Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBlock OOC]

• Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Carlos_Alvarez2 29/10/2009 - 07:22

Carlos_Alvarez
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego: Jurij Smirnoff
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Nie wiem.
Powód uznany przez administratora: Nie wiem.
Wyjaśnienie poszkodowanego: Wczoraj rano wszedłem sobie do gry i wszystko było ok. Później po szkole gdy wszedłem na SAMP'a chciałem napisać do kuzyna prywatną wiadomość a tu wyskakuje mi komunikat "Administracja zablokowała Ci czat OOC". Nie sądze, bym czymś zawinił żadnego komunikatu nie dostałem, administracja nie upominała mnie nigdy bym nadużywał OOC ani coś w tym stylu. Nie wiem kompletnie o co chodzi. Proszę o wyjaśnienie.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Nie robiłem zdjęcia temu komunikatowi.
  • Do góry
    • 0

#2 Kobył1180 29/10/2009 - 09:17

Kobył
  • Gracz
Spójrz w logi postaci. Jeśli nie Ty, to ktoś inny na Twoim koncie otrzymał blokadę.

Panel gracza > Postać > Logi.
  • Do góry
    • 0

#3 blackmigogang2936 29/10/2009 - 10:33

blackmigogang
  • Gracz
Blokadę dostałeś za te ".lol mg", o ile dobrze wiem.
  • Do góry
    • 0

#4 ksiomal 0 29/10/2009 - 13:14

ksiomal
  • Zbanowani
Ta, podwierdzam. Powiesz że jest Ruskiem, to ten puacz: "lol zal wtf mg skont wiesz ze jestem ruskiem".
  • Do góry
    • 0

#5 Carlos_Alvarez2 29/10/2009 - 16:00

Carlos_Alvarez
  • Świeżak
Administracjo przepraszam za tamten błąd co napisałem "lol mg" w innym temacie już za to przepraszałem i przyznaje, że to moja wina. Mogę dostać szanse na unblock czatu OOC?

"to ten puacz: "lol zal wtf mg skont wiesz ze jestem ruskiem" wyrażaj się po polsku ok? Napisałem "lol mg" i przyznałem, że popełniłem błąd i nie płacze ale skoro ty płaczesz w takich sytuacjach to nie dziel się tym ze mną bo mnie to nie obchodzi. Sinion_Popov powiedział mi później co pisałeś: "Jak go nie dorwe IC to go OOC po nicku dorwe i będzie miał przerąbane" czy coś tego rodzaju. Zresztą nie będę roztrząsał tej sprawy skoro chce tak postąpywać niech postępuje.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych