Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBan]Peter Thomspon

• This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

GaGa 0 01/11/2009 - 15:45

GaGa
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego: Peter Thompson
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Anty Cheat
Powód uznany przez administratora: Unfreeze
Wyjaśnienie poszkodowanego: Po odebraniu paczki jako kurier wsiadłem na skuter i miałem jechać do LV. Paczkę miałem dostarczyć Lance_Camillio. Kiedy wracałem chciałem zobaczyć czy lance jest więc wpisałem /id lance, podczas wpisywania uderzyłem w barierę mostu i zgasł mi motor i wypadłem, dostałem freeza i nic nie mogłem zrobić, pokazywał mi się napis żeby włączyć silnik ale byłem poza motorem, wpisałem /out i dostałem bana za unfreeze.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Brak
  • Back to top
    • 0

B M62155 01/11/2009 - 17:14

B M
  • Zarząd
Nie rozumiem. Napisz to normalnie.
  • Back to top
    • 0

Kawus64 01/11/2009 - 17:18

Kawus
  • Gracz
Ja rozumiem. Poprostu uderzył w barierkę po czym zleciał z skutera przy czym zgasł mu silnik pewnie "z powodu uszkodzenia" czy coś w tym stylu i dostał freeze lecz że zleciał z niego zawisł w powietrzu i gdy wpisał /out to antyshit uznał że ma n00beita.
  • Back to top
    • 0

GaGa 0 01/11/2009 - 17:19

GaGa
  • Zbanowani
To tak. Odebrałem paczkę w hurtowni w blueberry. Paczka była dla Lance Camillio. Kiedy jechałem skuterem chciałem się upewnić czy on jest..Więc wpisałem /id Lance..Podczas wpisywania nie miałem kontroli nad jazdą więc uderzyłem skuterem w mostek, który jest obok hurtowni. Wypadłem z skutera i dostałem freeze a na czacie pokazało się "Silnik zgasł" czy coś takiego. Kiedy tak stałem zamrożony wciąż miałem info "Wpisz /silnik aby uruchomić pojazd", wpisywałem to i nic, nie chciałem wpisywać /przebierz. Wpisałem więc /out i nagle dostałem bana za unfreeze.

//EDIT
//@UP
Tak, kiedy miałem freeza byłem w powietrzu.
  • Back to top
    • 0

kubus96 51 01/11/2009 - 17:21

kubus96
  • Świeżak
Jechal skuterem do LV i chcial zobaczyc czy jest gracz Lance Camillio. Gdy wpisywal /id Lance uderzyl skuterem w jakas barierke, spadl ze skutera i nie mogl nic zrobic, bo pisalo, zeby wlaczyl silnik, a nie byl na skuterze. Chcial "teorytycznie" zejsc ze skutera i wpisal /out, i dostal bana za unfreeze.

Jestem za unbanem, bo to byl bug (jesli mowi prawde).
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic