Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [Unban]Jackson_Colka

• Please log in to reply
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 stree91 06/11/2009 - 16:49

stree
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Jackson Colka
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:Misiek
Powód uznany przez administratora: Vens
Wyjaśnienie poszkodowanego: Po pierwsze nie jestem vęnsem tylko hitoshi, misiek nadał mi kare właśnie z takiego powodu kiedy dowiedział się, że to ja to dał mi powód multikonta. Bo tak faktycznie jest posiadam 2 konta na hrp, ale co tu dużo gadać od miesiąca prosiłem administracje aby po moim unbanie odblokowali mi możliwość tworzenia postaci. Pisałem do szybkiego ale on nie miał żadnego dostępu, pisałem do miśka na skype i gg zero odpowiedzi i to wielokrotnie. Z racji ,że prp już wystartowało a nie mogłem, stworzyć nowej postaci na której grałem na prp zrobiłem sobie drugie konto. Ogólnie to puki hrp nie połączyło się z prp nie chciało mi się tam grać, stworzyłem tą postać na drugim koncie bo chciałem w końcu normalnie pograć ehh...Z resztą jest wiele ludzi którzy mają po kilka kont, i co z tego przeszkadza to w grze ? raczej nie więc o co chodzi...już nie mogę sobie normalnie pograć jak to było za czasów gfow...gdzie każdy mógł tworzyć, ile chciał kont ?. To tylko gra a wy wprowadziliście tak surowy regulamin po co tu się kryć, że ma się 2 konta to kompletnie nic nie wnosi.
Z resztą jak chcecie, to zbanujcie mi hitoshiego a odbanujcie jacksona
Powiedziałem swoje czekam na pozytywne rozpatrzenie unbana

Dowody[Odnośnik do zdjęć]:nie potrzebne.
  • Do góry
    • 0

#2 Batu0 06/11/2009 - 21:44

Batu
  • Gracz
Fakt, nie widzę w tym nic złego. Jeżeli nie ma połączenia kont ( pieniądze, samochody etc ) to dlaczego został zbanowany?
  • Do góry
    • 0

#3 albi14475 06/11/2009 - 21:47

albi144
  • Świeżak
Wyraźnie w regulaminie jest napisane by mieć tylko 1 konto,a jak ma się wiecej niż jedno = ban.Coś w tym nie jasnego?
  • Do góry
    • 0

#4 Gapis 533 06/11/2009 - 21:58

Gapis
  • Gracz
Tak, zamknij się.

jak tak czcisz regulamin, mogę powytykać ci twoje błędy, chcesz?

Dajcie mu szansę, Colka to nie Vęns a dobry (jak i Vęns wbrew pozorom) gracz LVPD i chciałbym (jak myślę wiele osób z naszej jednostki) aby wrócił na służbę.
  • Do góry
    • 0

#5 Melmar 191 06/11/2009 - 22:48

Melmar
  • Ofiara włamania(włamanie)
Ta, stree dobrze ucieka xD

albi444
Gdyby stree odblokowali możliwość zakładania nowych konto, do jednego globalnego, to by nie zakładał drugiego konta na forum...
  • Do góry
    • 0

#6 Lesiu 0 06/11/2009 - 22:57

Lesiu
  • Zbanowani
Możesz mieć kilka kont pod warunkiem, że obie postacie nie znają się w IC. Raczej nie przeszkadza to w niczym, że posiada jeszcze inne konto.

Jeżeli mój brat założy sobie teraz konto, na tym samym IP, bo komputery są połączone kablem LAN, to co znajdziecie mnie po IP i nadacie BANA?
  • Do góry
    • 0

#7 albi14475 06/11/2009 - 23:37

albi144
  • Świeżak
Gapis,regulamin jest po to by go przestrzegać,ja w przeciwieństwie do Ciebie go przestrzegam,ponadto nie jestem twoim kolega byś do mnie mowił "zamknij się" tak więc uważaj ze słownictwem małolacie.
  • Do góry
    • 0

#8 mkr3512 07/11/2009 - 00:45

mkr
  • Gracz

Gapis,regulamin jest po to by go przestrzegać,ja w przeciwieństwie do Ciebie go przestrzegam,ponadto nie jestem twoim kolega byś do mnie mowił "zamknij się" tak więc uważaj ze słownictwem małolacie.

Zamknij twarz. Nie podoba się coś? Wyjdź jeśli nie znasz człowieka.

Colka do unbana. Co z tego że miał drugie konto globalne? A co, źle? Poza tym, powodem jest "Vęns" więc myślę, że chodzi tu o pomylenie Hitoshiego (Colki) z Sręnsem.
  • Do góry
    • 0

#9 Kobył1180 07/11/2009 - 08:08

Kobył
  • Gracz
Wiadome, że Stree do unbana. Zbanowaliście mu konta, chciał sobie pograć na stronie PRP, założył nowe Glob. Może i w regulaminie Albi JEST TO, że można mieć jedno konto, ale on po prostu był bez wyboru.

ps.

Albi, kurwa naucz się pisać. ;<
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych