Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBlock] Shaun Boswell

• This topic is locked This topic is locked
19 replies to this topic

adamingo36184 30/10/2009 - 12:05

adamingo36
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Shaun Boswell
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Ernest Frost
Powód uznany przez administratora: CK
Wyjaśnienie poszkodowanego:
Byłem z Tonym Goose na komisariacie gdy nagle wparował Lean Smith, ja się IC wystraszyłem i uciekałem a on ganiał mnie z pięściami. Zadzwoniłem na policję, przyjechali i zaczęli mnie gonić za to żę wszcząłem bójkę, nie dali sobie nic wytłumaczyć (Policjanci to Andreas Boll i Joseph Williams, lecz Boll tutaj zawinił) Zaczęli ganiać mnie z pałami i tazerami więc uciekłem. Pod De la Rosą mnie dorwali, sparaliżowali i do radiowozu. Na komisariacie przeszukali itd, a z tym co mnie pobił nic nie robili. Boll zaczął mnie denerwować swoim olewatorstwem sprawy to mu puściłem wiązankę IC. Strzelił do mnie chyba 6 razy z tazera ( W regulaminie SFPD jest wzmianka na temat używania tazerów w akcjach i mówi ona o tylko 1 użyciu na akcję, tak więc pozostałe 5 strzałów od Andreasa zignorowałem) okładał pałą itd. Ja trzymałem się twardo bo byłem IC na dragach, pisałem że toczę pianę z ust itd. Andreas i reszta mieli to w dupie, podczas tego przesłuchiwania skopałem Andreasa kiedy leżał na ziemi do BW, EDIT: Tony Goose Lean Smith /EDIT podszedł i bez pardonu go uleczył w związku z czym Boll dalej gonił mnie z pałą i tłukł do nieprzytomności. Wszystko było IC do czasu kiedy ni z gruchy ni z pietruchy w akcję chamsko wje... się admin, Ernest Frost i nadał mi BW. Myślę ok, w sumie byłem an dragach, ale mi się dostało, przyjmijmy fakt, leżę. Tony Goose zaczął leczyć kolesia obok, który był tylko nieprzytomny. Mnie dalej Boll napierdzielał pałą po czym sprawdził puls, po czym znowu napierdzielał i tak w kółko. Moją postać dało się odratować, Goose jest lekarzem, był na miejscu (Znamy się dobrze ooc dlatego dałem mu niegrzecznie do wiadomości na /w że nie oddycham) W końcu Tony załapał gdzie leżę, bo Boll mnie z BW odciągnął gdzieś skutego podchodzi do mnie i zaczyna działać. Ja piszę na /do że nie oddycham. Ale oczywiście fachowcy z policji wiedzą lepiej od lekarza tak więc mówią:
"on nie żyje" "to trup" "nie ma co"
Już miałem pisać na /do że da się mnie jeszcze odratować to admin dał mi CK, bo ktoś powiedział że jestem trupem.
Force CK?

Dowody[Odnośnik do zdjęć]:
Mój screenshot w którym poganiam Goose'a i dostaję ck bez wyjaśnień:
Posted Image
Screen od Tony'ego, który mi właśnie podesłał:
Posted Image

Proszę o zdjęcie blokady konta, gdyż miałem zamiar odegrać akcję RP z reanimacją, a administrator bez pytania walnął mi CK
  • Back to top
    • 0

Spicy166 30/10/2009 - 12:08

Spicy
  • Gracz
Eh, Z tego co wiem CK jest nie dozwolone jeśli gracz sobie tego nie życzy, Ja jestem za UN.

Pozdrawiam.
  • Back to top
    • 0

kebapf0 30/10/2009 - 12:13

kebapf
  • Świeżak
Ic były kamery i widać było, że to ty wszcząłeś bójkę. Administrator był na /rc i widział wszystko. Do tego robiłeś taki dm, że to było bw ooc. Nic nie robiłeś sobie z mojego strzału z paralizatora i z Williamsa. Nie olałem Cie, zaprowadziłem chciałem przesłuchać, ale Ciebie się nie da, bo po prostu masz adhd. Strzeliłem 2 razy reszta niechcący jestem na laptopie mam touchpada, normalnego kompa nie mam teraz. Po porażeniach wstałeś i biłeś, z pałki też nic sobie nie robiłeś. Więc musieliśmy Cię do bw dobić, a że dostałeś pałką w twarz... Jak chcieliśmy dowód na /do pisałeś, że jest w lesie ^^. Pytałem się ciebie o puls pisałeś, że nie masz więc denat... http://www.fotosik.p...7a936f7f04.html
  • Back to top
    • 0

0lefansy230 30/10/2009 - 12:16

0lefansy
  • Gracz
Popieram wniosek! Byłem tam, widziałem nonrp tego Andreasa - bil Shauna pala jak leżał, bil jak stal, ciągle walił go z tazera

W regulaminie SFPD jest wzmianka na temat używania tazerów w akcjach i mówi ona o tylko 1 użyciu na akcję, tak więc pozostałe 5 strzałów od Andreasa zignorowałem

Po tym BW od admina zacząłem ich leczyć ale policjant zabrał Shauna w kajdankach za rog i go nie widziałem, już do niego podszedłem ale oni byli mądrzejsi - powiedzieli ze ja już nie żyje, ze to był wypadek itd. Ciekawe kto uwierzy ze sie potknął i miał cala paszcze obita.
Nie miałem nawet 20 sekund żeby go zacząć reanimować bo już miał bloka.
Co do tego /w to luz - znam Shauna od dwóch lat i mi to nie wadzi.
  • Back to top
    • 0

kebapf0 30/10/2009 - 12:18

kebapf
  • Świeżak
Mówisz moje non rp? Tazerem dostał 2 razy ZAMIERZANIE i kilka razy niezamierzanie. Jednak to nic nie robiło i aby się bronić trzeba było podjąć inne środki ostrożności.
  • Back to top
    • 0

adamingo36184 30/10/2009 - 12:22

adamingo36
  • Gracz

Ic były kamery i widać było

Sam nie wiesz co na nich było i nie mogłeś tego sprawdzić bo nie było Cię na komisariacie,

Nic nie robiłeś sobie z mojego strzału z paralizatora i z Williamsa.

Owszem, robiłem. Pisałem że mam twarz w krwi, że powoli wstaję po strzale, pisałem też, że mam poszerzone źrenice jak po narkotykach, dlatego taki strzał nie paraliżował mnie całkowicie. Kopałem cię po brzuchu i plecach ze wściekłości - to nie moja wina że ci koledzy nie pomogli. Wg regulaminu dostałem tylko 2 razy - raz pod De la Rosą( Od tamtego czasu minął jakiś czas, otrząsnąłem się), raz na posterunku. (Padłem na ziemię, odgrywałem RP)

Strzeliłem 2 razy reszta niechcący jestem na laptopie mam touchpada

Aaa no racja, niechcący wymierzyłeś do mnie w przeciągu 2 minut 5 razy i 5 razy niechcący nacisnąłeś, oczywiście.

z pałki też nic sobie nie robiłeś

tak się składa że robiłem - co chwilę pisałem że jestem obity, że mam zakrwawioną twarz, padałem na ziemię czasem, ale jak ty dostawałeś setki kopów w klatkę to zapier... jak skowronek.

Więc musieliśmy Cię do bw dobić, a że dostałeś pałką w twarz

Nie dostałem BW od was, tylko jak sam pisałeś od admina, poza tym dostawałem wiele razy w twarz, pisałem że mam coraz więcej krwi na twarzy

Jak chcieliśmy dowód na /do pisałeś, że jest w lesie ^^

Bo nie miałem dowodu ze sobą, wypadł mi dawno temu.

Pytałem się ciebie o puls pisałeś, że nie masz więc denat...

Wiesz może co to jest reanimacja? RKO? Wiesz może że gdy jest w pobliżu lekarz dopuszcza się go do rannego?
No chyba nie za bardzo.
  • Back to top
    • 0

kebapf0 30/10/2009 - 12:25

kebapf
  • Świeżak
Mówiłem tylko, że jest nieżywy a przecież on mógł robić co chce. Nie pisałem /ja chwyta lekarza. Miałem paralizator i patrzałem w twoją stronę? Nie wierzysz mi? Spróbuj grać na touchpadzie, lekko go ruszysz to tak jakbyś LPM nacisnął. Nie robiłeś sobie nic, normalny człowiek nawet pod wpływem narkotyków po 2 tazerach by był nieprzytomny ale ty wstawałeś i nawalałeś jak opętany, takie coś to na DM. Dostałeś 2x pałką to latałeś dookoła pokoju przesłuchań. Nawet przyniosłem apteczkę, tylko stwierdziłem, że nie żyjesz.
  • Back to top
    • 0

adamingo36184 30/10/2009 - 12:29

adamingo36
  • Gracz

Mówiłem tylko, że jest nieżywy a przecież on mógł robić co chce. Nie pisałem /ja chwyta lekarza. Miałem paralizator i patrzałem w twoją stronę? Nie wierzysz mi? Spróbuj grać na touchpadzie, lekko go ruszysz to tak jakbyś LPM nacisnął. Nie robiłeś sobie nic, normalny człowiek nawet pod wpływem narkotyków po 2 tazerach by był nieprzytomny ale ty wstawałeś i nawalałeś jak opętany, takie coś to na DM. Dostałeś 2x pałką to latałeś dookoła pokoju przesłuchań.

To nei skarga, to apelacja - nie mógł robić czego chce bo mi admin dał CK, poza tym wy nie chcieliście dopuścić do mnie lekarza, co widać na screenie jak drzesz japę "on nie ma pulsu" Tony może potwierdzić że go blokowaliście.

Nie robiłeś sobie nic, normalny człowiek nawet pod wpływem narkotyków po 2 tazerach by był nieprzytomny ale ty wstawałeś i nawalałeś jak opętany,

Wiesz co to jest speed?
Po tym chodzisz jak opętany przez jakiś czas a potem wpadasz w stan wyczerpania.

Dostałeś 2x pałką to latałeś dookoła pokoju przesłuchań.

No wiesz 2 razy pałką to niezbyt dużo, ale jak ty dostałeś z 20 - 25 kopów w brzuch, klatkę i okolice, uleczył cię bez żadnej akchi Lean i dalej mnie goniłeś to było OK

Spróbuj grać na touchpadzie, lekko go ruszysz to tak jakbyś LPM nacisnął

Po pierwsze to nei moja sprawa na czym grałeś
Po drugie jeśli masz problemy z touchpadem mogłeś schować ten tazer
Po trzecie mogłeś trzymać paluchy z dala od touchpada
  • Back to top
    • 0

kebapf0 30/10/2009 - 12:33

kebapf
  • Świeżak
Piszesz w charakterze skargi na mnie. Tylko ty nie jesteś halk aby po 2x tazerach biegać sobie dalej i potem po pałowaniu też. Staliśmy sobie w miejscu on przeglądał zawartość apteczki dość slamazarnie. Ciekawe jak mieliśmy go blokować. Teraz to jest kłamstwo nie było żadnego /ja, że go blokujemy stoimy w miejscu. Dziękuję.
A po 4 czy miałem grać strzałkami?
Jak dla mnie to jest już płacz, trzeba było grać racjonalnie to byś nie stracił postaci.
  • Back to top
    • 0

adamingo36184 30/10/2009 - 12:40

adamingo36
  • Gracz
Ja nie piszę w charakterze skargi, tylko Twoje odpowiedzi zbaczają z tematu,
Blokowaliście go właśnie staniem i gadaniem "on nie żyje, on nie żyje, nie ma pulsu blablabla"
Nie dawaliście mu po prostu do mnie dojść, zamiast się odsunąć.

nie było żadnego /ja, że go blokujemy stoimy w miejscu

Aha czyli uważasz że trzeba pisać:
/ja stoi
/ja idzie
/ja oddycha
/ja wydycha powietrze

A po 4 czy miałem grać strzałkami?

jakoś ja gram strzałkami a nie WSAD i gra mi się zajebiście.
  • Back to top
    • 0

kebapf0 30/10/2009 - 13:25

kebapf
  • Świeżak
Czyli rozumiem myszki nie używasz? Nie moja wina, że nie chciał ci pomóc, jeszcze kazałeś żeby cie reanimował ooc.
  • Back to top
    • 0

adamingo36184 30/10/2009 - 13:37

adamingo36
  • Gracz

Czyli rozumiem myszki nie używasz? Nie moja wina, że nie chciał ci pomóc, jeszcze kazałeś żeby cie reanimował ooc.

Używam myszki.
Chciał mi pomóc ale mnie zaciągnęliście za pole widzenia czyt. za róg.
Napisałem to /w w afekcie, ponieważ już mówiliście że nie żyję, a admin już pewnie wypisywał mojego bloka.
Chciał mi pomóc lecz mówiąc że ja już nie żyję, bla bla bla przeciągaliście sprawę i nie dawaliście mu do mnie dojść.
Jeszcze co do /w to on na początek zamiast mnie reanimować owijał mi głowę bandażem, bo był taki spam że nie było widać /do z pulsem to mu napisałem reanimuj mnie zje... bo nie miałem pulsu i oddechu.
@Edit:
Nie chce mi się tak poza tym bawić w Flame War z Tobą,
Czekam na wypowiedź admina.
  • Back to top
    • 0

kebapf0 30/10/2009 - 13:52

kebapf
  • Świeżak
No to mówisz, że chodzisz strzałkami to wnioskuje, że nie używasz myszki. Zresztą admin był na /rc więc widocznie miał powody do blocka, a z resztą jeśli by cię reanimował to dostałbyś bana za dm, który robiłeś, i który admin widział. Twoja śmierć była spowodowana tym, że lekarz owinął bandaż a nie cię reanimował. Nie mógł wykorzystać pw, ponieważ to informacja ooc.
  • Back to top
    • 0

adamingo36184 30/10/2009 - 14:00

adamingo36
  • Gracz
Nie sądzę żeby był Dm, no chociaż może jakiś tam był.
bana bym raczej nie dostał, być może AJ,
Admin był na /rc nie przez całą akcję, bo go Lean w którymś momencie zawołał,
Dobrze, że Twoja śmierć nie była spowodowana tym, że padłeś na glebę, Lean uleczył cię komendą i dalej hardkorowałeś z pałą.
Nie mógł wykorzystać info z /w ic tak więc tego nie zrobił. Przez spam na oknie czatu nie zauważył tego, że nie mam pulsu, zamiast dopuścić go do ponownego zapytania na /do co ze mną dostałem bloka, poza tym od kiedy od owinięcia głowy bandażem się ginie? Po zaprzestaniu akcji serca jeszcze jest jakiś czas na reanimację a tutaj było chociażby 20 sekund i już dostałem CK. Swoimi postami przekształcasz moją apelację w skargę i flamewar tak więc jeżeli nie masz już nic konstruktywnego do napisania to nie pisz jeśli łaska.
  • Back to top
    • 0

kebapf0 30/10/2009 - 14:06

kebapf
  • Świeżak
Jeśli łaska napiszę, bo to jest forum. Zostałem uleczony, bo zrobiłeś mi to ooc przez DM. Skąd wiesz czy go zawołał? Jesteś adminem?! Nie posądzaj do cholery nikogo jeśli nie wiesz czy go zawołał! Owinął głowę-stracił cenny czas. Mógł cię reanimować my wyraziliśmy swoje zdanie. Proszę cię przestań tutaj wypłakiwać, trzeba było grać racjonalnie. Robiłeś DM i noobiłeś. No nie mógł tego wykorzystać więc nie reanimowałby cię.
  • Back to top
    • 0

adamingo36184 30/10/2009 - 14:15

adamingo36
  • Gracz
Nie zrobiłem DM nadając Ci BW. Kopałem cię gdy leżałeś na ziemi, sam krzyczałeś "pomocy" itd, nie moja wina że ci nie pomogli. Dostałeś BW IC a koleś uleczył cię non-rp.
I tutaj heca, bo wiem że go zawołał, pisał to na kanale ooc na " . " gdy byliśmy pod celą, czyli ominął go spory kawał akcji.
Po za tym to ty się strasznie wypłakujesz i powodujesz flame war oraz zbaczasz z tematu dyskusji. Co do noobienia to zacznij od siebie. Aha i co do racjonalnego grania to nie sądzę żebym zrobił coś nieracjonalnego, to że tracił cenny czas było efektem waszego spamu na czacie i tego że nie zauważył mojego braku pulsu.
Co do akcji to po prostu jako lekarz załapałby że nei mam pulsu i mnie uratował gdyby admin nie dał mi ck, a dał mi je bo co chwile gadaliście
On nie żyje, on nie żyje.
Jeżeli gracz nie życzy sobie ck, to będzie leżał z BW, nie będzie nic pamiętał i hura, ja sobie tego CK nie życzyłem i zostało mi nadane przymusowo przez osobę trzecią. 
Aha coś jeszcze:
Karę nadał mi admin o nicku na forum CNon
Jest to administrator z PRP czyli jakby to nie było nie ma za dużo do powiedzenia w SF
http://h-rp.pl/user-5147.html
[quote name='Misiek]Mianowicie - pragniemy umożliwić administracji PRP zarządzanie Las Venturas na wyłączność' date=' podczas gdy my będziemy zajmować się San Fierro. Polityka rządzenia przez administrację może być zupełnie inna w obu miastach - od organizacji, przez biznesy i frakcje, aż po inne metody karania graczy.[/quote']
  • Back to top
    • 0

0lefansy230 30/10/2009 - 14:39

0lefansy
  • Gracz
Sprawa jest prosta nie dali Ci dokończyć akcji i od razu polecieli po admina, plx skończcie te dyskusje i poczekajcie na administratora.
  • Back to top
    • 0

J4RyZz 9 30/10/2009 - 16:04

J4RyZz
  • Zbanowani
to samo co kolega up. Proponuje powtórzyć akcje. 
po przeczytaniu całej treści stwierdzam że PD zjebało sprawe

POLICJANCI !!

[b]

Przestańcie odgrywać twardzieli!!, nie jesteśmy w czasach PRL że policjant=Bóg, i że można każdego więźnia napierdalać obkładać pałka. Po drugie widze że na SS jest PG. To Shaun ma zdecydować czy będzie żył czy nie. Wy go obkładacie kopiecie, co to ma znaczyć?

Pr0 el0 policjanci ... którzy naoglądali się westernów z szeryfem który wyznacza sprawiedliwość.
  • Back to top
    • 0

adamingo36184 31/10/2009 - 09:21

adamingo36
  • Gracz
Odświeżam temat, bo zniknął z listy.
  • Back to top
    • 0

Seba30 31/10/2009 - 09:38

Seba
  • Gracz
Zachowanie niezgodne z zasadami Role Play, było tu z Twojej strony wyraźnie uwidocznione.
Twój podopieczny mógł 'kopnąć w kalendarz' tylko i wyłącznie w przypadku, kiedy Ty wyraziłeś na to zgodę.
Brak oddechu, jeszcze o niczym nie świadczy, biolodzy.
Tak więc blokada zostaje zniesiona, ponieważ uśmiercono Ci postać, bez aprobaty z Twojej strony, jedynie po zasugerowaniu się akcją, która nie została skończona.
Natomiast za grę non-rp, najbliższe 300 minut spędzisz w AdminJailu.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic