Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBlockKonta]Josuke_Kojima

• Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Josuke_Kojima0 31/10/2009 - 13:04

Josuke_Kojima
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego: Joe Shuter (Konto Josuke Kojima)
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: William Fox
Powód uznany przez administratora: Unfreeze /przebierz
Wyjaśnienie poszkodowanego: Dobra krótko, nie grałem tu bardzo ale to bardzo długo, konto miałem z moim Freewayem, wszystko super. Chciałem zobaczyć, jak bardzo zmienił się system więc siadam sobie na Freewaya i myślę "ciekawe czy /przebierz działa" Więc biorę /przebierz. Wyskakuje mi info: Próba unfreeze, możesz sie spodziewać blokady konta. I tak też się stało. Dostałem blocka. Proszę o UnBlock, ponieważ nie wiedziałem, że za /przebierz w pojezdzie jest block, jeszcze raz przepraszam i prosze o rozważenie mojej prośby.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Nie mam.

Edit:// Rodzaj kary : Banicja, więc już nie wiem czy mam bana czy blocka. Ale prosze o to abym mógł pograć.
  • Do góry
    • 0

#2 Seba30 01/11/2009 - 22:56

Seba
  • Gracz
Twoja chęć sprawdzenia komendy w pojeździe miała tylko jeden cel, sam dobrze wiesz jaki.
  • Do góry
    • 0

#3 Josuke_Kojima0 02/11/2009 - 06:58

Josuke_Kojima
  • Świeżak

Twoja chęć sprawdzenia komendy w pojeździe miała tylko jeden cel, sam dobrze wiesz jaki.

No właśnie, miała chęć sprawdzenia czy ta komenda jeszcze istnieje. A ty co masz na myśli?
  • Do góry
    • 0

#4 starter0 02/11/2009 - 07:53

starter
  • Świeżak

No właśnie, miała chęć sprawdzenia czy ta komenda jeszcze istnieje. A ty co masz na myśli?

Sprawdzenie czy nadal można ułatwiać sobie życie bugami. Bo tej komendy się używa w sklepie z odzieżą a nie na motorze.
  • Do góry
    • 0

#5 Josuke_Kojima0 02/11/2009 - 18:07

Josuke_Kojima
  • Świeżak

Sprawdzenie czy nadal można ułatwiać sobie życie bugami. Bo tej komendy się używa w sklepie z odzieżą a nie na motorze.

/przebierz w sklepie odzieżowym? Jeszcze nie słyszałem
  • Do góry
    • 0

#6 Lesiu 0 02/11/2009 - 22:44

Lesiu
  • Zbanowani
Słuchaj, wyjaśnienie jest proste. Słyszałeś kiedyś o komendzie /przebierz lub korzystałeś wcześniej z niej w tym celu(bugu), który odmraża postać. Aktualnie byłeś zamrożony i chciałeś temu uniknąć, więc wpisałeś komendę (/przebierz), aby odmrozić postać.

Usprawiedliwienie typu "Bo ja chciałem sprawdzić" tutaj nic nie da. Jest to Bug Using.
  • Do góry
    • 0

#7 Mickul1638 04/11/2009 - 00:14

Mickul
  • Gracz
Przemyśl swoje zachowanie czekająć 700 minut w AJ.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych