Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [unWarn] Sonny Monachino

• This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

Dzemfan 0 31/10/2009 - 12:31

Dzemfan
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego: Sonny Monachino- Ja
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: GameMaster 120.
Powód uznany przez administratora: "Gra OOC"
Wyjaśnienie poszkodowanego:Swoje już tu przegrałem, wiec podejmuje sie różnych prac nie dla kasy a dla zabawy. Dziś byłem mechanikiem. Stoję sobie na stacji, podjechało czerwone elegy (Bobby Iverson) , Kazał wyklepać drzwi, zrobiłem multum do i me . On kazał mi dać ofertę naprawy "/o naprawe 86 0" . Bo jakieś oprocentowanie, poszedłem mu na reke ustawiłem za 1, potem miał mi dopłacić 49 dolarów. po wszystkim dal mi 20 i zaczął cwaniakować. Zamknąłem bramę w garażu i powiedziałem mu ze go nie wypuszcze aż nie dopłaci umówionej kwoty. Ten pokazał mi odznake 3 oficera i zaczal cwaniakowac, wezwal policje, wiec przebralem sie i czekałem az wyjaśnimy to na komisariacie. Ta nie przyjeżdzała, zacząłem dyskusje OOC.Powiedziałem mu co sadze o takich graczach. Nagle jego przyjaciel gm 120, napisal mi cos na pw. Zingnorowalem to. Bobby terminator wsiadł do auta , napisał ze ma super mocny silnik i wybił sie przez zamknienta brame z odleglosci 2m, po czym normalnie odjechał. Mowie pal go szesc, wiem jak sie nazywa pojde na pd bedzie dobrze. Nagle on podjechal zatankowac, porysowalem jego samochod gdy on stal za nim, oczywiscie bobby wszystko widzial. Napisalem mu na "." ze jest pro. I znow poplakal do swojego kolegi gm'a i dostalem warna. Dodam ze nie tylko on tak robi. Prosze o Unwarna i ukaranie Bobbego jak i jego kolegi gm'a.Dodam że wiele osob traktuje prostych pracownikow jako smieci,
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:Screen z napisem jak dostaje warna chyba nie ma sensu, lecz posiadam go moge wstawic. Dodatkowy dowod to Logi.

Pozdrawiam, Sonny.
  • Back to top
    • 0

Enerv28 31/10/2009 - 13:04

Enerv
  • Gracz
To ja jestem tym GameMasterem, nie toleruje tego typu odzywek w moją stronę.
Tym tematem ośmieszyłeś się, zmieniłeś trochę historię ale dobra - skoro lubisz robić ale o 30$ to gratuluję.

Kto mnie zna to wie jakim samochodem jeżdżę, zapytałem się na /do jakiej grubości jest brama - odparłeś, że normalna.
Dałem też /do że Elegy jest 16V. Wsiadłem do samochodu, zapiąłem pas i przebiłem się przez bramę - oczywiście z obrażeniami.

Przód mojego Elegy nie wyglądał za ciekawie, co do oznaki użyłem jej bo przetrzymywałeś mnie w garażu.
Co do ostrzeżenia - nadałem słusznie nie umiesz opanować się na kanale OOC.
  • Back to top
    • 0

Dzemfan 0 31/10/2009 - 13:07

Dzemfan
  • Zbanowani
skoro jestes adminem zeskanuj sobie moja postac i zobacz ze 30 dolarow, nie robilo by tam roznicy. Niby gdzie zmieniłem historie?elegy zniszczyles sobie aby na /do , a hp ci nic nie spadlo. Pozatym widziałes z za auta jak ci porysowalem auto , dziwne nie wiem kto tu sie osmieszyl. Pokazales aby jak bardzo nadajesz sie na swoją funkcje ;]
  • Back to top
    • 0

Szemek390 31/10/2009 - 15:59

Szemek
  • Gracz

skoro jestes adminem zeskanuj sobie moja postac i zobacz ze 30 dolarow, nie robilo by tam roznicy. Niby gdzie zmieniłem historie?elegy zniszczyles sobie aby na /do , a hp ci nic nie spadlo. Pozatym widziałes z za auta jak ci porysowalem auto , dziwne nie wiem kto tu sie osmieszyl. Pokazales aby jak bardzo nadajesz sie na swoją funkcje ;]

1. Jak tam była brama 'bez bramy' to jak by spadło HP?
2. Robiło by, oj robiło.
3. A lusterka ? :P
4. Ty się osmieszasz.
5. Nadaje się, oj nadaje.
  • Back to top
    • 0

Enerv28 31/10/2009 - 16:41

Enerv
  • Gracz
Komentarze typu nie nadaję się na tą funkcję podaruj dla siebie.
Tymczasem oddalam wniosek o zdjęcie ostrzeżenia - nie zasługujesz na nie.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic