Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [Unblock]Pablo Miller

• Please log in to reply
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Zima727 06/11/2009 - 16:51

Zima
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego:Pablo Miller
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:admin
Powód uznany przez administratora:---
Wyjaśnienie poszkodowanego:Daje biografie.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:

Pablo Miller urodził się w miasteczku Dillimore 27 lipca 1982.Rodzice nazywali się Marylin i John Miller został mu tylko brat który miał na imię Tom który został zabrany przez inną rodzine zastępczą.Rodzice zginęli w 1990 roku, kiedy Pablo miał zaledwie 8 lat. Dalszym wychowaniem zajął się Dom Dziecka. Razem z bratem uczęszczał do publicznej szkoły podstawowej w BlueBerry. Był on jednym z lepszych uczniów w szkole. W gimnazjum chodził on do klasy sportowej ,planując w przyszłości ,że wstąpi do policji albo wojska.
Wyjechał do Los Santos ,aby tam zakończyć nauczanie i zacząć pracować. Wybrał on wydział ekonomiczno-socjologiczny ,planując ,że założy własny biznes,
który sprawi ,że będzie on bogaty.
Po powrocie do Dillimore zaplanował ,że wyjedzie do San Fierro. Tydzień po przyjeździe z Los Santos wybrał się do San Fierro. Odwiedzał on bary, restauracje w poszukiwaniu pracy.
W czasie pierwszego dnia nie znalazł pracy. Zameldował się w hotelu DownTown.
Drugiego dnia udał się do Baru „Joker”. Kupując piwo przypomniał sobie ,że szuka pracy.
Barman wskazał na wysokiego mężczyznę w czarnym garniturze.Pablo dzięki niemu zdobył dobrą prace.Zarobki były zadowalające ,jak i atmosfera pracy.Pablo odnalazł swojego brata w San Fierro i pomógł mu znaleźć prace .Orowadził swojego brata po mieście i pomógł mu wyrobić nowe dokumenty.Szczęście nie trwało długo. Tom zniknął i nie wiadomo co się z nim stało do dziś.Wkrótce Pablo wyjechał do Fort Carson aby wieść spokojne życie,zatrudnił się na pobliskim ranczu,gdzie stał się dobrym rolnikiem.Jednak Pablo wiecznie miał problemy z policją,ale umiał się dogadać z szeryfem. Pewnego dnia doniosły go informacje że pobliska tama uległa zniszczeniu i miasteczko może zostać zalane.Wszyscy szybko spakowali się i wyjechali do najbliższego miasta San Fierro,po kilku dniach miasteczko tętniące życiem zamieniło się w miasto duchów,które było w części pod wodą.Jednak cały czas trwały tam prace usuwające szkody,wkrótce wypompowano całą wode z miasteczka i zamieszkanie było tam już możliwe.
Jednak Pablo nie chciał wchodzić 2 razy do jednej rzeki i postanowił wyjechać do Los Santos w poszukiwaniu lepszego życia.

Nie mogłem więcej napisać bo tyle o mojej postaci mogłem
  • Do góry
    • 0

#2 M-Boy. 24 06/11/2009 - 16:53

M-Boy.
  • Zbanowani
Po co ci ta biografia na H-RP ?

Biografia nie zachwyca. Nie wiem wogóle czy można ją nazwać biografią.
  • Do góry
    • 0

#3 Zima727 06/11/2009 - 16:54

Zima
  • Gracz
Po to http://h-rp.pl/thread-11612.html i po to żebyście wiedzieli że mam fajną postać. mam gdzieś twoje zdanie ! po 2 ja grałem na tej postaci jeszcze za V3 i moze mnie ktoś pamieta ? chce dokończyć swoje dzieło
  • Do góry
    • 0

#4 Toretto42 06/11/2009 - 18:14

Toretto
  • Gracz

Po to http://h-rp.pl/thread-11612.html i po to żebyście wiedzieli że mam fajną postać. mam gdzieś twoje zdanie ! po 2 ja grałem na tej postaci jeszcze za V3 i moze mnie ktoś pamieta ? chce dokończyć swoje dzieło

Pamiętam cie nawet z EQW* gdzie dostałeś bana za czity czy to było na TFS*?

Down@ Ha, pamiętam jak z Marcusem mnie goniliście przez całe BlueBerry i wyjebaliście się w LV. Pamiętasz może?

Nick: Andrzej Kowalski ;]
  • Do góry
    • 0

#5 Zima727 06/11/2009 - 18:22

Zima
  • Gracz
Tak byłem tam adminem,ale odwaliłem i mi sie nie chciało grać to przestałem ale to stare dzieje.... :>
  • Do góry
    • 0

#6 Kobył1180 06/11/2009 - 19:07

Kobył
  • Gracz
To ma być strona A4 ? Ja bez męczenia napiszę lepszą. Chłopie... nie kompromituj się, bo Administracja Ci to odrzuci. Napisz do kogoś, niech Ci pomoze. Ja niestety Ci nie pomogę - jestem koniem
  • Do góry
    • 0

#7 Zima727 06/11/2009 - 19:15

Zima
  • Gracz
No to co mam napisać ? to cała prawda o mojej postaci nie kompromituje się xp
  • Do góry
    • 0

#8 Zima727 07/11/2009 - 21:43

Zima
  • Gracz
Odświezam bo nie widac.