Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBlock] Julia Lucky

• Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 sTiAnO0 01/11/2009 - 17:35

sTiAnO
  • Świeżak

Imię nazwisko poszkodowanego: Julia Lucky
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Wiliam Fox(chyba, niepamiętam)
Powód uznany przez administratora: Wyjdz
Wyjaśnienie poszkodowanego:

Wczoraj był fajny event(chyba wszyscy na nim byli :P). Otóz pod koniec tego zgromadzenia dojrzałam wkońcu wzniesienie, z którego Monstertruckami wyskakiwali autorzy. Pomyślałam sobie, ze mogę zrobić sobie fanjy SS, na którym wygłdałoby jakbym wyskakiwała z owego wyskoku. Chodziło mi o to by wjechać na ten "pagórek", zrobić SS i zjechać. Natomiast gdy wjechałam na owy pagórek, Administracja ogłosiła zdjęcie grupowe i by się ustawiali na własnie tym feralnym pagórku. Chciałam szybko się z tamtąt usunąć, lecz gracze jak psy rzucili się by być w pierwszym rzędzie. Niemiałam wyjśćia przycisnełam spację i czekałam az przejdą. wkońcu Wiliam Fox teleportował mnie z tego pagórka za co serdecznie mu dziękuję. Wszystko miało juz być tak pięknie gdyby nie wyskoczył mi komunikat, ze moje konto zostało zablokowane.
Teraz se myślę i załuję za mój pomysł. Według mnie admin nie powinien mi blokować konta tylko co najmniej AJ. Niechcę się kłócić o bo nie znam zasad administracji(za co i jaka kara). Przepraszam za moją głópotę i bardzo proszę o UnBlock konta, bardzo zalezy mi na tej postaci Chciałam takze przeprosić tych, których zdenerwowałam i którym zabrałam kilka cennych punktów HP. Mam nadzieję, ze nikt nie dostał BW, kilka osób z przodu pchało się na mój wóz a długo na spacji nie mogłm wyrzymać.

Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Przepraszam ale niemam. Nie zrobiłam bo mam moda który odrazu wyłącza mi grę przy rozłączeniu od serwera(chyba go odinstaluje).

Jeszcze raz serdecznie przepraszam i proszę o UnBlock postaci Julia Lucky

P.S
Blokada miała miejsce 31 pazdziernika o godzinie 21:21

Piszę za banneda, który mnie bardzo prosił bym za niego napisał
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych