Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnBan] Jacob Vance

• This topic is locked This topic is locked
14 replies to this topic

Vęns767 31/10/2009 - 00:38

Vęns
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Jacob Vance- Ja.
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Cała plejada adminów.
Powód uznany przez administratora: "Ty też"
Wyjaśnienie poszkodowanego: No wiec, ponad miesiąc temu dostałem bana na konto Jacob Vance z różnych względów. Niektórym nie podobały się zabawy z czitkami, innym mój krytyczny sposób wypowiadania się, jeszcze innym to że byłem na "nie" w temacie o jakiś biznes czy organizacje. Po tamtym banie przestałem na jakiś czas grać na HRP. Gdy jednak wyszła na światło dzienne informacja o złączeniu PRP i HRP postanowiłem wrócić do starych znajomych- i tak do dzisiaj na koncie John Mountain gram w LV-PD. Zasadniczo myślałem że na HRP nie mam po co wracać na Jacobie, ale mam tutaj kilka eventów, kilku znajomych z którymi jeszcze chętnie by się pograło od czasu do czasu- Zwłaszcza że (póki co) istnieje jeszcze moja Itaka- Las Venturas. Myślę że mój "przypadek" jest znany zainteresowanym osobom. Tak więc proszę o unbana, dzięki.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:

Pozdrawiam, Vęns.
  • Back to top
    • 0

Frajtag00 02/11/2009 - 13:55

Frajtag0
  • Świeżak
Dać mu unbana;)

//Blokada piasnia
  • Back to top
    • 0

Freak0 02/11/2009 - 13:59

Freak
  • Gracz
Unban dla Vęnsa, odczekał swoje :P

//Blokada piasnia
  • Back to top
    • 0

CloN4 02/11/2009 - 16:25

CloN
  • Gracz
Yyyy, nie. Miałeś już tyle banów że... wybacz, ale ja jestem przeciw. Nasłuchałem się krzyków na koncercie Xzibita z twojej strony.
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 02/11/2009 - 16:26

Kobył
  • Gracz
Wiesz Vęns. Znam Ciebie, Twoją osobę jako odwalacz. Irytujący byłeś, gdy cię nie ma duży spokój jest. Może Ci się udało trochę zmienić swoje nastawienie ? Jeśli tak, wnoszę o zdjęcie banicji, a nałożenie jakiegoś 6-10 godzinnego Admin Dżejla. Zależy mu ? To odczeka, pozdro.
  • Back to top
    • 0

Luca131 02/11/2009 - 16:29

Luca
  • Gracz
Vęns administracja jest do Ciebie nastawiona negatywnie odkąd pamiętam. Moim zdaniem unban Ci się należy. Jesteś dobrym graczem chociaż często Ci odpierdala :>. Dajcie mu szansę..
  • Back to top
    • 0

Olekx4184 02/11/2009 - 16:29

Olekx
  • Gracz
Może dla niektórych nie jestem zwiazany ze skarga, ale byłem ofiarą jego odwalan.. No cóż.. Wiem, co czujesz, jak zbanują/zablokują Ci bardzo ważną postać na tym serwerze i,że Ci John Mountain nie wystarcza. Jestem ZA ściągnięciem banicji, lecz dać z... 10 godzin adminjaila za nagminne odpierdalanie, nadużywanie zaufanego itp.
  • Back to top
    • 0

Bobicz 2435 02/11/2009 - 16:29

Bobicz
  • Gracz
Jak to powiedział Ci mój kolega kiedyś na Skype, 'wielbimy Cię' - jestem na tak.
  • Back to top
    • 0

ksiomal 0 02/11/2009 - 16:30

ksiomal
  • Zbanowani
Unban dla Vęns'a. Gra dobrze RP, czasami sobie polatał, to nie jest powód do bana od razu :P. A teraz po uptade to wystarczy skoczyć za wysoko to dostaje się bana, to co dopiero żeby miał czitować? Jestem za Unbanem dla niego, na pewno przemyślał swoje zachowanie. A poprawiał on humor swoim bytem, oraz morale innych graczy. Pzdr Vęns ;)

PS: Spalimy forum jak nie dacie mu unbana!

na pewno przemyślał swoje zachowanie

To jego ~szósty ban. Znowu wszyscy mu zaufają i będzie miał następnego bana za cheaty lub niemiłosierne odwalanie. Koło się zamyka.

Oj nie zazdrość mu już.
  • Back to top
    • 0

CloN4 02/11/2009 - 16:35

CloN
  • Gracz

na pewno przemyślał swoje zachowanie

To jego ~szósty ban. Znowu wszyscy mu zaufają i będzie miał następnego bana za cheaty lub niemiłosierne odwalanie. Koło się zamyka.

// Nie mam czego.
  • Back to top
    • 0

Jen165 02/11/2009 - 20:29

Jen
  • Gracz
emmm?! Nie dostalem unBana na Pejsponie to czemu on by mial dostac na Vęnsie... :/
  • Back to top
    • 0

Gość (Nyziu) 02/11/2009 - 20:49

Gość (Nyziu)
  • Goście
To nie wina mojej postawy na serwerze czy wygłupów. To wina moich stosunków z miśkiem, a ja po prostu chcę grać na PRP.

P.S konto John Mountain też zbanował.
  • Back to top
    • 0

Luca131 02/11/2009 - 21:18

Luca
  • Gracz
I jak tu się dogadać, skoro misiek banuje bądź blokuje mu wszystkie postacie/konta? Chłopak chce grać w mieście LV którym rządzi administracja PRP. Oni powinni się wypowiedzieć na temat UnBana... Takie jest moje zdanie ;x
  • Back to top
    • 0

Yahoo2 02/11/2009 - 21:19

Yahoo
  • Gracz
Ja jestem za unbanem dla Vęnsa :P

//Blokada pisania
  • Back to top
    • 0

Rodriguez 0 02/11/2009 - 21:23

Rodriguez
  • Zbanowani
Gdy wtedy wnosiłes o UnBan byłem na nie.
Dobrze wiesz z jakich powodów. :P
Lecz teraz myślę, że ten okres dał Ci nieco do myślenia i przystopujesz trochę. ;)
Za UnBanem.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic