Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnWarn] Kubus96 (piszę za niego)

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 TytiX 5 03/11/2009 - 18:15

TytiX
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego: kubus96

Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Frank

Powód uznany przez administratora: "Durny post w apelacjach"

Wyjaśnienie poszkodowanego: W apelacji od kary dla Tao Kahama napisalem to:

Cytat:Huh, 900 minut to stanowczo duzo za duzo. Ja dostalem 60 za postac nijaka (mimo ze wiekszasc z tego, co powiedzial na mnie admin byla nieprawda) i odsiedzialem, ale 900 minut? Tao moze troche zmienial "dzialalnosc", ale to normalne. Moja postac jest z zawodu ochroniarzem, a zamierza zalozyc klub. Jestem za duzym zmniejszeniem aj, gdyz tyle to bardzo duzo i Tao nie zasluguje na taka kare.

.

Wedlug Franka jest to duze wykroczenie i kara jest nadanie 100% ostrzezen na forum. Hm, dotad dostawalem 20% i nigdy nie slyszalem, zeby ktos dostal 100% za jeden post!
I tu pytanie do Franka: czy moglbys zmniejszyc tego warna do 20%? Czy normalnie tak nadajesz kazdemu, jesli nie spodoba Ci sie jego post? Jesli nie ma takiej mozliwosci to trudno, odsiedze. Lecz naprawde to jest troche przesadzone. ;P Rozumiem, jakbym napisal juz cos nadzwyczaj durnego (a to, co napisalem, jest takie zle?) to 50% bym dostal. Ale 100%?
Coz, wiec niech Frank odpowie na to pytanie czy jest mozliwosc zmniejszenia do 20-30%.
Pozdrawiam, Kuba.

PS TytiX pisze za mnie, bo mam te 100%.

[b]Dowody[Odnośnik do zdjęć]:
[Obrazek: cyaouh33bzp3409nyi.jpg]
  • Do góry
    • 0

#2 skb5247 03/11/2009 - 18:37

skb
  • Gracz
Każdy dostaje 100% za durny post w apelacjach lub niestosowanie się do regulaminu tego działu.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych