Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnBan] Tao Kahama. >> Mickul

• Please log in to reply
6 replies to this topic

TytiX 5 04/11/2009 - 12:58

TytiX
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego: Tao Kahama
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Mickul
Powód uznany przez administratora: Podany w screenie poniżej.
Wyjaśnienie poszkodowanego: Kiedy tłumaczyłem się w moim wniosku o UnAj, Kafrej zbanował mnie prawdopodobnie za to że dostarczałem SK broń z LVPD. Osobiście uważam że za to bana powinienem nie mieć.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Posted Image
  • Back to top
    • 0

Gapis 533 04/11/2009 - 13:03

Gapis
  • Gracz
No bez przesady. Przecież to wszystko sprawa IC, Jest w mafii i w PD, czy to coś złego?

Zajęlibyście się "Postaciami Nijakimi" typu - VIP z bulletem, dorabiający sobie na stacji, pracujący w bugisun czy innej restauracji, będący członkiem klubu piłkarskiego, i osobą będącą seryjnym mordercą i fanatykiem.

Tao to dobry gracz, nie rozumiem Admin Jaila, a tymbardziej Bana
  • Back to top
    • 0

Lucy113 04/11/2009 - 13:43

Lucy
  • Gracz
Tymczasem widoczne błędy popełnił gość banujący oraz zdecydowanie policja, która dopuściła kolesia do akademii. W dodatku broni nie mógł mieć z komendy, bo nie ma dostępu do magazynów. Po prostu ukradł i tyle.
  • Back to top
    • 0

Chris855 04/11/2009 - 13:49

Chris
  • Gracz
Tao Kahama to nie jest postać nijaka, sami doradziliśmy jemu, żeby doszedł do Police Academy w Las Venturas - czyli UCZY się być policjantem.
Broni nawet ani razu nam nie dał, ale takie były założenia, potrzebujemy IC broni. Myślę, że powinno być to załatwiane tylko wyłącznie In Character.
  • Back to top
    • 0

adamingo36184 04/11/2009 - 13:50

adamingo36
  • Gracz
Admini często mieszają sprawy IC do OOC.
Tao to dobry gracz i nie widzę żadnego powodu ooc dla którego mógłby dostać bana.
  • Back to top
    • 0

TytiX 5 05/11/2009 - 14:56

TytiX
  • Świeżak
odświeżam.
  • Back to top
    • 0

Mickul1638 05/11/2009 - 14:57

Mickul
  • Gracz
PD nie po to wydaje grube pieniądze na broń, abyście sobie z niej od tak korzystali i rozprowadzali. Będziemy mieć znowu sytację z poczatku v4, gdzie każdy miał broń.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic