Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBan] Anna_Weel

• This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

Myron0 01/11/2009 - 16:17

Myron
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego: Anna Weel
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: AntyCheat
Powód uznany przez administratora: AirBr
Wyjaśnienie poszkodowanego: Więc tak: Nie miałam kasy więc postanowiłam iść do miasta. Szedłam bokiem drogi i zauważyłam że po przejściu na drugą stronę zaoszczędzę trochę czasu. Więc szedłam i był na środku taki murek(?) (który przedziela autostradę na 2 części) postanowiłam go przeskoczyć ale przedtem zapomniałam wyłączyć Cheata brata i nacisłam Shift i się włączył AirBr ruszyłam do przodu i pojawił się komunikat.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Niestety brak.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby o UnBana.
  • Back to top
    • 0

kubus96 51 01/11/2009 - 16:20

kubus96
  • Świeżak
Czita brata? Gdybys wiedziala, ze to bug serwera nie wymyslala bys takiej bajeczki. :P

PS Sobeit'a nie wlacza sie F11? Przynajmniej tak czytalem, jak zaczynalem gre w SAMP'ie. ;P
  • Back to top
    • 0

Enter0 01/11/2009 - 16:24

Enter
  • Świeżak
"szedłam" -

Prawdopodobnie antycheat zostanie aktywowany na najwyższym stopniu obrony. Nie będziemy odbanowywali za przypadkowe aktywacje funkcji cheatów, dlatego jeżeli masz rozum - wyłącz wspomagacze.

• Back to top
    • 0

Myron0 01/11/2009 - 16:48

Myron
  • Świeżak
Dobra nie łapmy się za słówka. Jak napisałam to zapomniałam go wyłączyć. A dokładniej chodzi o sobeita naciśnie się prawy Shift i włącza się AirBr, a ja właśnie jestem przyzwyczajona do prawego Shifta ;p .
  • Back to top
    • 0

Kaczor0 01/11/2009 - 18:21

Kaczor
  • Świeżak
Nieno koledzy, zlitujcie sie dzisiaj DZIEWCZYNA zaczęła grę wiec dajcie jej drugą szanse. ;)
Bądźcie dobro myślni i lekko duszni :P
znam (tak naprawdę to GO) osobiście i jak pisze w regulaminie ze gramy RP i jak RealLife to w normalnym życiu niema takiego czegoś jak np /me wasdził se motorek do d**y i uciekł wiec też tak nie pisze a że załączył mu się cheat to przypadek bo razem gramy tez na serwach typu DM a tan czesto sie cheatuje

proszę o zniesienie bana

z poważaniem Eunrike Vivaldy
  • Back to top
    • 0

Seba30 01/11/2009 - 21:19

Seba
  • Gracz
Jednemu z Twoich poprzedników nie zrobiliśmy ustępstwa od regulaminu i nie odbanowaliśmy go, dla czego więc mielibyśmy nie robić tego, również i w Twoim przypadku ?
  • Back to top
    • 0

Myron0 01/11/2009 - 21:25

Myron
  • Świeżak
Więc tak zaczynałem grę i ogarniałem się w świecie gry. I każdemu w ogóle może się zdarzyć nacisnąć nie ten przycisk i spowodować katastrofalne następstwa i nie mieć prawa gry. Jak dla mnie to trochę dziwne.
  • Back to top
    • 0

B M62155 01/11/2009 - 21:25

B M
  • Zarząd
Nałożony AJ, blokada zdjęta.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic