Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [Un OOC] Craste Rodriguez

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rodriguez 0 02/11/2009 - 20:40

Rodriguez
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego: Craste Rodriguez
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: YoMen - Rick Poey
Powód uznany przez administratora: Ogranicz uzywanie czatu OOC, zacznij grac!
Wyjaśnienie poszkodowanego: Więc siedziałem przed urzędem w moim Elegy gdy Luca Konilko zamiast ominąć mój wóz, stwierdził że mam odjechać z jego drogi. Napisałem mu, żeby sobie ominął, na co on odpowiedział waleniem gołymi rękoma w mój samochód (Stalowe łapy. Zabrał około 60HP wozu). Mam kryzys pieniężny i jestem zadłużony, więc wyszedłem i zacząłem go lać. Trochę czasu go lałem, po czym on nie wpisując nawet komendy "//ranny" zaczął DM'ować na wszystkich dookoła.
Nie zauważyłem, że dostał AJ a stał przy mnie GM więc wkurzony zacząłem pisać OOC co on robił, na co YoMen odpowiedział mi wyżej wymienioną karą. Uważam, że na nią nie zasłużyłem.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:
Dołączona grafika
  • Do góry
    • 0

#2 Nuusik0 02/11/2009 - 20:53

Nuusik
  • Świeżak
Siedziałem w tym Elegy, również wysiadłem do tego pana i zapytałem czy ma jakiś problem. Zaczął machać łapami, dostałem ja i Craste więc uderzyliśmy go parę razy. A on zaczyna sprintem biegać do nas i macha łapami, potem znowu na auto i klepie je. Apeluje o zdjęcie kary z Rodrigueza :P.

Pozdrawiam, Nuusik.
  • Do góry
    • 0

#3 Seba30 03/11/2009 - 08:50

Seba
  • Gracz
Nie tnij screenów, dawaj w całości. Poproszę o podanie mi nicku, tego 'dmiarza'
  • Do góry
    • 0

#4 Carlos_Alvarez2 03/11/2009 - 09:37

Carlos_Alvarez
  • Świeżak
A ja nie jestem za tym aby ten Craste dostał UnBlock OOC a to dlatego, że gra non-rp. Pewnego razu potrącił pod ratuszem (jadąc z bardzo szybką prędkością) przechodnia poczym napisał na /me uderza głową o kierownice a za 10 sekund zmienił zdanie i odjechał. Napisałem do niego na /w co ty robisz a on "sory spiesze się w huj". Co to ma w ogóle być? Inna sytuacja robi DM w swoim barze. Mój kolega, który u niego pracuje napisał mi, że po południu wszedł do baru pracować a ten zaczął walić do swoich pracowników bez powodu z broni palnej. Pisze na tamtego typa, że zaczął "DMować" a sam robi DM w swoim barze. Moim zdaniem gra bardzo non-rp i karą dla niego powinno być to, że nie otrzyma UnBlocka OOC oraz powinien zostać pozbawiony noszenia broni bo to co on wyczynia jest chore. Wstawiłbym screeny ale niestety pare dni temu przeinstalowałem gta i sampa i ich nie skopiowałem.
  • Do góry
    • 0

#5 Rodriguez 0 03/11/2009 - 16:23

Rodriguez
  • Zbanowani
mat1993. Jeżeli nie wiesz o co chodzi, to się nie wypowiadaj z tym zajściem w barze.
Mogę o tym opowiedzieć adminom na PW, gdyż duża ilość graczy by zaczęła robić MG.
To potrącenie było dawno temu.
Tak, odjechałem bo się mocno śpieszyłem, a po za tym odegrałem RP.
Z tego co pamiętam, odegrałem to w następujący sposób:

** Craste Rodriguez uderzył głową o kierownicę. **

A po kilkunastu sekundach:
/sprobuj ruszyć.
Udało mi się ruszyć, więc pojechałem.
Ponadto nie miałem w wozie tablic, a nie chciałem pokutować.

Tak w ogóle, w/w sprawy nie mają praktycznie nic wspólnego z moim OOC.
Od tego jest dział Problemy/Skargi....

Nick tego gracza to Luca Konilko.

Tak na przyszłość...

napisał na /me uderza głową o kierownice a za 10 sekund zmienił zdanie i odjechał.

To że uderzyłem nie znaczy, ze leżę trupem. Pomyśl logicznie.
  • Do góry
    • 0

#6 YoMen 215 03/11/2009 - 21:35

YoMen
  • Zbanowani
Uznaję, staraj się ograniczać czat OOC.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych