nic, później wjeżdzają do nas uzbrojeni po zęby, strzelają do nas
, a jeszcze do tego policja nas zatrzymuje i wkłada do więzienia. Nawet jeden z nich po akcji przyjechał w mundurze policjanta i się patrzył na nas... Bezczelność.
  • Do góry
    • 0

#11 Sean_Gregg 10 09/11/2009 - 13:45

Sean_Gregg
  • Zbanowani
Bardzo was proszę, odblokujcie mi. Dzisiaj jakiś gracz pytał się mnie na /w jak zostać mechanikiem, a ja nie mogłem mu pomóc... Także broń, potrzebna mi bo teraz są na nas częste wjazdy. W ostateczności trzeba użyć broni, np. do obrony ziomka z gangu.

Edit: Co do mafii, to było Kruskov Crew ( coś takiego ).
  • Do góry
    • 0

#12 Chris854 09/11/2009 - 16:28

Chris
  • Gracz
Magnus, potrzebny Ci Misiek żeby oddać broń którą masz przy sobie skryptowo? Broń się odkłada, tam gdzie "wypadła". Wtedy mógłbym to uznać, za jej brak. Lecz niestety ją miałeś i kłóciłeś się na /do że ona wypadła.
Myślę, że kara powinna zostać, przynajmniej na kilka dni, aby czegoś się nauczył.
  • Do góry
    • 0

#13 Freak0 09/11/2009 - 19:42

Freak
  • Gracz
Po tym Drive-Thru, zapytałem się jednego z nich czy są z jakiejś organizacji, on odpowiedział, że z Mafii no i powiedziałem, że mafia nie robi DT, a on mi na to "a dlaczego nie ?"

A co do nazwy tej organizacji to raczej Krukhov Crew, tak jak pisali inni.
  • Do góry
    • 0

#14 Vinci0 09/11/2009 - 20:29

Vinci
  • Świeżak
Nie będę się wypowiadać już co do waszego RP, jak zadzieracie sami z mafią, kozaczycie, z pałkami na broń palną, albo po kilku kulach w plecy sprintujecie na rowerze, a na dodatek skaczecie przez płoty z pasażerem. Skasować to by się przydało wam rowery albo, ten gang, bo zaczyna sie to HRP zamieniać w (reklama), kupę chamstwa i DM, przez gangi.....

PS. blok powinien zostać.
  • Do góry
    • 0

#15 Freak0 09/11/2009 - 21:09

Freak
  • Gracz
Ta Mafia przyjeżdża na NASZĄ dzielnice i w dupie mamy wasze groźby, nie damy sobą pomiatać na NASZEJ dzielnicy, a po za tym gdzieś w regulaminie jest napisane, że gang może na swojej dzielnicy robić wszystko, więc proszę was nie przyjeżdżajcie we dwóch na teren gangu i nie kozaczcie, bo my nie będziemy was się bali i słuchali /b "Wy nie możecie do nas skakać bo my mafia", nie zaśmiecajmy już tego tematu.

A co do Unblocka, jestem ZA Sean używa broni tylko w ostateczności, nie bawi się , nie kozaczy do kogo wlezie z bronią w dłoni , tak samo chat OOC. Często pomaga komuś na /w, a na prawdę gra bez OOC jest bardzo, ale to bardzo trudna nawet dla największego RPka.
  • Do góry
    • 0

#16 Kamilov2815 09/11/2009 - 21:12

Kamilov
  • Gracz

Ta Mafia przyjeżdża na NASZĄ dzielnice i w dupie mamy wasze groźby, nie damy sobą pomiatać na NASZEJ dzielnicy, a po za tym gdzieś w regulaminie jest napisane, że gang może na swojej dzielnicy robić wszystko, więc proszę was nie przyjeżdżajcie we dwóch na teren gangu i nie kozaczcie, bo my nie będziemy was się bali i słuchali /b "Wy nie możecie do nas skakać bo my mafia", nie zaśmiecajmy już tego tematu.

A co do Unblocka, jestem ZA Sean używa broni tylko w ostateczności, nie bawi się , nie kozaczy do kogo wlezie z bronią w dłoni , tak samo chat OOC. Często pomaga komuś na /w, a na prawdę gra bez OOC jest bardzo, ale to bardzo trudna nawet dla największego RPka.

Wyjaśniłem sprawę z Krisem i Arkadiym - nieważne.
  • Do góry
    • 0

#17 Vinci0 09/11/2009 - 21:12

Vinci
  • Świeżak
Właśnie pokazałeś, jak bardzo wiesz czym różni się gang od mafii.
  • Do góry
    • 0

#18 Sean_Gregg 10 10/11/2009 - 09:38

Sean_Gregg
  • Zbanowani

Nie będę się wypowiadać już co do waszego RP, jak zadzieracie sami z mafią, kozaczycie, z pałkami na broń palną, albo po kilku kulach w plecy sprintujecie na rowerze, a na dodatek skaczecie przez płoty z pasażerem. Skasować to by się przydało wam rowery albo, ten gang, bo zaczyna sie to HRP zamieniać w (reklama), kupę chamstwa i DM, przez gangi.....

PS. blok powinien zostać.

Człowieku nie dobijaj mnie. Wbiliście się do nas na dzielnice i "Nie możecie nam nic zrobić". Przestańcie tak kozaczyć. Jak pisał Freak ( chyba ) nie damy sobą pomiatać na naszej dzielnicy.
Bardzo proszę Cię Misiek o odpowiedz bo już czekam trzeci dzień.

Edit: Oczywiście jak mogą to niech inni administratorzy też się wypowiedzą.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych