Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBan] Arthur Street

• This topic is locked This topic is locked
24 replies to this topic

Anetor0 01/11/2009 - 16:52

Anetor
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego: Arthur Streer
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Bart Styper
Powód uznany przez administratora: /q w czasie akcji RP
Wyjaśnienie poszkodowanego: Bylo tak, jechalem skuterem przez LV przejechalem przez czerwone siwiatlo, zatrzymala mnie policja kazala wsiasc do samochodu, wszedlem dalem wszystkie dokumenty. Pytam sie policjanta jaki mandat a on na to " czerwone swiatlo" zaczalem mu tlumaczyc na OOC o co mi chodzi a mianowicie ile bede placil. Po napisaniu wyjasnienia nikt sie nie odzywal poczekalem jeszcze minute i stwierdzilem ze jak nie ma mandatu to moge isc i wyszedlem. Ledwo zdarzylem odpalic skuter tu wybiegli i zagrodzili droge stanalem i czekalem co zrobia policjant wyszedl i dal mi mandat, przeczytalem i wyszlo 500$ za przejechanie na czerwonym swietle. Zaczalem sie pytac dlaczego taki duzy < na OOC> a oni mowi ze takie sa stardardy. Zacji tego ze jestem poczatkujacym graczem i 500$ to jest polowe mojego majatku postanowilem uciec od policji. Kiedy juz ucieklem przebralem sie w mechanika i zaczalem pracowac na stacji, nadle policja podbiega bez gadania paralizator i mnie ciagna< nie chcaialem wejsc do radiowozu rzadalem wyjasnien> zaczalem prosic na /raport o pomoc admina wystalem 4 raporty i admin sie nie zglosil. . zaprowadzili mnie na komisariat bez zadnego RP to stwierdzilem ze jak oni non RP to i ja. Wzieli mnie do srodka < ja caly czas prosilem admina o pomoc> i chcieli mnie zamnac w celi. Nie mialem wyjsca musialem wcisnac /q. Wszedlem do gry spowrotem chcialem sie wyjasnic, zanim darzylem wyjsc z hotelu teleportowali mnie do komisariatu < ja pisalem raport> zaczeli mowic IC , ja napisalem OOC poczekajcie chwile na admina wszystkos ie wyjasni a oni bez gadania ciagneli mnie do celi. I znowu wcisnalem /q. Spowrotem wszedlem do gry, napisalem kolejny raport i w tym momencie zostalem zbanowany za uzywanie /q podczas akcji RP. Wszystko bylo by dobrze jakby policjanci nie dali 500$ za czerwone swiatlo i jakby ktorys z adminow posiecil mi chwile i sprobowal wyjasnic cala sprawe. Uwazam ze wina lezy po 2 stronach i nalezy dojsc do porozumienia.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Brak.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby o UnBana.
  • Back to top
    • 0

kubus96 51 01/11/2009 - 17:06

kubus96
  • Świeżak
Jezeli w kodeksie jest 500$ to ma tak byc i tak trzeba placic. Po za tym grales OOC. Po co sie pytales na ooc za co tyle? O to powinienes zapytac w IC. I jezeli zmienisz skin to nie znaczy, ze nikt cie nie pozna. ;P

Jestem za unbanem, nalozeniem bardzo duzego aj i blockiem ooc (flood na /report, dawanie /q podczas akcji, gra ooc).
  • Back to top
    • 0

Anetor0 01/11/2009 - 17:12

Anetor
  • Świeżak
Znaczy sie zapytalem sie IC dlaczego, ale potem zeby sie nie powtarzac zaczalem OOC. Troche dziwna ta kara bo raz za to samo wykroszenie dostalem 10razy mniejszy i sadzilem ze policjancie chcia mnie naciac. Do akcji w samochodzie nie mam zastrzezen i do polowy akcji na stacji. Wtedy jak mnie porazili pradem i skuli bylo ok, ale napisalem na OOC zeby chwile poczekali chcialem wyjasnic spawe, powtorzylem to 5 razy tak wiece nie ma mowy o pomlce badz nieprzeczutanu, a policjanci wrac dzialali i mnie ciagneli do komisariatu. A prosilem o chwile wyjasnienia.
  • Back to top
    • 0

Solve46 01/11/2009 - 17:15

Solve
  • Gracz
Wszystko fajnie tylko że ty ze 4 razy dałeś /q
  • Back to top
    • 0

Anetor0 01/11/2009 - 17:23

Anetor
  • Świeżak
Nie mialem wyjscia takto zaciagneli by mnie do celi a chcialem to wyjasnic prosilem OOC zeby poczekali chwile a ci bez gadania ciagneli. Dalem 2 razy /q raz jak mnie wciagneli tuz za wejsice do komi 2 raz przy tych stolach na dole. Za kazdym razem prosilem zeby dali mi wyjasnic ale nie sluchali. Pragne podkreslic ze za kazdym razem po /q wchodzilem spowrotem, chcialem wyjasnic. Jakbym chcial uniknac kary dal bym /q i nie wchodzil do jutra.
  • Back to top
    • 0

kubus96 51 01/11/2009 - 17:24

kubus96
  • Świeżak
A po kiego grzyba dawales co chwile /q? I nie mozliwe, zebys dostal mandat 50$ za nie zatrzymanie sie na czerwonym swietle. Owszem, ceny na H-RP za takie badziewie sa ogromne, no ale co zrobic? ;P
  • Back to top
    • 0

Neon 2 01/11/2009 - 18:06

Neon
  • Zbanowani
O nie, tak kłamać nie będziesz, Zaraz zobaczymy :

1. http://img252.images...82/samp077k.png - znaleźliśmy Cie na stacji, grożenie skargą, non rp.
Grozisz nam skargą, wyzywasz od "pojebanych" za przeproszeniem, wyzywasz nas od non-rp, gdy we dwóch Cie trzymaliśmy, ty piszesz że się wyszparujesz jak masz kajdanki na rękach, potem przy celi /q, przy sobie nosisz 2 piwa, 2 ubrania i spray cana!?
  • Back to top
    • 0

Jacek0 01/11/2009 - 18:13

Jacek
  • Świeżak
Na nie, /qs potem /q admin dał mu tp i ten znowu /q.
http://img5.imageban...3mk/samp482.png
Poza tym gra RP była wrzuciliśmy Cię IC do radiowozu bo nie chciałeś wejść i koleś Cię zaciągnął pod komi wyciągnąłem Cię IC i zaprowadziliśmy. Podczas przeszukiwania nie chciałeś grać to chciałem Cię zamknąć nagle dałeś /q i gdy wszedłeś dostałeś blocka. Poza tym twoje badziewne groźby reportem...
  • Back to top
    • 0

Max_Hawk 23 01/11/2009 - 18:37

Max_Hawk
  • Świeżak
Policja trochę przesadza zauważyłem to na własnej skórze, bo jakim cudem po ucieczce i przebraniu oni wiedzieli, że to on, i gdzie się znjduje? To, ze widzieli jego nick nad głową?
  • Back to top
    • 0

Neon 2 01/11/2009 - 18:44

Neon
  • Zbanowani
Nie, był w tym samym stroju, i na tym samym skuterku.
  • Back to top
    • 0

albi14475 01/11/2009 - 18:45

albi144
  • Świeżak
Legendary a twarz mu sie zmieniła???
Policja z mandatmi nie przesadza,daza do tego by człowiek jezdził normalnie i zachowywał się normalnie,pomyślcie jaki byłby chaos jak kazdy by jezdzil na czerwony,uciekal z wypadkow,RP by spadło do zera.
Mandaty są duże bo mają motywować kierowców.
Ponadto czytając twoje wyjaśnienie to nie byłem pewny czy to pisał gracz HRP czy jakiegoś n00bskiego GF-a.
Pozatym nigdy się OOC nie wyjaśnia powodu przejazdu na czerwonych światłach,w dodatku te raportowanie,nie miales czego tak naprawde reportować,robili to w słusznej sprawie.
Skoro Cie teleportowali do komisariatu to chyba tylko administrator do którego tak spamowałes reportami Cie przeniósł,tak więc jak widzisz nie ma co reportować czy wyjaśniać OOC tylko grać IC.
Podsumowanie:Grożenie raportem =ck,2 czy 3 x/q =ck,dyskusje OOC + reporty = Block OOC,pozatym Ty dostałes tylko CK a nie bana.
  • Back to top
    • 0

Anetor0 01/11/2009 - 18:46

Anetor
  • Świeżak
Powiem tak grozilem poniewaz nie bylem jeszcze swiadomy ze takie sa kary, jak juz wczesniej wspomnialem dostalem mandat w wysokosci 50$ i myslalem ze chcece mnie naciac. Dalem /qs potem sie zalogowaalem znowu bylem w komi i dalem /q i sie zalogowalem. Chcialem wyjasnic na spokojnie. No wlasnie, nie chcialem wejsc do radiowozu bo prosilem o chwile czasu na wyjasnienie, a wy na to nie patrzyliscie tylko robilisice swoje, ja sie bronilem jak moglem a co mi zostalo? tylko wysylanie raportow ktore nie mialy skutku oraz /q. A o wylgaryzmy, przyznaje sie bo jak mozna sie opanowac jak ktos cie ciagnie nie daje ci dojsc do glosu? Wyslalem duzo raportow i ani razu admin nie zapytal sie oco chodzi nawet jak dawalem /q i zaraz wchodzilem takze sie dostalem wiadomosci od admina z zapytaniem co sie dzieje.
  • Back to top
    • 0

Gapis 533 01/11/2009 - 18:47

Gapis
  • Gracz
Znaleźli i poznali po twarzy? Ja np w realu, W RLu jak zmienisz ubranie to też ci się zmienia morda?

GRA OOC + 3x /q podczas akcji RP (Conajmniej) + Grożenie skargą + Płacz OOC + Spam na Report = Ban na Hosta. Ciesz się że dostałeś tylko blocka.

Poczytaj sobie kodeks drogowy, a potem płacz o mandaty.
  • Back to top
    • 0

Chris855 01/11/2009 - 18:49

Chris
  • Gracz
Anetor, to się nie trzyma kupy, po prostu nie chciałeś grać IC, byłem przy tym jak dałeś /q w komisariacie.

http://iv.pl/images/...5nzl58f4izt.png
  • Back to top
    • 0

Anetor0 01/11/2009 - 18:50

Anetor
  • Świeżak
Nie chodzi mi tu o ceny mandatow, rozumiem jakie sa zasady i ze wxzystkim sie zgadzam. Prosilem admina zeby mi pomog. Zaplacil bym mandat jakby admin postanowil mi pomoc i wyjanil ze takie sa ceny, a takto myslalem ze jestes ofiara oszustwa.
  • Back to top
    • 0

Chris855 01/11/2009 - 18:52

Chris
  • Gracz
Z takimi osobami jak Ty, nie da się dobrze grać Role-Play, utrudniasz nam tylko rozgrywkę, ciesz się że dostałeś jedynie blocka.
  • Back to top
    • 0

albi14475 01/11/2009 - 18:53

albi144
  • Świeżak
Anetor ale powiedz w realu jak Cie policja naciaga na mandat tez do admina piszesz??
Od tego są odpowiednie instytucje a nie że OOC chcesz wyjasniąc błedy IC.
  • Back to top
    • 0

Max_Hawk 23 01/11/2009 - 18:56

Max_Hawk
  • Świeżak
Nie przejmuj się dostałeś tylko CK. Zarobisz sobie zpowrotem na ten skuterek, będzie dobrze. Chyba, że chcesz aby ci konto odblokowali , a reszte se przelejesz na drugie. OOOOJJJJJ zastanowiłbym się.
  • Back to top
    • 0

Anetor0 01/11/2009 - 19:01

Anetor
  • Świeżak
Posluchajcie, chcialem to wszystko grzecznie wytlumaczyc, a spotkalem sie z agresja, dzialanie policji bylo ok i tu nie mam zadnych watpluiwosci. Nikomu tak prawde mowiac nic nie zarzucam, tam na tacji bylem odwrocony plecami do policjantow ale tez nie mam do tego zarzutow. Prosilem tylko zeby poswiecili mi chwile a cala sparawa byla by o wiele lepsza. Jakbym nie chcial grac IC to bym nie gral na H-rp, naprawde mysalem ze chcecie mnie oszukac i nie gracie IC< nie wiam dlaczego admin nie zapytal sie co sie dzieje skoro przeczytal raporty>. Jedyne co teraz chce to odzyskac konto i grac spokojnie na H-rp, do nikogo nie mam zalu. Na przyszlosc bede juz wiedzial jak postepowac w takich sywuacjach. bylo tam za duzo agresji z 2 stron i trzeba to naprawic. 
Chce grac dalej Arthurem Streetem. Poswiecilem tej postaci duzo czasu i niechcialbym zmieniac za taki glupi blad.
  • Back to top
    • 0

Crea63 01/11/2009 - 19:19

Crea
  • Świeżak
No widzę, że temat moze ciągnąć sie przez kilka stron..
Ale podsumujmy:
Anetor:
  • dał 4x /q
  • Grał ooc
Administracja/serwer:
  • Nie reagowała pomimo kilku krotnego proszenia
  • Cena mandatu jest kilkakrotnie za duża
Jak coś pominąłem, pal to licho. Fakt, Anetor powinien ponieść karę ale myślę, ze w innej postaci. przy okazji powinienem zostać wyciągnięty wniosek odnoście taryfikatora mandatów naszego PD.
Dajcie mu do napisania na kartce papieru 100x:
"Nie będę już nigdy łamał zasady Roleplay i będę dobrym graczem" i foto :P
  • Back to top
    • 0

Varnquein0 01/11/2009 - 20:04

Varnquein
  • Świeżak
Po ostatnim poście widać wyraźnie, że gracz naprawdę czuje się w pewnym stopniu poszkodowany, ale równocześnie wie, że sam nie jest bez winy. Myślę, że można mu zaufać i dać tę jedną szansę, a jako karę dać np. ten mandat i parę godzin AJ. Nie wierzycie w resocjalizację? ;)
  • Back to top
    • 0

Jacek0 01/11/2009 - 20:10

Jacek
  • Świeżak
Nie, mógł pomyśleć za nim dał 4 razy /qs/q. Admin go teleportował i dali mu szanse, dał /q? Stracił szanse i zaraz po tym admin go zablokował.
  • Back to top
    • 0

Anetor0 01/11/2009 - 20:53

Anetor
  • Świeżak
Nie mialem szanty obrony i dlatego uzywalem /q. 
Dobrze, szkoda waszego czasu i nerwow. Prosze jakas kompetentna osobe o podjecie dezycji w mojej sprawie. Kazda decyzje uszanuje.
  • Back to top
    • 0

Styper152 01/11/2009 - 21:51

Styper
  • Gracz
Zamieniłbym ci to na na trzy godziny AJ. Po godzinę za każde /q.
  • Back to top
    • 0

Anetor0 01/11/2009 - 22:19

Anetor
  • Świeżak
Dobrze, zgodze sie z kazda kara.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic