Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBan] Samuel Ladron

• Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Emte.55 06/11/2009 - 09:52

Emte.
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Samuel Ladron
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Seba (Peter Bridge)
Powód uznany przez administratora: Cheater.
Wyjaśnienie poszkodowanego: Było to jeszcze wtedy za czasów samego SF, gdzie dzień wcześniej poszedłem w odwiedziny do więzienia (tego w tedy nowego więzienia). Na drugi dzień wchodząc na serwer zespawnowałem się w więzieniu. Wiem że źle zrobiłem bo powinienem do admina napisać o pomoc, a nie airbrake'm próbować wychodzić z więzienia. Chciałbym prosić o zmianę z banicji na blokadę konta ponieważ chciałbym wykreować nową postać. Kara ta została nadana mi dwa miesiące temu ( 02/09/2009, 17:56 ) trochę miałem też czasu na przemyślenie tego, że na dziada tego głupiego programu używałem, no, ale co się stało się nie odwróci. Jeżeli apelacja ta zostanie odrzucona mówi się trudno, zostanę tylko przy tej jednej postaci którą mam.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Brak
  • Do góry
    • 0

#2 * B M61464 07/11/2009 - 01:36

B M
  • Zarząd
W zasadzie zostaniesz odbanowany tylko dlatego, że drugi raz nie masz jak go użyć.
Wydajesz się być ogarniętą osobą. Jeżeli się zawiedziemy i Twój poziom będzie poniżej oczekiwań, będziemy zmuszeni natychmiastowo ponownie nadać bana. (No kto normalny siedząc postacią w celi ucieka z niej cheatem?)
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych