Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [Unban]John_Mountain

• Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 stree91 04/11/2009 - 21:22

stree
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: John Mountain
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Misiek
Powód uznany przez administratora: http://h-rp.pl/threa....html#pid129756
Wyjaśnienie poszkodowanego: Nie uważam się za kogoś nad innymi graczami, zresztą nie widzę związku pomiędzy moim „Ja” a okrzykami mojej postaci na koncercie. Uważam że nie zrobiłem nic złego, wielokrotnie byłem na koncertach- tych większych i tych mniejszych- i takie okrzyki to standard więc absolutnie nie rozumiem decyzji Miśka o banie. W dodatku tekst „bycie Vęnsem” w komunikacje o zbanowaniu jest według mnie chamski. Poniosłem karę OOC za grę RP. Wcześniej też moją postacią robiłem przed wejściem na statkiem małe awantury bo grałem podpitego. Nie przyznaję się do winy- jedyne co po kilku dniach mogę sobie zarzucić to to że niektóre teksty wpisywałem jeden za drugim. (Ale przy takim spamie jaki był na koncercie to normalne :P ) Błaznem byłbym wtedy gdybym te teksty pisał na OOC. Tyle ode mnie, proszę o szybkiego unbana. Chciałem kilkukrotnie wyjaśnić to na skype/gg ale niestety nie było odzewu. Pozdrawiam.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: 
Napisałem za vęnsa apelacje, więc chciałem się wypowiedzieć.Graliśmy razem od v2 zawsze jakieś akcje odchodziły jednak potrafiliśmy odegrać kawał dobrej akcji, to że tak zachowywaliśmy się na v3,v4 nie oznacza ,że należy go tak traktować.
Specjalnie wraz z vęnsem stworzyliśmy nowe postacie, doszliśmy do lv-pd przestając całkowicie lamic. Od teraz gramy poważnie, i sie dobrze bawimy nie niszcząc nikomu gry. Z resztą wielu graczy może nas pochwalić za dobre akcje, proszę o unban dla niego.
  • Do góry
    • 0

#2 Gość (saqaris) 05/11/2009 - 08:26

Gość (saqaris)
  • Goście

Napisałem za vęnsa apelacje, więc chciałem się wypowiedzieć.Graliśmy razem od v2 zawsze jakieś akcje odchodziły jednak potrafiliśmy odegrać kawał dobrej akcji, to że tak zachowywaliśmy się na v3,v4 nie oznacza ,że należy go tak traktować.
Specjalnie wraz z vęnsem stworzyliśmy nowe postacie, doszliśmy do lv-pd przestając całkowicie lamic. Od teraz gramy poważnie, i sie dobrze bawimy nie niszcząc nikomu gry. Z resztą wielu graczy może nas pochwalić za dobre akcje, proszę o unban dla niego.

Mogę to potwierdzić, w LVPD ich gra jest naprawdę dobra, nie wygłupiają się. Również wnoszę o unban'a.
  • Do góry
    • 0

#3 Gapis 533 05/11/2009 - 12:48

Gapis
  • Gracz
Również jestem za unbanem, nie wiem jak grał kiedyś, ważne że gra teraz bardzo dobrze w LVPD
  • Do góry
    • 0

#4 * B M61463 05/11/2009 - 20:58

B M
  • Zarząd
Pewnie dałbym się przekonać, gdyby nie przekręt, do którego namawiałeś.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych