Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBlock] Josuke Hashi

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 M-Boy. 24 30/10/2009 - 13:05

M-Boy.
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego:Josuke Hashi
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Bart Styper
Powód uznany przez administratora: /q podczas akcji RP.
Wyjaśnienia : Jadąc samochodem po Las Venturas, zaczęła mnie gonić policja. Nie wiem czemu, jechałem dozwoloną prędkością (Widać że dla policjanta się nudziło, ech). Więc zacząłem uciekać, wyjechałem na autostradę. Wjechałem niestety w ten "płotek". Więc zacząłem uciekać. Ucieknąłem na stadion, a tu raptem teleportuję sie do mnie gliniarz, mówi że miał Losta, żębym uciekał. Ok, biegnę dalej, jednak sił mi zabrakło, było około 6 metrów za mną. Poraził mnie. Dałem /q, ponieważ zachowałem się także Non-RP, jak on. Czy paralizator to pistolet, nie razi z takiej odległości. Powiedziałem ze jest to non-rp, on odparł. No to co ? Ważne ze porazilo. ( Podobnie napisał )
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: ---
Proponowana kara: Nie wiem.

Przepraszam za chaotyczność, szybko pisałem.
  • Do góry
    • 0

#2 Styper152 30/10/2009 - 13:18

Styper
  • Gracz
No to tak: Goniłem cię za przejazd na czerwonym świetle. Wjechałeś w ten ,,płotek" i cie wtedy zmusiłem za pomocą broni Deagle do wyjścia z auta i położenia rąk na maske. Jak to zrobileś podszedłem do ciebie i dałem /me wyciąga kajdanki. Ty zacząłeś nagle uciekać wokół samochodów aż sobie w końcu wybrałeś kierunek ucieczki.

No nic, ja bym nie był takim hardkorem wiedząc ze za mną jest ktoś z wycelowanym we mnie pistoletem. Schowałem deagla i wyciągnąłem paralizator po czym udałem się za tobą. W okolicy domków dostałem wspomnianego losta. Teleportnąłem się do ciebie i wyjaśniłem ci co i jak, ty się zgodziłeś. Dałem ci fory mniej więcej takie jakie miałeś przed moim crashem. Wyciągnąłem paralizator i zacząłem cie znów gonić i cie postrzeliłem paralizatorem. Odległość działania paralizatora jest określona skryptowo, jak byś był dalej to bym Cię nie trafił. Strzelałem kilka razy właśnie z tego powodu aż zbliżyłem się do ciebie na 5-10 metrów. Próbowałem ci to wyjaśnić ale ty na odczepnego napisałeś ,,Daje /q ta kacja jest Non-RP" no i dałeś.
Dołączona grafika
  • Do góry
    • 0

#3 M-Boy. 24 30/10/2009 - 13:42

M-Boy.
  • Zbanowani
Echh, po pierwsze przed dostaniu Losta uciekłem ci, ale ty sobie się teleportowałeś.

Wiem, mój także był błąd. Proszę o Un-Blocka, ale za to nadania mi JAila (30 min).
  • Do góry
    • 0

#4 Styper152 30/10/2009 - 13:46

Styper
  • Gracz
Nie uciekłeś, ciągle miałem Cię na widoku.
  • Do góry
    • 0

#5 M-Boy. 24 31/10/2009 - 22:16

M-Boy.
  • Zbanowani
To co, dostanę blocka na stałe (Konto Hashi) ?
  • Do góry
    • 0

#6 Kobył1180 01/11/2009 - 00:10

Kobył
  • Gracz

Wiem, mój także był błąd. Proszę o Un-Blocka, ale za to nadania mi JAila (30 min).

Jaila na 30 minut to się otrzymuje za BH, yo. Wnoszę o zdjęcie blokady dla tego osobnika, ale NAŁOŻENIE mu AJota na 2, 3 godzinki. Zmądrzeje :P
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych