Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnOOC] Salvatore_Dante

• This topic is locked This topic is locked
11 replies to this topic

Przemo66722 03/11/2009 - 11:16

Przemo667
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Salvatore_Dante
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Chester_Charles
Powód uznany przez administratora: Płacz OOC
Wyjaśnienie poszkodowanego: to był placz ? chyba zartujesz.. Screeny dokladnie pokazuja z bylo wyjasniana sprawa MG ( ktore bylo ) na /w. A ze juz nie bylo co powiedziec to najlepiej napisac report. ( W skarge na copelanda sami pisaliscie zeby takie sprawy zalatwiac na /w a nie pisac skargi wiec w czym teraz problem ? )
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:
Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image
  • Back to top
    • 0

Chris855 03/11/2009 - 11:40

Chris
  • Gracz
Kolego, po pierwsze, w pełni zasłużyłeś na Blokadę OOC, miałem zaśmiecony chat.
Po drugie, wiesz co to archiwum kartoteki? Byłeś już zapisany przez innych funkcjonariuszy + w ten sam dzień przez Aron'a, który Ciebie zamknął za jego pobicie.

@Edit

Dowód w screenie:

Posted Image
  • Back to top
    • 0

Family Guy3591 03/11/2009 - 11:47

Family Guy
  • Gracz
Byłeś karany IC więc nie doszedłeś do LVPD, z tego (chyba) płakałeś. Poza tym napisałeś na którymś SS że "skąd wiesz że ja salvadore?" no chyba musisz podać dane przy rekrutacji, proste.

@Edit nie wiedziałem...
  • Back to top
    • 0

Przemo66722 03/11/2009 - 12:05

Przemo667
  • Gracz
Co do komentarzy UP@

1. Ivankq - nie doszedlem do LVPD ? lol jakie dane przy rekrutacji ? mnie zamkneli za nic tyle powiem i nie mam do tego pretensji
2. Chester - Czy ty jestes taki trudny do ogarniecia czy tylko udajesz ? Sory ale policjant mnie wzial, zalozyl kajdany na lapy i odrazu do celi - nie bylo zadnego odgrywania RP ( zabrania dowodu, pytania o imie i nazwisko) nie mowiac ze telefonu mi nie zabrali i sobie dzwonilem jak chcialem. A to ze Automatycznie pisze ze jak wsadasz kogos do pierdla to jest to NON RP bo oni nie znali mojego imienia i nazwiska bo skad?

byłeś już zapisany przez innych funkcjonariuszy + w ten sam dzień przez Aron'a, który Ciebie zamknął za jego pobicie.

Dlatego siedzialem w pierdlu pomysl..

Archiwum kartoteki tak? nie sadze zeby w RL ktos kogos wzial i odrazu wsadzil do paki bez dowodu, zeznan, miejsca zamieszkania itp.. Oni mnie nie nawet o nazwisko nie spytali tylko odrazu do paki ludzie ogarnijcie

Kolego, po pierwsze, w pełni zasłużyłeś na Blokadę OOC, miałem zaśmiecony chat.

Miales zasmiecony czat? przezemnie ? czy ja z Toba rozmawialem na /w ? hahaha kpisz- Nie rozmawialem w zaden sposob na ( /b ) bo nie mozna w czasie BW mozna tylko na /w i nie klam ze miales zasmiecony czat o0 jak ci spamia inni to nie znaczy ze ja
  • Back to top
    • 0

Chris855 03/11/2009 - 12:08

Chris
  • Gracz
Kolego, nie porównuj naszej gry do RL, mamy całkowite prawo zamknąć Cię bez dowodów, pytań, zeznań bez konsekwencji OOC. Tacy są funkcjonariusze, koniec.

@Up#Edit

Płakałeś OOC, że robimy MG, za to dostałeś karę, no i zaśmiecałeś mi chat co jest prawdą, denerwowało mnie to.
  • Back to top
    • 0

Przemo66722 03/11/2009 - 12:10

Przemo667
  • Gracz
Dobra zamkneliscie mnie - Ale skad mieliscie Moje dane sie pytam?? jeden mi napisal ze " z czatu jak sie zamyka kogos " haha Brawa
nie mam pojecia skad on mial moje dane bo w IC nie bylo nic odegrane

CO do prawa to macie zamknac, i mnie to nie obchodzi . Ale jak zamykacie bez Niczego no to czemu on sobie wrzuca jakies karteczki z moimi danymi ciekawe skad je ma omg
  • Back to top
    • 0

Chris855 03/11/2009 - 12:13

Chris
  • Gracz
Czytaj ze zrozumieniem, dane można w łatwy sposób znaleźć, po za tym pisałem chyba, że byłeś zapisany do kartoteki, myślałem, że zabrał Ci dowód, czy coś, myślisz, że dlaczego trudziłem się żeby wejść do kartoteki i uzyskać Twoje imię? Jest wiele sposobów na wykrycie Twoich danych, myślę, że Aron mógł któryś z nich wykorzystać, to nie siebie tłumaczę, a jego.
  • Back to top
    • 0

Przemo66722 03/11/2009 - 12:14

Przemo667
  • Gracz
Wykorzystal - jak sam to powiedzial " czat jak sie zamyka kogos "
Wystarczylo dowod mi zabrac albo poprosic o imie i nazwisko
  • Back to top
    • 0

Damian0 03/11/2009 - 12:23

Damian
  • Świeżak
O Wiedziałem że napiszesz Skargę. Biegałeś po komi , krzyczałem zatrzymaj się i ręce do góry. Ty dalej swoje dostałeś z paralizatora przycisnąłem cie kolankiem i skułem. Gdy szliśmy na schodach zacząłeś mnie bić.. [skuty w kajdanki]. Napisałem /raport Gamemaster od razu się zjawił i powiedział żeby to uznał za ic więc dostałeś wyrok za pobicie kartotek. Nawet jak bym nie chciał cie wpisać to robi się to automatycznie przy każdym aresztowani. Telefon ci zabraliśmy i że tak powiem "obiliśmy" cię :P Oczywiście ty musiałeś zacząć płacz na /w i jeszcze okłamałeś GameMastera ale mniejsza z tym ;)
  • Back to top
    • 0

Przemo66722 03/11/2009 - 12:25

Przemo667
  • Gracz

Płakałeś OOC, że robimy MG, za to dostałeś karę, no i zaśmiecałeś mi chat co jest prawdą, denerwowało mnie to.

To po co mi odpisywales ? Prowadziles ze mna normalna rozmowe, trzeba bylo napisac Koniec, lecz pisales ze mna potem gdy zabraklo ci juz dowodow to napisales report i tyle ;] trzeba bylo dac spokoj. zasmiecalem ci czat - chcialem wyjasnic bo potem by byl lament ze skargi pisze.

Nawet jak bym nie chciał cie wpisać to robi się to automatycznie przy każdym aresztowani.

odpowiedz mamy tutaj tyle odemnie
  • Back to top
    • 0

Damian0 03/11/2009 - 12:48

Damian
  • Świeżak
To ja dałem /report bo aby spamiłeś i nie dało ci się nic wyjaśnić jak widać na twoim SS napisałem ci to samo na /w ale byłeś tak zajęty spamieniem że nie przeczytałeś http://iv.pl/viewer....dg4fzwx0emb.jpg
  • Back to top
    • 0

Digras0 03/11/2009 - 15:22

Digras
  • Świeżak
Block-OOC, słuszny. saqaris nadał ci go: 02/11/2009, Godz: 20:19 PowóD: Placz OOC.
Następnym razem panuj nad sobą, i tym co piszesz.

Po ublocka zgłoś się do mnie lub saqaris'a (Chester Charles) w Sobotę wieczorem (po 20.00).
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic