Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] Pablo Jora [UnBlock]

• This topic is locked This topic is locked
12 replies to this topic

Carlos1975 01/11/2009 - 13:04

Carlos19
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Pablo Jora
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: (???)
Powód uznany przez administratora: (???)
Wyjaśnienie poszkodowanego: Otóż dziś jeszcze grałem na swej postaci Pablo Jora, a wchodząc parę minut temu konto mam zablokowane z niewiadomego powodu. Wczoraj dostałem od któregoś z adminów warna, ale nawet nie wiem za co mam blokadę.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Nie ma

Gdyby można było prosic o jakikolwiek kontakt z administratorem i o wyjaśnienie w razie czego.
  • Back to top
    • 0

Mickul1638 01/11/2009 - 13:06

Mickul
  • Gracz

[12:20:39] [chat] [Pablo_Jora]: o, tam jest twoja stara
[12:58:18] [chat] [Pablo_Jora]: Nara moja stara
[15:46:45] [chat] [Pablo_Jora]: Moja stara
[19:37:57] [cmdl] [Pablo Jora] /s Moja staraa
[19:42:59] [chat] [Pablo_Jora]: Twoja stara
[19:46:20] [chat] [Pablo_Jora]: O moja stara jedzie
[19:48:13] [chat] [Pablo_Jora]: On jezdzi jak moja stara podczas orgazmu

Nie umiesz grać, to grać nie będziesz.

Albo dostajesz UnBlocka, zabieramy Ci prawo jazdy, auta i dajemy 13 lat, okej?
  • Back to top
    • 0

M-Boy. 24 01/11/2009 - 13:43

M-Boy.
  • Zbanowani
Pabla ponisło widać. Zachował się nie poważnie i zle. Proponuję dać mu JAILA na 30 min. Dlaczego to piszę ? Pablo to dobry gracz, miałem z nim okazję uczestniczyć parę akcji RP.
  • Back to top
    • 0

Carlos1975 01/11/2009 - 19:01

Carlos19
  • Gracz
Dla odświeżenia.

Chciałem powiedziec, że zachowałem się jak niewyżyte dziecko i bardzo żałuję. Jednym z powodów było to, że przez lagi musiałem parę razy się wylogowywac. Bardzo przepraszam za wyzwiska, ale za nie dostałem już Warna i zapewniam, że dało mi to odpowiednią nauczkę. Ucieszyłbym się, gdyby zamiast blokady dano mi słuszny AJ.
  • Back to top
    • 0

Carlos_Alvarez2 01/11/2009 - 19:16

Carlos_Alvarez
  • Świeżak
Jestem za UnBlockiem, może i zachował się (widząc po tekstach) jak dziecko ale to dobry gracz ma dobre RP i taki gracz powinien zasługiwać na Unblocka.
  • Back to top
    • 0

Carlos1975 02/11/2009 - 09:15

Carlos19
  • Gracz
Odświeżam...
  • Back to top
    • 0

Gapis 533 02/11/2009 - 12:53

Gapis
  • Gracz
Poważnie, może i zachował się jak ostatni n00b, ale to mój kumpel, więc pewnie uczy się odemnie. Jestem za unblockiem. Dajcie mu jeszcze jedną szansę.
  • Back to top
    • 0

anomaly1 02/11/2009 - 14:13

anomaly
  • Gracz
Pablo jest spoko, umie grać, zawsze z nim w rządzie można rozegrać jakąś akcje rp. Dajcie mu szanse :P
  • Back to top
    • 0

Carlos1975 02/11/2009 - 19:50

Carlos19
  • Gracz
Dzięki wszystkim i odświeżam.
  • Back to top
    • 0

Mickul1638 02/11/2009 - 20:07

Mickul
  • Gracz

Dzięki wszystkim i odświeżam.

Za to odswieżanie napisz ładną biografię Twojej postaci i wklej ją tutaj.
  • Back to top
    • 0

burak1160 02/11/2009 - 20:12

burak116
  • Gracz
masz identyczną kare jak ja...
  • Back to top
    • 0

Carlos1975 03/11/2009 - 17:31

Carlos19
  • Gracz
Pablo Jora urodził się w roku 1983 w ubogiej dzielnicy w Hiszpanii. Matka jego, Neya, była bardzo troskliwa i kochała syna.
Pochodziła z Japonii, dokładnie z małej wsi Zonga. Ojciec Eduardo, był Hiszpanem urodzonym we wsi Sartuana. Pewnego dnia sytuacja
w rodzinie znacznie się pogorszyła z powodów finansowych, jak i przez nachodzenie przez gangi. Pablo w roku 1986 został podrzucony
do sierocińca, gdzie przeżył spokojne dzieciństwo. W międzyczasie poznał Thomasa corteza. Zaprzyjaźnili się i byli nierozłączni.
Niecały miesiąc po poznaniu się dwóch chłopców, Personel wyjechał na obóz z podopiecznymi do lasu niedaleko miasta.
W lasku tym przebywali w chatce małżeństwo Tom i Tania. Gdy zobaczyli rozbity obóz, z ciekawości poszli go sprawdzic. Thomas oraz Pablo
od razu spodobali się małżeństwu. Thomas był grzeczny, kulturalny, natomiast Pablo był mądry i wygadany. Razem uzupełniali się
nawzajem. Małżeństwo zdecydowało się ich zabrac do domu.

Rok 1991.
Rodzina Jora, bo tak nazywała się rodzina Pabla, wpadła na pomysł wspomnienia dawnych lat. Wyruszyli więc na kemping niedaleko miejsca,
w którym się poznali. Pech chciał, że na ulicy pojawił się Tir, a Ojciec Pabla nie mógł opanowac sytuacji, więc wpadł w poślizg i
wywrócił się na dach, koziołkował i wpadł w rów i stanął w gorącym ogniu. Matka krzyczała, tak samo Thomas. Pablo i Tom wydostali się z wozu,
lecz Tania przestała już krzyczec, natomiast Thomas nadal chciał się wydostac. Po przyjeździe karetki przewieziono do szpitala Thomasa, a
matkę wzięli do kostnicy... nie żyła. W szpitalu Thomas nie dawał oznak życia... po 2 dniach zmarł. Tom i Pablo mieszkali sami w domu
gdzie lubiła przebywac matka. Mieszkali tam spokojnie przez wiele, wiele lat.

Rok 2001.
Pablo nie umiał usiedziec w miejscu, chciał zwiedzac świat. Wyruszył więc do Liberty City, aby uczyc się i praktykowac. Najbardziej
Nadawał się na mechanika, a także jako księgowy. Wybrał także praktyki w restauracji Romet. Po skończeniu praktyk chciał wyruszyc do
San Fierro. Wiele lat zarabiał na życie, które było dla niego łaskawe. W końcu zdecydował się na wyjazd do San Fierro.

Rok 2009.
Pablo przyleciał do San Fierro. Na początku łatwo nie było. Nie miał pracy i pieniędzy. Miał wypadek. Będąc w szpitalu, lekarz pomógł mu
znaleźc pracę. Była to Rafineria Solarin. Pracował tam długi czas. Niestety, Solarin splajtowało. Wiele miesięcy przesiedział w pracach, w których
był czas niedługi. Po pewnym czasie został przyjęty do Ratusza jako urzędnika, do GFC - klubu piłkarskiego, oraz do Bugisun - restauracji.
Kupił dom, samochody, oraz znalazł przyjaciół.

Co będzie dalej, pokaże los...
  • Back to top
    • 0

YoMen 215 03/11/2009 - 21:31

YoMen
  • Zbanowani
Dobrze, ostatnia szansa. Następnym razem banicja.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic