Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBan] Martin Mangano

• Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Liptonq0 04/11/2009 - 21:42

Liptonq
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego: Martin Mangano
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Philippe Moreau
Powód uznany przez administratora: BH,DM.
Wyjaśnienie poszkodowanego: Witam. Szliśmy z kolegą który nic nie wiedział o rp przez miasto i zaczął skakać to powiedziałem iż nie można tego robić, ten się spytał czego, więc podczas biegu skoczyłem kilka razy i wyjaśniłem iż to przyśpiesza bieg ( niby BH ) potem lecimy nagle kazał mi się zatrzymać wiec zatrzymałem się, ten do mnie podbiegł uderzył mnie i krzyknął MUKA :P Rozśmieszyło mnie wiec postanowiłem mu oddać...Gdy już mu oddałem pojawił się piękny czerwony napis iż jestem zbanowany...Czy jest możliwość odbanowania? Obiecuję iż więcej się to nie powtórzy był to mały wybryk którego żałuję....Zależy mi na tym serwerze i to bardzo..Na dodatek dopiero co znalazłem robotę...Dziękuje

Pozdrawiam i życzę miłej gry Martin Mangano
  • Do góry
    • 0

#2 Foxu0 04/11/2009 - 22:09

Foxu
  • Gracz
Mogę się założyć o nogę, głowę i rękę, że zbanował Cię admin o niejakim nicku Philippe Moreau (William), ponieważ dziś jak widziałem darzył swoją sympatią wieelu graczy... można powiedzieć, że aż "spamował" tymi banami dla graczy za... że się tak wyrażę takie rzeczy, za które powinni dostać AJ max 250 min. Jeszcze nigdy nie widziałem admina, żeby tak banował graczy może trochę przystopuj bo cały serwer razem z Sebą i Miskiem zbanujesz, może zły dzień po prostu?... Co do Martina to bardzo porządny gracz znam go dobrze IC i nigdy nie spotkałem się, żeby robił BH, sprint a co dopiero DM... w tej sprawie to Unban bez gadania (to moje zdanie nie chcę się rządzić w żadnym wypadku) (a i nie miałem tu na celu w żaden sposób obrazić ani poniżyć admina Williama :P)

Pozdrawiam,
Foxu

• Do góry
    • 0

#3 Liptonq0 04/11/2009 - 22:27

Liptonq
  • Świeżak
Tak bana dał mi powyższy admin...

Wszystko poprawione....
  • Do góry
    • 0

#4 Liptonq0 05/11/2009 - 06:47

Liptonq
  • Świeżak
Odświeżam, to dla mnie ważne
  • Do góry
    • 0

#5 Kobył1180 05/11/2009 - 07:19

Kobył
  • Gracz
William się nie pierdoli i już. Za DM i BH Ty chcesz AJ ? Proszę Cię, Quel jak widać ma swoją granice za co może dać AJ'ota, a za co może dać Bana. Jak dla mnie, to dobra kara. :P
  • Do góry
    • 0

#6 Liptonq0 05/11/2009 - 07:23

Liptonq
  • Świeżak
Tak, dziękuje za pomoc....A ci di Williama to nie ja pisałem...

PS. Gdzie sprawdzić na ile ma się ban?
  • Do góry
    • 0

#7 Seba30 05/11/2009 - 07:46

Seba
  • Gracz
Banicja jest na czas nieokreślony.

Poproszę Quela, żeby zajął się Tobą i zadecydował.
  • Do góry
    • 0

#8 Foxu0 05/11/2009 - 08:01

Foxu
  • Gracz
No Kobył dla Ciebie to dobra kara... bo ty tego bana nie dostałeś...

Pozdrawiam,
Foxu

• Do góry
    • 0

#9 Kobył1180 05/11/2009 - 09:06

Kobył
  • Gracz
No, ja nie robię DM'u i nie robię BH, więc za co miałbym takowego bana otrzymać ? Kara jest dobra, dla Waszych przewinień. Jest idz6. Chcesz DM'u ? Idź na taki serwer, tyle. Dla mnie - ban słuszny, hłuh.
  • Do góry
    • 0

#10 Foxu0 05/11/2009 - 13:41

Foxu
  • Gracz
No może i słuszny (jak mi mówił co on zrobił niby DM to mi się śmiać chciało, że dostał za to bana...) no ale chyba nie na zawsze po jakimś czasie powinien zostać odbanowany co nie?

Pozdrawiam,
Foxu

• Do góry
    • 0

#11 Liptonq0 05/11/2009 - 14:32

Liptonq
  • Świeżak
Kobyl w tej chwili powinieneś otrzymać ostrzeżenia za pisanie w moim temacie skoro ciebie to nie dotyczy : ) Poczytaj co pisze stronę wstecz czerwonymi literami
  • Do góry
    • 0

#12 William723 05/11/2009 - 16:10

William
  • Gracz
Banicja zdjęta, nałożona kara 120 minut AJ.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych