Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBan]Kate Rayan

• Please log in to reply
4 replies to this topic

Spicky115 08/11/2009 - 07:53

Spicky
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego:Kate Rayan
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:System
Powód uznany przez administratora:AirBreak
Wyjaśnienie poszkodowanego:No więc pojechałem do dillmore żeby sprawdzić posterunek LSPS no i wszedłem i wyszedłem w tym czasie jakiegoś laga złapałem i tak szybko weszło i wyszło mi jak wcisnąłem klawisz sprintu a potem gdzieś mnie pod ziemie wywaliło i po 2 sec skoczyło mi samo i przed komisariatem byłem i GunCheat mi Bana dał.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:http://i37.tinypic.com/2iqilub.png

Ivankq prosił abym wkleił to za niego bo on nie może.
  • Back to top
    • 0

Lisu17 08/11/2009 - 08:01

Lisu
  • Gracz
Po pierwsze to ten nick to Celebrity Name ( CN ) nazwisko znanej osoby co jest zakazane. Nie wiem czy naprawdę nikt nie zwraca na to uwagi ? Chyba są jakieś zasady i trzeba je przestrzegać. Pisałem temu graczowi o tym to twierdzi że sobie sam je wymyślił .... brak mi słów było i skończyłem. Po prostu nie ważne jak wpadłeś na pomysł z tym imieniem ale to imię nie może być w użyciu.
  • Back to top
    • 0

konrad6428 0 08/11/2009 - 08:25

konrad6428
  • Zbanowani

Po pierwsze to ten nick to Celebrity Name ( CN ) nazwisko znanej osoby co jest zakazane.

Noob. Proponuje Google.
Co do tematu to nie sądzę aby Kate cheatował(a). Widziałem jak spokojnie jeździł po mieście i to przez dłuższy czas. Przez niemal godzinę jeździ spokojnie to dlaczego miał by cheatować ?
Jestem za UnBanem bo to dobry gracz i nie wierzę aby mógł się dopuścić cheata.
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 08/11/2009 - 08:32

Kobył
  • Gracz
Panowie, to anty cheat, z tego co gadał na /ro Ivanq - był w komisariacie [posterunek], więc zapewne tam coś nie halo.
  • Back to top
    • 0

THE REAL KECZMI79 08/11/2009 - 08:36

THE REAL KECZMI
  • Gracz
rowniez jestem za unbanem, Kate wporzadku funkcjonariusz, swietnie wypelnia swoje obowiazki, wiec raczej nie mam podejrzen co do jego czitowania. Niestety taki juz jest ten felerny antyczit, no niestety bez niego moglibysmy sobie nie pograc :)
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic