Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [Unaj]Charles Foster

• Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lew 0 05/11/2009 - 16:22

Lew
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego:Charles Foster
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:Misiek
Powód uznany przez administratora:Wjazd autem do salonu
Wyjaśnienie poszkodowanego:najpierw dostałem kare blocka,następnie na zamiane aj 6000 minut,zlozylem ponownie prośbę i dostałem skrócenie 2000 minut,odsiedziałbym napewno tą kare, ale mam radiowy internet i mi sie cały czas rozłącza,zostawiłem komputer na noc i odsiedziało mi tylko godzinę,bo internet sie rozłączył (tak juz mam), odsiedziałem z 2000 minut tylko 500 minut,prosze o unaj żałuje tego co zrobiłem w salonie,to sie więcej już nie powtorzy. ((Napewno bym odsiedział tą kare ale niestety taki internet po 2 żałuje tego co zrobiłem))
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:
  • Do góry
    • 0

#2 Kobył1180 05/11/2009 - 16:23

Kobył
  • Gracz
Odsiedziałbyś idąc spać ? Otrzymałeś karę, a AFK'iem nie odpukutujesz :P Jak dla Mnie, to Misiek Ci już za dużo ustąpił. Odsiedź, a nie...
  • Do góry
    • 0

#3 Lew 0 05/11/2009 - 16:26

Lew
  • Gracz
nie no uważasz że mam sie przez 2000 minut wpatrywać w monitor i mówić "O jestem w aj ale fajowo", sory ale aj to jest kara na przemyślenie swojego postępowania ja miałem czas na przemyślenie tego co zrobiłem,chętnie bym odsiedział ale powtarzam że nie chce mi sie nieraz włączać internetu,ogólnie to działa dobrze ale wieczorami troche jest nie tak.
Nikt nie jest święty na tym serwerze, a po 3 wjechałem do salonu Jeepem,wysoke zawieszenie może by i dało rade ?.
  • Do góry
    • 0

#4 Lew 0 05/11/2009 - 21:29

Lew
  • Gracz
odświeżam ....
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych