Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [unBan]Valero Umberto i Danil Smirnow

• Zamknięty Temat jest zamknięty
23 odpowiedzi w tym temacie

#1 burak1160 01/11/2009 - 07:29

burak116
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego:Valero Umberto i Danil Smirnow
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: chyba system (jakiś błąd)
Powód uznany przez administratora:Wchodze na serwer wpisuje hasło i wyskakuj czerwony napis : Twoje konto jest permanentnie zbanowane.
Wyjaśnienie poszkodowanego:Proszę u unBana na serwerze nie grałem od wczoraj od godziny ok.15-16.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:Chyba nie potrzebny
  • Do góry
    • 0

#2 KolczyQ54 01/11/2009 - 10:03

KolczyQ
  • Gracz
Jestem za UnBanem... Szuler nie cheatuje na pewno. Znam go dobrze i nie jest w stanie używać tego. Jak mówiłem, za UnBanem
  • Do góry
    • 0

#3 Patafiks935 01/11/2009 - 10:08

Patafiks
  • Gracz
Wczoraj były straszne lagi przez koncert i może GunCheat zaczął wariować i bany dawał.
  • Do góry
    • 0

#4 KolczyQ54 01/11/2009 - 10:10

KolczyQ
  • Gracz
Nie GunCheat ale AntyShit...
  • Do góry
    • 0

#5 burak1160 01/11/2009 - 10:14

burak116
  • Gracz
Tylko mnie na koncercie nie było chciałem pojechać ale nie moglem bo ten ban ;/
  • Do góry
    • 0

#6 adamingo36184 01/11/2009 - 10:23

adamingo36
  • Gracz
Tiaa wczoraj na tym koncercie się dziwne rzeczy działy, ojj dziwne.
Załapałem coś jakby lost/lag/wtf i wpadłem z kolegą do wody. Wypływam na teren lotniskowca wpisuję tekst, komendy, /qs ale nic się nie działo. Ludzie biegali jak przy loście - do wody, w ścianę, gdziekolwiek. Nagle coś jakby ożyło i ludzie zaczęli normalnie chodzić, jacyś policjanci ganiali ludzi ale tekstu dalej nie widziałem.
Daję /q a potem wchodzę i patrzę - mam aj za przełażenie przez barierki :P
Ale już go wyjaśniłem i cieszę się wolnością.
  • Do góry
    • 0

#7 burak1160 01/11/2009 - 13:58

burak116
  • Gracz
***odświeżam***
  • Do góry
    • 0

#8 WsKi0 01/11/2009 - 14:29

WsKi
  • Świeżak
również jestem za UnBan.. byłem na koncercie i widziałem jak się sypały bany za AirBreak. Szuler to dobry gracz na pewno nie mógł cheatować, również za UnBan.
  • Do góry
    • 0

#9 burak1160 01/11/2009 - 19:54

burak116
  • Gracz
Dziękuje WsKi masz racje nie cheatowałem i nie będę cheatował bo nie umiem i nie chce sie nauczyć ! Bardzo proszę Cie Misiek daj mi unBana 
***odświeżam***
  • Do góry
    • 0

#10 moNs 118 01/11/2009 - 20:30

moNs
  • Gracz
Powinieneś dostać unbana, pewnie dostałeś za Air Break czy coś. Pewnie Bug. Za unbanem.
  • Do góry
    • 0

#11 burak1160 01/11/2009 - 20:31

burak116
  • Gracz
Tylko moNs jak mogłem go dostać jak na serwie nie bylem od 15-16 do ok.20 ?! A nikt nie zna mojego hasła nie mógł grać !
  • Do góry
    • 0

#12 burak1160 02/11/2009 - 06:56

burak116
  • Gracz
***odświeżam***
  • Do góry
    • 0

#13 * B M61464 02/11/2009 - 14:15

B M
  • Zarząd
Za to odświeżanie i brak umiejętności składnego pisania musisz napisać biografię Twojej postaci w tym temacie, by zostać odbanowanym.
  • Do góry
    • 0

#14 Dr Ikal75 02/11/2009 - 15:17

Dr Ikal
  • Gracz
Szuler, czy jak Ci tam, jestem owszem za unBanem, ale mniej płakania, więcej działania Ci życze :P.
  • Do góry
    • 0

#15 Kuras26 02/11/2009 - 15:29

Kuras
  • Gracz

Szuler, czy jak Ci tam, jestem owszem za unBanem, ale mniej płakania, więcej działania Ci życze :P.

Zobacz post wyżej...
Żeby nie było OFFTOPU to popieram propozycję Bartka...
Dostałeś dobrą propozycje i jak z niej nie skorzystarz - twoja sprawa ;d.
  • Do góry
    • 0

#16 burak1160 02/11/2009 - 15:33

burak116
  • Gracz
Biografia Valero Umberto

17 grudnia 1974 roku - początek nowego życia

O godzinie 20:34 na izbę przyjęć szpitala Wassistenza Domiciliare w Ravennie(Włochy) wpada zdenerwowany mężczyzna z ciężarną żoną na ramionach. Jej krzyk słyszalny był w całym szpitalu. Pielęgniarki natychmiast zaopiekowały się rodzącą kobietą, a na sale porodową w pośpiechu przybiegła ekipa lekarzy. Zdenerwowany mężczyzna czekał na korytarzu przed salą. Poród trwał 21 minut, ale dla nowego taty była to wieczność. O godzinie 20:55 ucichły jęki i wszyscy usłyszeli płacz. Płacz donośny i przeszywający serca wszystkich w pobliżu. Była to oznaka przyjścia na świat nowo narodzonego niemowlęcia. Rodzicie nazwali go Valero na nazwisko miał Umberto .

Młode lata dzieciństwa

Urodził się 3 dni przed planowanym terminem porodu. Pomimo tego był zdrowy i nic mu nie dolegało. W szpitalu przebywał jeszcze 5 kolejnych dni, po których wraz z matką wrócił do domu. Byli średnio zamożną rodziną. Mieszkali w domku na obrzeżach miasta. Valero miał mały pokój z którego okna był widok na piękne spokojne może. Jego ojciec nie miał problemów z pracą ,ale aby ich utrzymać bez żadnych problemów ciężko pracował na dwa etaty w firmie budowlanej i jako kierowca wózka widłowego. Właśnie jego firma wygrała przetarg na przebudowę komisariatu w Lido Adriano. Ojciec, liczył więc na więcej pieniędzy za remont. Jego matka nie pracowała nigdzie, bo ojciec uważał że kobieta nie powinna pracować. Wychowywała syna w domu. Nie miał dużo zabawek ale nie narzekał na ich brak. Warunki w domu nie były ciężkie ale też nie były luksusowe . Pewnego dnia, gdy miał 2 lata podczas przebudowy wydarzyła się tragedia. Z wysokiego rusztowania spadł jeden z robotników. Gdy matka Meggy dowiedziała się o tym z radia, miała najgorsze przeczucia. Na szczęście ojcu nic się nie stało jednak firma zmuszona była wypłacić rodzinie ofiary wysokie odszkodowanie. Spowodowało to ogromne długi. Firma nie mogła już dalej funkcjonować. Po prostu zbankrutowała. Ojciec nie dostał pieniędzy. Władze miasta zapomniały o staraniach reszty budowlańców. Jedyną pamiątką po tym wydarzeniu jest szpetny wygląd komisariatu w Lido Adriano, który nie został wykończony do dziś. Brak środków z roboty rodzina nie odczuła mocno . W dodatku Meggy zaszła w kolejną ciążę. Owocem tego był młodszy braciszek Silvio. Jego narodziny pogrążały rodzinę w długach. W końcu matka wkroczyła do akcji. Postanowiła w tajemnicy przed starającym się mężem, zatrudnić się jako zastępczyni księgowej w Urzędzie Miasta. Ojciec dowiedział sie o tym dopiero dwa dni po tym, jak dostał pracę mechanika. Zarobki mamy przekraczały o ponad połowę wypłaty Ojca. W końcu ich stan majątkowy zaczął się podnosić. Powoli remontowane były kolejne pokoje. Kupowane nowe meble. Był jednak zasadniczy problem, rodzice pracowali w tych samych godzinach, co zmusiło ich do oddania Valero i Silvio do żłobka na czas ich nieobecności. Valero wieku 3 lata, a Silvio w mając zaledwie roczek trafili do małego przedszkola. Poznawali tam podstawy. Uczyli się alfabetu, liczenia. W końcu nastały wakacje. Rodzice przygotowywali go do pierwszego pójścia do szkoły…

"Początki edukacji”

Valero miał 7 lat. Nastał czas edukacji w szkole. Pierwszego tygodnia czuł się tam obco i niespokojnie. Znał tylko jednego kumpla z przedszkola. Powoli oswajał się z nowym otoczeniem. Chętnie brał udział w lekcjach, uwielbiał odrabiać prace domowe w towarzystwie mamy. Już w drugiej klasie brał udział w konkursach ortograficznych. Za przeliterowanie paru wyrazów otrzymywał wspaniałe jak dla niego nagrody. Słodycze, pomoce naukowe dyplom wraz z medalem. W czwartej klasie szkoły podstawowej znalazł się na trzecim miejscu w konkursie stanowym. Znalazł się na okładce dodatku edukacyjnego gazety “ Lido Adrianno News Paper”. Był rozpoznawany przez mieszkańców dzielnicy, czuł się dowartościowany. Nie miał pojęcia, jak wiele pracy będzie go kosztowało dalsze dążenie do sukcesu…
W końcu rodzice pochłonięci pracą poprosili go abym zaopiekował się pod ich nieobecność Silvio. Po szkole bawił się z nim, a rankiem w drodze do szkoły zaprowadzał go do przedszkola. Ogólnie był zadowolony z przebiegu nauki i życia po szkole. Matka zastąpiła w pracy główną księgową, a ojciec awansował na inżyniera. Wszystko stawało w końcu na nogi. Mając 15 lat trafił do szkoły średniej w San Marino . Szkoła znajdowała się daleko od domu, co utrudniało mu dostanie się tam i zmusiło do bardzo wczesnego wstawania. Ale wszystko co złe, dobrze się kończy. W szkole poznał swoich najbliższych przyjaciół. Nie czuł się już samotny pod nieobecność rodziców i brata. Pierwsze trzy lata w High School zapowiadały się dobrze i tak było od początku. Udało mu się zdać maturę i otrzymać High School Diploma co było dla niego wielkim osiągnięciem. Nadal nie urywał kontaktów ze znajomymi. Te lata były najspokojniejszymi w całym jego życiu…

“Nowy wiek, nowe plany na przyszłość”

Valero słyszał straszne rzeczy o gangach, dlatego w wieku 29 lat uciekł do San Fierro. Tam nie mógł znaleźć żadnej pracy wyjechał do Las Venturas, tam znalazł prace jako ochroniarz. Pewnego dnia zdarzył się cud, kupił rodzinny samochód marki Audi na raty potem. Było coraz lepiej, posada masażysty w klubie piłkarskim w San Fierro, a teraz nawet dostał się do Policji w Las Venturas. Powodzi mu się wspaniale, utrzymuje kontakt z rodzina i namawia swojego brata by ten przybył do niego do Las Venturas !
  • Do góry
    • 0

#17 KolczyQ54 02/11/2009 - 16:00

KolczyQ
  • Gracz
Okey, biografia ciekawa i można naprawdę się zainteresować. Myślę, że Misiek to doceni. Pozdrawiam KolczyQ
  • Do góry
    • 0

#18 Kuras26 02/11/2009 - 16:39

Kuras
  • Gracz
Ładna... spodbała mi się... czytałem z zainteresowaniem..
Jestem stanowczo za Unbanem
  • Do góry
    • 0

#19 burak1160 02/11/2009 - 16:40

burak116
  • Gracz
eh nigdy takiej weny nie miałem =]
  • Do góry
    • 0

#20 CoveN124 02/11/2009 - 17:34

CoveN
  • Gracz
biografia bardzo ładna :P najbardziej spodobało mi się to że opiekował się swoim bratem chociaż sam miał wiele obowiązków nauka i inne rzeczy ;)
Tak tak ;) To chyba jedna z lepszych biografii jakich czytałem .
Każdy stara się na przymus walnąć jakąś biografię , ta jest bardzo schludnie napisana .
Jestem za UnBanem postaci Szulera .
Da się z nim grać , razem jeździmy sobie samochodami :D
No i mam nadzieję że bedzie tak dalej !
  • Do góry
    • 0

#21 burak1160 02/11/2009 - 17:52

burak116
  • Gracz
dzięki Bosh =]
  • Do góry
    • 0

#22 Paul3 02/11/2009 - 18:08

Paul
  • Świeżak
Człowieku, jesteś jakiś wsteczny. Dostałeś karę w postaci biografii za spamowania, po napisaniu zaczynasz spamować znowu.

A, nie odpisuj mi, dobrze radzę, bo idąc twoim tokiem myślenia zaraz wtracisz kolejny idiotyczny post.
  • Do góry
    • 0

#23 Rey_Palashen 0 02/11/2009 - 19:08

Rey_Palashen
  • Zbanowani
Spokojnie, jak Misiek wejdzie to sprawdzi, ale pewnie się mu spodoba. :P
A co do biografii to nieźle wyszło. Jestem jak najbardziej za UnBanem. Chłopaczek sie postarał ;)
  • Do góry
    • 0

#24 * B M61464 02/11/2009 - 22:52

B M
  • Zarząd
Valero odbanowany, AJ nadany.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych