Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBan] Michael Angelo


 • This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

Michael_Angelo 0 03/11/2009 - 23:44

Michael_Angelo
 • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego: Michael Angelo
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: John Oshai
Powód uznany przez administratora: "Takich tu nie potrzebujemy. Żegnam."
Wyjaśnienie poszkodowanego: A więc tak. Moja główna postać to Michael Angelo. Mam na niej przegrane 65 h i jak dobrze pamiętam nie dostałem na niej żadnego ostrzeżenia. Gram RP, mam pracę w klubie "House"w LV jako ochroniarz i wszystko jest świetnie. Żadnych DM-ów z mojej strony itp.
Ale przejdźmy do rzeczy... Ostatnio wszedłem na moją drugą postać "Michael Virginio" na której wcale nie gram i nie grałem (raz tylko pograłem chyba z 20 min). Wszedłem tą postacią na serwer w celu usunięcia jej (CK). Napisałem do Admina Arkadiy Nekrasov z prośbą o CK, ja chciałem odegrać akcje RP, a Admin miał mi dać CK, lecz powiedział, że mam sobie zrobić BW i później wpisać /akceptujsmierc.
W związku z tym stanąłem na moście, wpisałem /ja patrzy w dół i później /ja potyka się i spada na dół, lecz te skoki nie zabierały nic HP. Nie czekając dłużej pojechałem busem pod urząd w San Fierro, tam dostrzegłem kłócących się graczy ( oczywiście kłócących się IC), więc wplątałem się w bójkę w celu otrzymania BW, a później CK.
Była mała bijatyka jeden z graczy dzwonił w stylu RP na policje i policja była już w drodze. Była bijatyka RP, jedni leżeli na ziemi itd. I w tedy właśnie stało się to... otrzymałem bana. Wtedy właśnie się zdziwiłem, bo cała akcja przebiegała w stylu RP... no, ale cóż.
Chciałem tylko w jakiś sposób usunąć tą postać, bo i tak na niej nie grałem, cały czas grałem na mojej głównej postaci Michael Angelo, a tu wszedłem na tą postać i takie coś mnie spotkało:(
Myślę, że ten admin był nie co podenerwowany, ponieważ gdy grałem postacią Michael Angelo ok. 20-30 min. przed zajściem Admini rozdali AJ kilku graczom ponieważ robili DM pod urzędem, a ja tylko wszedłem w celu usunięcia postaci i nie robiłem tam żadnego DM i dostałem bana:(
Myślę, że admini byli zdenerwowani poprzednim incydentem i dlatego tak jeden z nich czyli John Oshai zareagował... gdyby śledził cały przebieg tej akcji, to myślę, że nie było by problemów tylko, by przyjechała policja i by akcja toczyła się dalej... Myślę też, że nawet jeśli zrobiłem coś nie tak to ten Admin powinien mi dać AJ, skoro wcześniej kilku graczy się tłukło pod urzędem i dostali AJ, a ja od razu Bana chociaż starałem się, żeby akcja była RP:(
Bardzo proszę o Un-Bana i postanowiłem już, że jeżeli otrzymam Un-Bana, to będę grał tylko i wyłącznie na swojej głównej postaci, żeby takie coś się znowu nie powtórzyło.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Niestety nie mam żadnych screen'ów, ponieważ nie przypuszczałem, że takie coś mnie spotka...Dziękuję za rozpatrzenie mojego podania i przepraszam, że tak się rozpisałem, ale proszę o wyrozumiałość po prostu się zestresowałem...
Pozdrawiam serdecznie!


Michael Angelo
 • Back to top
  • 0

.ceka6 03/11/2009 - 23:48

.ceka
 • Świeżak
Jestem za unBanem, znam cię i wiem jak grasz, może nie zawsze wszystko wychodzi, ale się starasz tak jak ja i inni gracze.
 • Back to top
  • 0

Mickul1638 04/11/2009 - 00:30

Mickul
 • Gracz
Nasi ludzie będą Cię obserwować na każdym kroku, o/
 • Back to top
  • 0
0 user(s) are reading this topic