Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBlock] Baxter Reynoalds

• Please log in to reply
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 Carrat177 04/11/2009 - 11:46

Carrat
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Baxter Reynoalds
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Nie wiem.
Powód uznany przez administratora: Ostatni punkt regulaminu org. przestępczych.

* Gangi mają absolutny zakaz jakichkolwiek napadów, zaczepek, gróźb w kierunku mafii lub ich przynależności. Niezależnie od tego, czy wiedzą o mafii IC, czy nie.

Wyjaśnienie poszkodowanego: Chciałbym żeby moja postać została odblokowana na 1 dzień ponieważ chce odegrać wszystkie ostatnie akcje i oddać to co mam tym, którym miałem oddać, a nie zdążyłem. Wiem że źle zrobiłem, ale nie byłem świadomy tego że Tony Luciano był w mafi, a po prostu chciałem obronić znajomego, taką postać kreuje od początku i nie miałem zamiaru tego zmieniać. W związku z tym proszę o odblokowanie mojej postaci na 1 dzień.
  • Do góry
    • 0

#2 Blood 347 04/11/2009 - 12:04

Blood
  • Świeżak
Po drugie dostałeś ode mnie w głowe dwie kulki z DE. Blood Out :P
  • Do góry
    • 0

#3 Carrat177 04/11/2009 - 12:36

Carrat
  • Gracz
Poza tym mieliście mi nie strzelać, bo gadałem z Volt'em i miałem oddać to co miałem odpowiednim osobą, a ty się wyrwałeś.
  • Do góry
    • 0

#4 Blood 347 04/11/2009 - 12:38

Blood
  • Świeżak
Trudno, masz kulki w glowie. Volt powiedział mi że mam cie odstrzelić :P
  • Do góry
    • 0

#5 Carrat177 04/11/2009 - 12:44

Carrat
  • Gracz
Dobra to olać, gadałem z nim i chce unblocka żeby załatwić sprawy OOC, bo IC oddałem pare rzeczy, a nie zdążyłem przekazać skryptowo. Chodzi mi o dom na końcu paradiso, który oddałem Doggy'emu i auto. On ma klucze do niego, tak samo do Huntleya. Zamiast czepiać się, po prostu daj mi zrobić to co miałem zrobić wcześniej, ale nieświadomie mi w tym przeszkodziliście.
  • Do góry
    • 0

#6 Blood 347 04/11/2009 - 14:06

Blood
  • Świeżak
Nie zrozumialem. Zwracam honor :P
  • Do góry
    • 0

#7 Super226 04/11/2009 - 15:30

Super22
  • Świeżak
Baxtera,grę widziałem,jestem za,danie szansą.
  • Do góry
    • 0

#8 Strzaskany3324 04/11/2009 - 15:56

Strzaskany
  • Gracz
Za dużo wcześniej odwalałeś, na nie.
  • Do góry
    • 0

#9 Super226 04/11/2009 - 16:10

Super22
  • Świeżak
Hm... jescze go nie widziałem jak odwalał.
  • Do góry
    • 0

#10 Bartłomiej Sadowski 367 04/11/2009 - 16:15

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz
Sorka za to, że się tu wypowiem, ale - On chce odblokowanie konta na chwilkę, żeby przeczytać swój testament i oddać WSZYSTKIE rzeczy, nie żeby dalej grać, ludzie, czytajcie ze zrozumieniem !
  • Do góry
    • 0

#11 Toretto42 04/11/2009 - 16:18

Toretto
  • Gracz

Jak na jeden dzień to po co UnBana chcesz ?

Nie zdziwię się jak jeden z administratorów powie ro :P Ale i tak za Unbanem na 1 dzień.
  • Do góry
    • 0

#12 Strzaskany3324 04/11/2009 - 16:20

Strzaskany
  • Gracz
UnBan na jeden dzień? on ma tylko blocka. Chce sobie przenieść lub rozdać całą kase i tyle ;P
  • Do góry
    • 0

#13 Bartłomiej Sadowski 367 04/11/2009 - 16:23

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz
Chce dać tą kasę GN, ponieważ był w naszym gangu, nie sobie, Ivankq, żal Ci dupe ściska, za przeproszeniem, że ty nie dostaniesz tej kasy co on nam da, więc się zamknij !
  • Do góry
    • 0

#14 Carrat177 04/11/2009 - 16:54

Carrat
  • Gracz
Właśnie tak, chce Unblocka na dziś, albo na jutro bo chce oddać to co sobie zaplanowałem tym osobą, którym miałem to przekazać przed blockiem, jak już wiedziałem że go dostane, ale niestety nie zdążyłem bo dostałem bw, a nie chciało mi się odczekiwać, tak nie prosił bym o unblocka, bo to co miałem dać poszło by na rzecz gangu i do pewnej osoby.
  • Do góry
    • 0

#15 Styler 0 04/11/2009 - 16:56

Styler
  • Zbanowani

UnBan na jeden dzień? on ma tylko blocka. Chce sobie przenieść lub rozdać całą kase i tyle ;P

Kate Rayan

Jejq ;< Proś o unblocka bo za CN dostaniesz. ;<

@Topic :

Przesyłanie, nieoddałeś IC , ktoś Cię zabił koniec.
  • Do góry
    • 0

#16 Carrat177 04/11/2009 - 17:04

Carrat
  • Gracz
Człowieku nie znasz sprawy, z Volt'em przed tym rozmawiałem o daniu kasy i on o tym dobrze wiedział, może potwierdzić, nie jest to żadne przesyłanie, sam Mody Beny może potwierdzić bo przekazałem mu dom, ale nie skryptowo bo po prostu nie zdążyłem jak poszedłem się pożegnać to dostałem bw, przez to że chłopaki chyba zapomnieli że miałem im coś oddać, a nie chciało mi się odczekiwać bw, na drugi dzień dostałem blocka, czy to takie trudne do zrozumienia? Jeżeli nie macie żadnych argumentów to po prostu się nie wypowiadajcie, bo to co niektórzy wypisują to są bzdury, 5 słów i koniec postu.
Poza tym co ma do rzeczy tutaj przesyłanie? Przesyłam sobie kase pomiędzy kontami? Nie, nawet nie będe miał żadnej korzyści z tego bo po prostu oddam to co miałem oddać wcześniej, a nie zdążyłem, czy to takie trudne do zrozumienia?
  • Do góry
    • 0

#17 Strzaskany3324 04/11/2009 - 17:11

Strzaskany
  • Gracz

Chce dać tą kasę GN, ponieważ był w naszym gangu, nie sobie, Ivankq, żal Ci dupe ściska, za przeproszeniem, że ty nie dostaniesz tej kasy co on nam da, więc się zamknij !

Nie obchodzi mnie to na kogo ją da i wali mnie to że to nie ja. Ważne że on umarł a chce rozdać kaskę i tyle...
Styler, poczytaj wikipedie albo mi podaj tą super słynną osobistość która niby jest pod moim nickiem. Naucz się rozróżniać litery potem pisz.
  • Do góry
    • 0

#18 Carrat177 04/11/2009 - 17:14

Carrat
  • Gracz
Człowieku nie umarłem, ja pierdziele że tak powiem, nie znasz sprawy! Nie wiem po co tu się wypowiadasz jak nic o tym nie wiesz, a pierd*** trzy po trzy.
  • Do góry
    • 0

#19 Ice 0 04/11/2009 - 18:02

Ice
  • Zbanowani
Jestem za UnBanem. Kavor gra dobrze, nie odwala. I jestem za zdjęciem blocka całkowicie, a nie na 1 dzień. :P
  • Do góry
    • 0

#20 Toni 0 04/11/2009 - 18:03

Toni
  • Zbanowani

Za dużo wcześniej odwalałeś, na nie.

Odezwał się święty.

Jestem za unblockiem dla Baxtera, jest to dobry gracz - jeden dzień nikomu przecież nie zaszkodzi, prawda? A w ogóle - co Was to obchodzi, co chce z tym zrobić? Tak, jak cały czas wspominam ' Nie Wasz zasrany interes. ' - Nie jesteście od rządzenia, nic nie znaczycie na tym serwerze - jesteście tylko pieprzonymi graczami, nie umiecie tego zrozumieć?
  • Do góry
    • 0

#21 Kapiszon 79 04/11/2009 - 18:19

Kapiszon
  • Gracz
Dajcie mu UnBlocka ogólnie. To jeden z najlepszych graczy w GN który ma ogromne pojęcie na temat gangów. Chłopak na prawdę dobrze gra i nigdy nie widziałem na własne oczy żeby odwalał koło mnie.
  • Do góry
    • 0

#22 Styler 0 04/11/2009 - 19:24

Styler
  • Zbanowani

Nie obchodzi mnie to na kogo ją da i wali mnie to że to nie ja. Ważne że on umarł a chce rozdać kaskę i tyle...
Styler, poczytaj wikipedie albo mi podaj tą super słynną osobistość która niby jest pod moim nickiem. Naucz się rozróżniać litery potem pisz.

Myślisz że jak zamiast Ryan dasz Rayan to coś zmienisz?|
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kate_Ryan
  • Do góry
    • 0

#23 * B M61462 04/11/2009 - 19:29

B M
  • Zarząd
Takie rzeczy nie wchodzą w grę. Gdybyś zgłosił się wcześniej - mogłoby coś z tego być.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych