Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [unBlock] Tony Luciano

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kali71 03/11/2009 - 22:28

Kali
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Tony Luciano
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Philippe Moreau
Powód uznany przez administratora: Postać Nijaka.
Wyjaśnienie poszkodowanego: A więc nagle dostałem blocka od Quela za postać nijaką, wcześniej miałem lekkie starcie z dwoma facetami, może nie wyszło to najlepiej ale byłem zdenerwowany lekko, lecz nie będę o tamtym opowiadał bo nie sądzę że to coś złączone z tamtą akcją. Nie wiem za co dostałem blocka, naprawdę nie wiem.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Dołączona grafika
  • Do góry
    • 0

#2 Mickul1638 03/11/2009 - 22:32

Mickul
  • Gracz
Biografię Twojej postaci na jedną stronę A4. Opisujesz każdą frakcję, organizację, proces, złapanie przez PD.

@Down: Nie.
  • Do góry
    • 0

#3 Kali71 03/11/2009 - 22:35

Kali
  • Gracz
Już się robi.

Edit:// Może być to biografia napisana wcześniej przeze mnie, na podstawie kilku serwerów, czy musi być pisana od 0 ?
  • Do góry
    • 0

#4 Mickul1638 03/11/2009 - 22:39

Mickul
  • Gracz

Edit:// Może być to biografia napisana wcześniej przeze mnie, na podstawie kilku serwerów, czy musi być pisana od 0 ?

Chodzi tylko w oparciu o organizację z tego serwera.
  • Do góry
    • 0

#5 Kali71 03/11/2009 - 22:39

Kali
  • Gracz
Koniecznie musi być A4? 
Mickul napisał mi żebym napisał jak to było, to nie biografia tylko krótki opis jak to było od początku.
A więc, na h-rp, gram od samego początku, grałem od zone-rp, aż po h-rp i do teraz. Gdy h został reaktywowany przez Bartka, dołączyłem do rządu, pracowałem tam i było wszystko ok. Któregoś dnia wyjechałem na kilku dniowy obóz, i gdy wróciłem nie było mnie już w ratuszu, okazało się że jest nowy burmistrz. Nie chciało mi się pisać podania do rządu, a więc napisałem podanie do radia, bo zawsze gdy tam wchodziłem, dużo osób tam było i był tam fajny klimat. A więc, napisałem długie i staranne podanie do radia, zostało zaakceptowane. No i tak pracuje do radia aż do dzisiaj, nigdy nie zmieniałem frakcji. A teraz coś na temat organizacji przestępczych, na początku byłem w Monachinach, długo się do nich starałem aż się w końcu dostałem. Wszystko było ok, aż nagle nastąpiły wakacje, wyjechałem na całe 2 miesiace. Wracam do domu, a tu się dowiaduje że LFM padło przez powód OOC, Lucuś zabił Vinniego IC bo chciał przejąć mafie OOC, takie info dostałem. Podkreślam że nie odszedłem, to nie był mój wybór. Pograłem tak pewien czas, aż dowiedziałem się o Lazzaro, ponieważ dużo kolegów tam grało i mnie namawiało, zacząłem grać z nimi, można powiedzieć że starałem się do Lazzaro, ale nie szczególnie, grałem tam z nudów i dla przyjaciół. Któregoś dnia lazzaro po prostu padło, niewiadomego czemu, nagle club został usunięty i organizacja poszła. W tym czasie też chwile pograłem, aż Vinnie mi zaproponował dołączenie do LICC, zgodziłem się i na początku działałem jako 'jego przyjaciel', dopiero później awansowałem itp. Po przejęciu lidera dalej tam zostałem i jestem do teraz. Teraz coś na temat biznesów, a więc gdy zacząłem od Camorry, biznesu Monachino, pracowałem tam aż do upadku, po upadku w Jizzy Lazzaro, po upadku w Little Italy Club. Dostosowywałem Club do mafii aby pomagać. A więc, podkreślam że z ŻADNEJ frakcji, biznesu, organizacji nie odszedłem z własnej woli, tylko po przez upadek OOC czy IC, lecz zwykle to pierwsze.
  • Do góry
    • 0

#6 William723 04/11/2009 - 00:21

William
  • Gracz
Nie ma mowy.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych