Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [Zabranie domu]Raphael Cuneo

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Matka Andrzeja 137 07/11/2009 - 11:08

Matka Andrzeja
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Raphael Cuneo
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:
Powód uznany przez administratora:

Tak, jak obiecywaliśmy, przy okazji przenosin zostały skasowane interiory, które są bardzo ubogie, a zostały umieszczone w nieodpowiednich, bogatych dzielnicach.
Jest to zachowanie Non-RP, w związku z czym nie zwracamy za to pieniędzy.

Wyjaśnienie poszkodowanego: Mój dom leżał ulice od siedziby GN, więc nie wiem jak może być to bogata dzielnica jeżeli obok mieszkają "czarnuchy ze slumsów", poza tym jestem 2 właścicielem domu i gdybym wiedział, że obraliście sobie tą dzielnice za bogatą, nie kupowałbym go. Podsumowując nie widzę tu żadnego non-rp zachowania z mojej strony i proszę o zwrócenie pieniędzy bądź przeniesienie domu do "biedniejszej dzielnicy".
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:
  • Do góry
    • 0

#2 Roth817 07/11/2009 - 12:22

Roth
  • Gracz
Nie powinno się zabierać domu w ten sposób. Na przykład można je przenieść w inne miejsce.
  • Do góry
    • 0

#3 WexoR 0 07/11/2009 - 12:25

WexoR
  • Zbanowani
Ja tak samo ;( Mieszkam 1 ulice od GN i też mi urwali dom! Na szczęście tylko ten gorszy.... ale powinno być tak że powinno sie zwracać 1/2 kosztów albo przeniesc w inne miejsce :)
  • Do góry
    • 0

#4 Roth817 07/11/2009 - 12:33

Roth
  • Gracz
No właśnie w realnym życiu nie ma tak, że zabierają dom jak jest biedny, a leży na bogatej ulicy. Jestem za przeniesieniem domów w inne miejsca.
  • Do góry
    • 0

#5 Kobył1180 07/11/2009 - 15:12

Kobył
  • Gracz
Po prostu, Administracja się zirytowała tym, że ktoś ma dom w centrum ze średnim interiorem, a chciał mieć dom na vinewood, no sorry.
  • Do góry
    • 0

#6 YoMen 215 07/11/2009 - 16:49

YoMen
  • Zbanowani
Domy pozostają usunięte,
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych