Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [unBan]BanneD

• Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Niwek402 06/11/2009 - 20:26

Niwek
  • Gracz

Imię nazwisko poszkodowanego: BanneD
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Misiek
Powód uznany przez administratora: „Powodowanie nieautoryzowanych wycieków na temat aktualizacji”
Wyjaśnienia poszkodowanego: Do dzisiaj nie mam pojęcia co miał na myśli Misiek nakładając mi tą karę. Bana mam chyba od ok. półtora miesiąca. Kontaktowałem się z Miśkiem, który podał mi „konkretny” powód banicji. Zaprzeczyłem i udowodniłem to – winowajca na konferencji ze mną, Miśkiem i Szybkim przyznał się, ale ja wciąż jestem zbanowany. Może nieumyślnie ujawniłem jakiś szczegół, ale na pewno nie było to zamierzone. Prosiłbym Miśka o wpisanie się w tym temacie i dokładne wytłumaczenie powodu bana. W miarę możliwości proszę o unBana na moje konto globalne BanneD. Chciałbym w końcu odpisać w kilku tematach i przejrzeć Prywatne Wiadomości. Z góry dziękuję. Pozdrawiam.
Dowody: Chyba nie będą tutaj potrzebne – wstawianie napisu „Twoje konto jest zbanowane” wydaje mi się zbędne.

• Do góry
    • 0

#2 Load39 06/11/2009 - 20:51

Load
  • Gracz
BanneD spoko koleś znam go. Jestem za un-banem globalnym dla niego. Początek znajomości mojej z nim był fatalny ale okazuje się, że spoko jest.

//Kobył dla Williama

Nałóż mu blokadę pisania, próbuje nabić ino posty, bezsensowne. Ja nie mogę, bo nie mam 'opiekuna'.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych